Vidrholec 2011 - 10/4/2011

Moderátor: minotaur

Odpovědět
Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Vidrholec 2011 - 10/4/2011

Příspěvek od komaar » čtv bře 10, 2011 11:45 pm

Obrázek

Orientační závod pro týmy v lokalitě Vidrholec (Praha - Klánovice)

Termín: duben, neděle 10/4/2011, start 11:00
odhadovaná délka závodu: cca 5,7 km vzdušnou čarou (reálně to bude více), na trati bude celkem 10 kontrolních bodů + cíl

Obrázek
link na velkou mapu: http://komaar.hofyland.cz/img/vidrholec5.jpg

Každý team dostane mapu se zakreslenými kontrolními body (KB), které musí všechna auta teamu v daném pořadí projet. Cestu i způsob jízdy si každý team zvolí dle svého uvážení.
I když vítězem se stane team, který trasu projede nejrychleji, není základem tohoto závodu rychlost. Důležitější je správně zvolená trasa, tak aby team nenajezdil dvakrát delší trasu než ostatní. Dobrý odhad terénu - půlhodinové vyprošťování zapadlého auta ležícího na střeše celkový čas nevylepší. A tak kolem vás možná v prachu proletí nadupaná raketa, která se ovšem 2km za KB bude otáčet, hledat, kde vlastně je a stále hledat první KB. Nejdůležitější ale je - dobře se pobavit a dobře si zajezdit.

Parkování a start (a cíl): parkoviště vedle ZŠ (před halou starosty Hanzala) v ulici V Soudním
http://www.mapy.cz/#[email protected][email protected]=s ... [email protected]=16
GPS podle mapy.cz: Loc: 50°5'42.443"N, 14°40'13.783"E
u odbocky do teto ulice je semafor na přechodu (jediný semafor v Klánovicích)
na parkovišti je automat na vodu (za nějakou tu korunu)
parkoviště: http://komaar.hofyland.cz/img/vidr-park.jpg

Dostupnost je i MHD z metra B - Černý most (cca 22 minut)
bus 261, zastávka Smržovská - odjezd z CM: 9:47, 10:17, 10:47, 11:17
bus 303, zastávka Smržovská (při nástupu je třeba ukázat jízdenku nebo lítačku) - odjezd z CM: 10:15
případně vlakem z Masarykova nádraží či od Kolína a pak buď kus dojít nebo stanici busem - to už si ale najděte sami

Povinné vybavení teamu:
tužka, foťák (stačí i v mobilu) a samozřejmě auta

Doporučené vybavení:
dostatek baterek, buzola, mobil, KPZ
pro lidi s velmi špatnou orientací doporučuji i spacák a zásoby jídla :)

Team dostane:
kartu pro zápis projetí KB, mapu s vyznačenými KB

každý projetý kontrolní bod zaznamená tým do karty - jeho kód a čas projetí, současně udělá foto, kde bude vidět KB a všechna auta
zatím se předpokládá, že projetí cílem se bude potvrzovat stejně
v cíli odevzdá kartu, fotky z KB pošle potom emailem, odkaz na rajče či jiné místo

kontakt:
telefon na mne budete mit v karte, co dostanete pri startu (nechci ho tu zbytecne vystavovat, pokud ho nekdo chcete, tak pres SZ)
pro pripadnou dalsi komunikaci budu mit asi i PMR na 446MHz kanál 4
mail: [email protected]


Dobrovolníci nabízející pomoc se mohou samozřejmě také hlásit.
Naposledy upravil(a) komaar dne pon dub 11, 2011 1:18 pm, celkem upraveno 23 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » čtv bře 10, 2011 11:46 pm

Obecná pravidla:

Modely jsou rozděleny do dvou kategorií, SCALE a UNLIMITED.

Model kategorie Scale je definován pneumatikami na ráfku 1,9 palce a menší, pokud je použit ráfek jiného rozměru smí být vnější průměr kola maximálně 110mm a šíře maximálně 50mm. Kola nesmí vyčnívat z karoserie víc než polovinou své šíře. Karoserie modelu musí v co největší míře odpovídat předloze a být kompletní, tedy včetně blatníků, masky, a čelního skla, nebo jeho rámu.
Pokud model nesplní podmínky pro kategorii Scale je automaticky zařazen do kategorie Unlimited.
Pořadatel akce může zařazení modelu do kategorie upravit, zejména přihlédnutím k měřítku modelu a jeho předloze.
Modely z kategorie Scale i Unlimited musí být tzv. „expediční modely“ – modely, které se účastní expedičního ježdění (neznamená to, že konkrétní model, který zatím nejel žádnou expedici se nesmí účastnit, jedná se o typy aut, podvozků, úprav, …). O případné účasti / neúčasti / zařazení sporných modelů rozhodne pořadatel.
Závodu se účastní team (počet členů týmu určí pořadatel). Model kategorie Unlimited se závodu smí účastnit pouze jako člen teamu, podle klíče 1 model Unlimited + 2 modely Scale. V případě že odstoupením modelu ze závodu je porušen poměr kategorií Unlimited a Scale v teamu, nemusí odstupovat další pojízdné modely a team pokračuje v nové sestavě. Teprve v případě že v teamu bude více modelů Unlimited než Scale, končí team jako celek.
Pokud řidič modelu nabourá úmyslně do jiného modelu a zkomplikuje nebo znemožní mu pokračovat v jízdě je diskvalifikován. Netýká se případu, kdy jeden model tlačí druhý při vyprošťování.
Na modely není dovoleno v průběhu závodu sahat, např. vyprošťovat, nebo pomáhat přes překážky. Pokud by pádem modelu došlo k jeho poškození nebo zničení, je možné model zachytit, ale musí být položen na bok.
Pokud model nedokáže překonat překážku, případně se po převrácení dostat zpět na kola vlastní silou nebo prostředky, je možná pomoc ostatních modelů i z konkurenčního teamu.
Používání navijáků, lan a ostatních pomocných prostředků je povoleno, veškeré takové vybavení si model musí vézt od startu (a následně do cíle). Při přípravě pomoci je možno na modely sahat, ale nelze je přemísťovat ani upravovat jejich polohu.
Pokud model nemůže pokračovat pro technickou závadu, nebo se model nepodařilo vyprostit, je považován za nepojízdný a musí ze závodu odstoupit. Výjimkou je model vícečlenného teamu, který může být do cíle dopraven s pomocí ostatních modelů, pokud je pro úspěšné dokončení závodu vyžadován dojezd všech modelů z teamu.
Nepojízdné auto je možné opravit, pokud to trať umožňuje (auto ani řidič nepřekážejí ostatním). Při opravě je dovoleno na model sahat a následně musí být vrácen na původní místo a polohy. V případě, že k závadě došlo na překážce, nebo nějak sporném bodě, musí být model vrácen před toto místo.

Způsob závodu, jeho hodnocení a upřesnění pravidel sdělí pořadatel závodu.


Vidrholec 2011:

Závodu se účastní tří až pětičlenný team. Model kategorie Unlimited se závodu smí účastnit pouze jako člen teamu, podle klíče 1 model Unlimited + 2 modely Scale. V případě že odstoupením modelu ze závodu je porušen poměr kategorií Unlimited a Scale v teamu, nemusí odstupovat další pojízdné modely a team pokračuje v nové sestavě. Teprve v případě že v teamu bude více modelů Unlimited než Scale, končí team jako celek.

Teamy budou sami navrhovat své členy, tak aby splňovali poměr modelů Unlimited a Scale (0+3 nebo 1+2). Přihlašovat se mohou i jednotlivci, ze kterých následně pořadatel složí teamy, případně je přiřadí k již existujícím teamům.
Každý team dostane mapu, kde bude vyznačeno rozmístění kontrolních bodů (dále jen KB). KB musí být projety v daném pořadí, vždy však všemi modely teamu najednou, vyjma odstoupivších.
Pokud se u KB sejdou dva a více teamů, mají při jeho překonávání přednost v jízdě podle pořadí, v jakém ke KB přijely všechny modely teamu. Pokud se team vzdá přednosti v jízdě, nastupuje další v pořadí. Všechny KB musí být projety. Neprojetí KB znamená ukončení účasti teamu v závodu.
Trasu mezi jednotlivými KB si každý team vybere sám dle svého uvážení. Výjimkou může být přesně určená trasa, kterou musí všechny modely teamu projet. Může být vyznačená na mapě čarou mezi dvěma KB, pak je třeba cestu mezi těmito KB jet co nejpříměji nebo může být vyznačena přímo na zemi jako trasa či prostor. Překážky, které jsou ve vymezeném prostoru není nutné překonávat pokud je lze objet bez vyjetí z vymezeného prostoru. Neprojetí vymezeného prostoru znamená ukončení účasti teamu v závodu.
KB body budou označeny tak, aby byly vidět ze vzdálenosti cca 5-10 metrů, případně podle potřeby bude vidět z jednoho KB na druhý. KB nebudou formou branek, ani zde nebude třeba překonávat žádné překážky. Projetí KB musí být prokazatelné. Průjezd KB musí každý team zaznamenat: opisem kontrolního kódu z KB do karty, fotkou na které bude vidět KB a všechny modely teamu. Do startovní karty zapíše team také čas dosažení KB. Tyto údaje budou sloužit pro případné řešení problémů s KB či ověření zdůvodnění neoznačení u jiných teamů.
Vítězem závodu se stane team, který dojede do cíle v nejkratším čase. Počítá se projetí posledního modelu z teamu.
Naposledy upravil(a) komaar dne čtv bře 10, 2011 11:49 pm, celkem upraveno 1 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » čtv bře 10, 2011 11:46 pm

Předpokládaný start závodu v 11:00. Teamy budou startovat s časovým odstupem. (když tam bude hodně kompletních teamů už dřív, tak můžeme vyjet o nějakou tu minutu dříve)
Kompletní teamy se přihlásí, dostanou závěrečné info, předáme si kontakty (kdyby jsme se museli z nějakého důvodu shánět) a budou čekat na svůj čas startu. Cca v 10:45 se rozlosuje mezi přítomnými teamy startovní pořadí, další pak budou startovat podle toho, jak dorazí na místo srazu.
Mapu dostane každy člen teamu (ať se nehádáte a mají všichni něco na památku) vždy tesně před startem, aby později startující teamy nebyly zvýhodněny delším časem na studium mapy a přípravu.
Protože některé teamy přijedou z delší vzdálenosti a budou v autě 4 lidé, tak abysme netrhali partu a nedělali problémy s dopravou, můžou jet jako čtyřčlenný team. Při variantě 3 a 4 členných teamů to vypadá na 10 startujících teamů, což je tak akorát, aby se to dalo rozumně časově zvládnout (neznamená to, že 11 team už nebereme :)
V případě, že během závodu jedno z aut "odpadne", zapíše team toto info do karty a pokud stále splňuje podmínky dané pravidly, tak může pokračovat v závodě.

Info k trati:
Trať, tedy přesněji řečeno kontrolní body jsem dnes (sobota 2/4) prošel. Návrhy KB už byly zakreslený na mapě a šlo o to, zda je tam bude možné dát. Trať neobsahuje žádné náročné prvky jako skály, težké terény pro crawlery apod, jedinou překážkou mi připadla uschlá lesní tráva. KB jsou ale umístěny tak, aby se k nim dalo rozumně dojet (alespoň jsem se o to snažil). Po cestě potkáme jeden potůček, vše jsem zvládnul suchou nohou, auto to suchou nohou nezvládne, nemá nohy a neumí skákat. Přenášet neplavce samozřejmě nebudeme, ale je to les a tak nebude problém si postavit třeba provizorní můstek.
Další info už asi až na místě startu.

Je to závod teamů, takže doufám, že se to nezvrhne v hromadnou jízdu. Samozřejmě se může stát, že jeden team ztratí cestu a rezignuje na své schopnosti a dojede v závěsu jiného teamu. Udržme to ale v duchu závodu, tedy že pojedou dva teamy a ne jeden ukecaný chumel.
To samozřejmě nebrání tomu, abysme si navzájem pomáhali.
Představuju si to asitak takhle:
Vidím, že jiný team tahá auto z díry, zeptám se, zda nepotřebují pomoct. Když řeknou, že ne, tak jedu dále. Pokud potřebují, tak jim dle svých možností pomůžeme a jedu dále. Není důvod dále pokračovat spolu.
Podobně, když vidím bloudící team hledající KB, co jsem před chvíli projel. Tak jim poradím (ne, že je pošlu opačným směrem, protože startovali až po nás, tak ať si tu ztrátu vychutnaj) a jedu dále. Není důvod na ně čekat.

přítelkyně a další doprovod:
Nic samozřejmě nebrání tomu, aby vás při závodě doprovázel i nějaký nesoutežní doprovod (přítelkyně, kámoš, doprovodné vozidlo, ...). Nesmí ale zasahovat do závodu. Klidně na ně naložte bágly s chlebem a salámem, bágly plné baterek a náhradních dílů, ale není možné aby třeba navigovali podle mapy (protože mají volné ruce a nemusí řídit auto). Můžou se obdivně dívat, fandit, ale nesmí pomáhat.

čtyřčlenné týmy vznikly jako vstřícnost lidem jedoucím z delší vzdálenosti v jednom autě, ať jim nekomplikujeme dopravu zpět
nikdo se nebojte, každý přihlášený a potvrzený určitě pojede a věřím, že zvládneme i případné nepotvrzené a nepřihlášené, ale dorazivší

sahání na modely - pomoc rukou:
z pravidel:
Na modely není dovoleno v průběhu závodu sahat, např. vyprošťovat, nebo pomáhat přes překážky. Pokud by pádem modelu došlo k jeho poškození nebo zničení, je možné model zachytit, ale musí být položen na bok.
Pokud model nedokáže překonat překážku, případně se po převrácení dostat zpět na kola vlastní silou nebo prostředky, je možná pomoc ostatních modelů i z konkurenčního teamu.
Používání navijáků, lan a ostatních pomocných prostředků je povoleno, veškeré takové vybavení si model musí vézt od startu (a následně do cíle). Při přípravě pomoci je možno na modely sahat, ale nelze je přemísťovat ani upravovat jejich polohu.
Pokud model nemůže pokračovat pro technickou závadu, nebo se model nepodařilo vyprostit, je považován za nepojízdný a musí ze závodu odstoupit. Výjimkou je model vícečlenného teamu, který může být do cíle dopraven s pomocí ostatních modelů, pokud je pro úspěšné dokončení závodu vyžadován dojezd všech modelů z teamu.
Nepojízdné auto je možné opravit, pokud to trať umožňuje (auto ani řidič nepřekážejí ostatním). Při opravě je dovoleno na model sahat a následně musí být vrácen na původní místo a polohy.

a pár slov k tomu:
nemusi dojet do cile cely tym, vzhledem k poctu clenu v tymu a poměru scale/unlimited, tak staci i kdyz dojede jen jedno scale (ale nebude to vypadat dobre)
oprava je jasná, když se nepovede, tak moc možností není, auto do ruky a pak už je jen na majiteli auta, zda vyrazí směr domů/hospoda nebo to dojde s klukama dále, prostě odstoupil
nepodařený vyproštění - škoda
auto i s řidičem asi v lese nechávat nebudeme, takže nezbývá než si pomoct rukama a tím auto také ze závodu odstupuje
protože se ale majiteli asi nebude chtít jít domů a bude asi chtít jet dále alespoň pro radost a ani mu v tom nejde bránit, tak samozřejmě si trasu může dále projet, ale již jako nesoutěžní auto

odstoupivší auta i jejich majitelé nebudou dále zasahovat do průběhu závodu - nenavigují, nevyprošťují, ...
ale nemusí jezdit 10metrů za ostatníma a nebavit se s nima :)

závodní číslo:
velikosti budou 4x4 a 3x3, vytisknuto na normalni papir a bude k dispozici izolepa na prilepeni, kdo bude chtit si prilepi dle svych predstav
stejne cislo pro cely tym - je to tymovy zavod :)
Obrázek

vytisklo se to nic moc, ale neni casu ani sily, abych to predelaval
Naposledy upravil(a) komaar dne čtv dub 07, 2011 10:14 am, celkem upraveno 14 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » čtv bře 10, 2011 11:46 pm

Závodní teamy:

1
Kuba93 - Jeep Wrangler YJ, CC-01, 56. kanal.
Droxa7 - Mitsubishi Pajero, CC-01, 2,4 GHz.
kuratko4x4 - H2, SCX10, 2,4 GHz

2
Pedro - SCX 2,4Ghz
mara74 - Toyota Hilux, SCX10, 2,4Ghz
gyzmo777 - pajero, cc-01, 2.4ghz
Marek159 - land rover discovery G4, tl-01, kanál 57 (v průběhu závodu odstoupil)

3
westige - MEX Toyota Hilux 1,55 2,4GHz
Wolf77 - SCX-10 Honcho (UNLIMITED (2,2 + DIG) )
gside - Toyota Tundra High-Lift, 2,4ghz
Cmelak007 - Wrangler, CC-01 , 40 MHz ch.50

4
vencaxrv - jeep číro, axial ax10, 2,4Ghz
Beny4x4 - cherokee, scx10, 2,4 ghz
Vaclaff - Axial Honcho, 2.4GHz

5
Leprasol - Bubák, SCXko, 2,4 GHz
Marťa - Broučan, Losi L-Trail, 2,4 GHz
gema - Disco 3 G4 chalange, TA01, 27.095 mhz

6
KH team
carlosKH - Hummer H2, SCX 10, 2,4Ghz
morce 77 - Honcho, SCX 10, 2,4Ghz (unlimited)
stope - Defender 90, Mex I, 40MHz ch. 52, 88
alesio007 - Toyota Hilux, Mex I, 2,4Ghz

7
Lupino - Yota Tacoma, scx, 2,4GHz
Bavorak - Yota Tundra, scx, 2,4GHz
Beryna - Toyota Hilux, Tamiya High Lift
jarmil33 - Land Rover G4, scx-10, 2,4 GHz

8
Dupik team:
velkej Dupik, Defender na SCX10, 2,4
malej Dupik, Unimog na CR-01,kola 1,9, 2,4
prostřední Dupik, Wrangler CC-01, kanál 82, 40,825

9
Team Plzeň 1:
Matěj. - Ford F-650, SCX 10 , 2,4 Ghz
Libor66 - Jeep, Ax 10, MPX-FM 20,3475 kan.53 (unlimited)
Charon73 - Bully - Clodbuster, 2,4 Ghz
Domca234 - Defender 90, Axial scx10, 2,4ghz

10
Shinji - hilux, scx10, 2,4Ghz
Pavlak - hilux, scx10, 2,4Ghz
Zax - D90, mex, 2,4Ghz

11
pajiki - toyota hilux, HL, 2.4GHz
blizzard - Subaru Brat - SCX10
(salvatore nedorazil)

13
HL Team:
komaar - Toyota Land Cruiser FJ40, CR-01, 2,4Ghz (unlimited)
fcstan - Toyota Land Cruiser FJ40, CC-01, FM 54. kanál [40,715 MHz]
badger - Pajero, CC-01, 2,4Ghz
(team bude startovat jako posledni (budu sbirat jiz projete KB) a komaar jede jako mlcici/neradici clen)


Teamy seřazeny podle čísel, která si vylosovali na startu

.......................................................................................
Již můžete v diskusi přihlašovat celé teamy (tříčlenné), případně se můžou hlásit jednotlivci a následně v diskusi mohou složit team. Před závodem podle stavu vytvoříme z jednotlivců případně vlastní team nebo budou přiřazeni do některého z teamů.
Při přihlašování uvádějte: Nick, auto (podvozek), frekvenci (pokud máte pochyby zda splňujete katergorii SCALE, tak i více informací)
Až do startu je samozřejmě možné složení teamu upravovat.
Naposledy upravil(a) komaar dne ned dub 10, 2011 6:59 pm, celkem upraveno 77 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » čtv bře 10, 2011 11:47 pm

Výsledky závodu:

Vítěz závodu - 1. místo
team č.2
Pedro - SCX 2,4Ghz
mara74 - Toyota Hilux, SCX10, 2,4Ghz
gyzmo777 - pajero, cc-01, 2.4ghz
Marek159 - land rover discovery G4, tl-01, kanál 57 (v průběhu závodu odstoupil)

výsledný čas - 3:212. místo
team č.7
Lupino - Yota Tacoma, scx, 2,4GHz
Bavorak - Yota Tundra, scx, 2,4GHz
Beryna - Toyota Hilux, Tamiya High Lift
jarmil33 - Land Rover G4, scx-10, 2,4 GHz

výsledný čas - 3:51


3. místo
team č.11
pajiki - toyota hilux, HL, 2.4GHz
blizzard - Subaru Brat - SCX10

výsledný čas - 4:104. a 5. místo
team č.1
Kuba93 - Jeep Wrangler YJ, CC-01, 56. kanal.
Droxa7 - Mitsubishi Pajero, CC-01, 2,4 GHz.
kuratko4x4 - H2, SCX10, 2,4 GHz

team č.3
westige - MEX Toyota Hilux 1,55 2,4GHz
Wolf77 - SCX-10 Honcho (UNLIMITED (2,2 + DIG) )
gside - Toyota Tundra High-Lift, 2,4ghz
Cmelak007 - Wrangler, CC-01 , 40 MHz ch.50

výsledný čas - 4:21


6. místo
team č.8
Dupik team:
velkej Dupik, Defender na SCX10, 2,4
malej Dupik, Unimog na CR-01,kola 1,9, 2,4
prostřední Dupik, Wrangler CC-01, kanál 82, 40,825

výsledný čas - 4:29


7. místo
team č.6
KH team
carlosKH - Hummer H2, SCX 10, 2,4Ghz
morce 77 - Honcho, SCX 10, 2,4Ghz (unlimited)
stope - Defender 90, Mex I, 40MHz ch. 52, 88
alesio007 - Toyota Hilux, Mex I, 2,4Ghz

výsledný čas - 4:30


8.místo
team č.5
Leprasol - Bubák, SCXko, 2,4 GHz
Marťa - Broučan, Losi L-Trail, 2,4 GHz
gema - Disco 3 G4 chalange, TA01, 27.095 mhz

výslený čas - 4:54


9. místo
team č.10
Shinji - hilux, scx10, 2,4Ghz
Pavlak - hilux, scx10, 2,4Ghz
Zax - D90, mex, 2,4Ghz

výsledný čas - 5:19


10.místo
team č.9
Team Plzeň 1:
Matěj. - Ford F-650, SCX 10 , 2,4 Ghz
Libor66 - Jeep, Ax 10, MPX-FM 20,3475 kan.53 (unlimited)
Charon73 - Bully - Clodbuster, 2,4 Ghz
Domca234 - Defender 90, Axial scx10, 2,4ghz

výsledný čas - 5:59


11. místo
team č.13
HL Team:
komaar - Toyota Land Cruiser FJ40, CR-01, 2,4Ghz (unlimited)
fcstan - Toyota Land Cruiser FJ40, CC-01, FM 54. kanál [40,715 MHz]
badger - Pajero, CC-01, 2,4Ghz

výsledný čas - 6:14


12. místo
team č.4
vencaxrv - jeep číro, axial ax10, 2,4Ghz
Beny4x4 - cherokee, scx10, 2,4 ghz
Vaclaff - Axial Honcho, 2.4GHz

výsledný čas - 6:24


video ze startu: http://www.youtube.com/watch?v=l5ND4hf8tnk
Naposledy upravil(a) komaar dne pon dub 11, 2011 8:38 am, celkem upraveno 3 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
charon73
Uživatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř dub 08, 2009 11:00 pm

Příspěvek od charon73 » sob bře 12, 2011 11:15 pm

Team Plzeň 1
Matěj. SCX 10 Ford F-650, 2,4 Gh
Libor66 Ax 10 Jeep
Charon73 Bully- Clodbuster -2,4 Gh

Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 610
Registrován: ned říj 10, 2010 11:00 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Domca234 » ned bře 13, 2011 1:21 am

Team plzeň asi k charonovi Domca234 Axial scx10 Defender 90 8) 2,4ghz
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » ned bře 13, 2011 1:25 am

diky panove
konecne nekdo :)

teamy se zatim hlasi triclenne, v zakladu bych zatim vetsi nedelal
ale samozrejme lze o tom diskutovat
muzu te zatim napsat k jednotlivcum, ok?
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
Domca234
Častý přispěvatel
Příspěvky: 610
Registrován: ned říj 10, 2010 11:00 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Domca234 » ned bře 13, 2011 1:27 am

ok teda :) ale rád bych byl s nima :) přijedem spolu :wink:
(Dominik Brant) I Love You Defender
OFF- Mex-II Land Rover D110 Zebra
OFF- Axial Scx-10 Isuzu trooper truggy
ON- Xray T3 Brushless 8,5T Rally/Drift
ON- Tamája M-01 Rally
Eurgle 2,4ghz a atd. :)

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » ned bře 13, 2011 10:33 am

Domca234 píše:ok teda :) ale rád bych byl s nima :) přijedem spolu :wink:


to mne napadlo a je to docela silny argument
byla by blbost, aby 3 museli s odjezdem na jednoho cekat, protoze je v cela jinem tymu
pridam te k nim
Naposledy upravil(a) komaar dne ned bře 13, 2011 11:01 am, celkem upraveno 1 x.
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
mara126
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2043
Registrován: pát led 01, 2010 12:00 am
Bydliště: Louny

Vidrholec 2011

Příspěvek od mara126 » ned bře 13, 2011 10:36 am

já se také hlásim,
mara 126-Jeep JK a 2.4Ghz
jeden dotaz,pokud bych ukecal Mraka tak nevim jestli bude moc jet s Lízou,nevim jestli se bude považovat jako expediční auto pro UNLIMITED
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » ned bře 13, 2011 11:04 am

nahod fotku Lizy
je-li v expedicnim provedeni, tak je scale, v trialovem unlimited
ten tvuj jeep je scale nebo ne? pokud je ok (podle fotek predpokladam, ze jo), tak vam staci do teamu jeste jeden scale (urcite se dalsi solo zajemci najdou) a i kdyby Liza nebyla Scale, tak splnujete 2+1
a muze v pohode jet
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
mara126
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2043
Registrován: pát led 01, 2010 12:00 am
Bydliště: Louny

Vidrholec 2011

Příspěvek od mara126 » ned bře 13, 2011 11:08 am

člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Uživatelský avatar
komaar
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2250
Registrován: pon dub 27, 2009 11:00 pm
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od komaar » ned bře 13, 2011 11:19 am

expedicni scale
tezko by mohla mit mensi kola
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz

Uživatelský avatar
pajiki
Častý přispěvatel
Příspěvky: 680
Registrován: pon úno 01, 2010 12:00 am
Bydliště: šiškof

Příspěvek od pajiki » ned bře 13, 2011 11:20 am

ahoj zatim nemam team, ale take bych se prijel podivat.

HL toyota hilux 1,9 2.4GHz myslím že bych se do scale mohl vejít
sevntysiksforevr

Odpovědět

Zpět na „Akce celá republika“