3.ročník + 4.ročník Unín Párty- aneb Veteráni 20.8. 2016

Moderátoři: noha, Spery, Dave

Kuba
Uživatel

Re: 3.ročník + 4.ročník Unín Párty- aneb Veteráni 20.8. 20

Příspěvek od Kuba » stř srp 03, 2016 8:18 pm

Čauko. Bohužel, ale já to vidím taky až na veterány, nejspíš budeme v táborovém termínu pryč. :-( Tam vám to potom vynahradím a vezmu kombinačky na ladění s sebou.

Dave
Píšu hodně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave » stř srp 03, 2016 8:56 pm

Kombinačky jsou přežitek, letos se to ladí sikovkama :-p jinak já letos taky bohužel jen veteráni, o to víc se těším ale :YOP: :-)

Chazzy93
Uživatel

Příspěvek od Chazzy93 » čtv srp 04, 2016 12:21 pm

To já bych mohl akorát na tábor
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mitsubishi Pajero, CC-01
Ford F-250 Super Duty Cab, homemade podvozek
Mercedes-Benz Unimog 1:10-rozestavěno
http://kenny666.rajce.idnes.cz/

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » stř srp 10, 2016 6:46 pm

Tak chystání v plném proudu, to budou všichni koukat. Jen doufám že se tak snaží i ostatní aby na té trati bylo po čem jezdit a pod. A nebo místo toho pomouh se stavbou. Jen jak na to koukám budu muset dojed s vozejkem za autem, do kufru se to určo nevleze.Jinak místo domluveno s Karlem a počet expedičářů nahlášen.

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » čtv srp 11, 2016 7:19 pm

Být každý uvědomělej jako ty ,tak už i naše nefachčenková menšina nechodí pro prachy na úřad, nýbrž by s radostí nakráčeli do hokny. :-D Jen opatrně ať tě ještě před Unínem neštrejchne. Co bychom si tam potom bez tebe počali. :-p

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » čtv srp 11, 2016 7:57 pm

No me neštrejchne určo, ale mám strach spíše o ty návštěvníky, aby tam nebyl nějakej psycholok a já to měl jasné. No já bych to tak klíďo nehrotil, ale koukej na to, nikdo se skoro neozývá, že by se někdo přidal tudíš to zbývá jen na pár jedincích, bohužel. Ale tak co no aspoň nás na trati zase nebude moc a v těch 7 autech si to užijem. Jinak Boťas doveze zítra kouzelné špalky na plamen ve vzduchu, tak budu vrtat. Jediné co nevím jestly to nacpu i dotoho vozejku za auto. :-D

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » čtv srp 11, 2016 8:56 pm

No já nevím,víš že po té třicítce už to není co to bejvávalo... :-D :OK: :OK:

Kuba
Uživatel

Příspěvek od Kuba » ned srp 14, 2016 5:33 pm

Ahojte panove. Ja pracuji na lehce odlisne veci, a to na vozidle 4x4 primo na motivy Uninskeho setkani...! Asi to nebude nic moc, ale musime byt stylovi!!!

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » ned srp 14, 2016 7:51 pm

Hmm tak to vidím na Laurin a Klement - edition Saša Kolowrat :FINE:

Richmonnd
Nově příchozí

Příspěvek od Richmonnd » pon srp 15, 2016 6:00 am

Pánové...začínáte mně s tím Unínem pěkně s*át... :-D

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » pon srp 15, 2016 2:09 pm

Jo chlape to nám bylo jasné už v sobotu když jsi tam dělal ty smutné obličeje že ti to nevyjde. Škoda že to Pepa nenatočil. Ale neboj někdy to klapne. :OK:

Spery
Častý přispěvatel

Příspěvek od Spery » ned srp 21, 2016 11:02 am

Tak tady od Igora nějaké foto a videjko. Já písnu večer http://www.masters.cz/clanek/5075/rc-ex ... u-veteranu

havran 75
Nově příchozí

Příspěvek od havran 75 » ned srp 21, 2016 7:04 pm

Ahojte pánové, super akcička ti veteráni(nesmím zapomenout na manželky přítelkyně a kyndoše).
Krásně postavená trať,pěkná garáž spousta doplňků jen málo kamenů Pepíčku :-(
jo a taky se zapomnělo na jednoho veterána se kterým přijel no nejstarší kamarád :YOP:
je aspoň ke konci na videu vedle vétříesky.

Kuba
Uživatel

Příspěvek od Kuba » ned srp 21, 2016 7:09 pm

Ja bych to tu vubec nedaval. Rikal jsem si, ze budu mlcet.... Rikal jsem si, jo, Pepa za mnou osobne byl doma, prosil at s nim jedu do Unina, at to nevypada blbe na foru, ze jel sam, jo, zaplatil mi i nejake penize, tak jsem si porad rikal, ze proste budu delat, ze to bylo dobry. ALE....!!!!! To proste nejde. Neco tak debilniho jako setkani veteranu jsem snad v zivote nezazil. Jestli jsem se nekdy citil trapne, tak vcera. Tam stat jak blbec s vysilackou kdesi v polich a nechat se ocumovat jak nejaka opice v zoo? Fakt pecicka. Kdyz uz byl chvili klid a sel jsem na pivo, byla tam fronta. Za pivo jsem musel platit a bylo moc studene, vecer me bolelo trosku v krcku. Dale.... Bolely me zada, za coz muze zase Pepa, pac jsem musel u trate stat, nezajistil totiz lavicku. O tom ze jsem si opet opotreboval model, ani nemluvim, nehlede na to, ze ta akce byla tak k hovnu, protoze prselo tak vydatne, ze mi zrezivela i lexanova karoserie. Docela chapu Dejva, ze si zabouchl v aute klicky s modelem, ja si taky rikal, ze jak to udelat, abych tam nemusel trapasit. A to je Dejv zvyklej, ze je Kaspar od narozeni. No aspon s nama nemusel jezdit, dobra finta, klobouk dolu pred jeho vynalezavosti. Spani ve stanu na hovno, hudba do noci, sotva dohrali, tak nam u stanu zacal rycet cvrcek, kterej mel podle me alarm a rycel do megafonu. Hovado jedno, kolem pate rano jsem ho ale vypatral, ze je ve krovi, takze jsem ho vydatne pohnojil a cvcek prestal. Zkratka prohral. To bylo tak jedina kladna vec, ktera se udala, vyhra nad cvrckem. Rano samozrejme prselo, mel jsem mokry tricko a vlasy. Trosku i kratasy. I boty. Na WC nebyly papiry, musel jsem si dovezt i ten. Jakoze chlapci, pokud planujete akcicku, chtelo by to poladit, jinak se vam na to kazdej vysere. Vedet, jak to tam bude doopravdy, tak by me nepresvedcilo ani tech osm tisic, co mi ten Pepa dal. Priste radeji do knihovny. PS: kdyby se nekdo ptal, proc jsem radeji nelepil plastovy letadylka, tak me opravdu presvedcily ty penize. Ale priste to bude minimalne za desitku.

skotty
Častý přispěvatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skotty » ned srp 21, 2016 8:00 pm

Nekecej osm litrů? To se bude muset nahlásit. Já dostal teda jen povidlové koláče a to jsem tam byl o den více. :-D :-D :-D

Odpovědět

Zpět na „Lokální akce jižní morava“