RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Výsledky str.5!

Moderátor: minotaur

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

RC Projekt VODNÍK Vimperk 14-15.8.2015 Výsledky str.5!

Příspěvek od Desťák » pát čer 26, 2015 5:28 pm

Obrázek

PitaW píše :

Vážení přátelé modeláři. Jak už napsal Desťák, tak by jsme Vás velice rádi pozvali, na takový víkendový RC kemp. Spolu nad tímto projektem přemýšlíme od zimy a rádi bychom udělali takové zábavné setkání všech modelů v nádherné lokalitě kempu Vodník. Tento kemp je, dalo by se říct, svým způsobem unikátní pro veškeré RC modely. V horním prostoru kempu je In-line dráha, kde se dá jezdit s jakýmkoliv břichoplazem po buginy. Okolní travnatý prostor vhodný pro všechny létající modely.

Obrázek

První fotka focená 15 m od lesíka, kde se bude konat hlavní závod. Les má 190x70m, takže na sebe při závodě pěkně uvidíme :YOP: Nebojte se že to bude nuda, protože tento lesík je asi fakt nejlepší co jsem kde jezdil. Co metr to výzva a ve dvou jsme schopni jet 50m půl hodiny a není moment, kdy by jsme se nudili :OK: Ale o tom si napíšeme závěrem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ve spodní části 50m od lesíka je restaurace, kde nás budou po celou dobu napájet a nabíjet :lol: Budeme mít na pátek k dispozici gril, na který si každý může přivést co chce. Možnost i plátna na promítání, ale myslím, že to je zbytečné a raději si budeme večer povídat u piva a grilu :lol: Hned za restaurací je další velký palouček, na kterém by se dali využít buginy, tanky, offroady a helikoptéry.

Obrázek

Před restaurací je nádrž 75 x 35m, kde máme schválené, využít ho o víkendu na čluny :!: Půjčují tam i pramici, takže kdo máte a přivezete čluny, tak pro ně nemusíte v případě závady plavat :-D Teď vážně :-p Nikdo z nás místních člun nemá a byli by jsme moc rádi, kdyby se na akci nějaký člun objevil.
Foceno z terasy restarace. Představte si tu pohodičku. Sedět po jízdě v lese na terase, či molu u pivka a přitom se ještě povozit lodí :-D

Obrázek

O hlavním závodu:

V sobotu 10:00 ráno odstartujeme expediční závod, který bude spočívat o průjezdu mezi 35cm širokými brankami rozmístěnými v pořadí na několika sekcích v našem zábavném lesíku. Směr cesty bude ohraničen z části mlíkem, aby nikdo nebloudil. Ve Vimperku na ortodoxní pravidla nejsme a víc nám jde o zábavu všech a proto nejsou určeny žádné kategorie vozidel. Jet může jakékoliv OffRoadové vozidla i Trucky. Je jedno zda se pojede po týmech, či jednotlivě. To záleží na každém soutěžícím, ale budou i úseky kde bude třeba naviják, či pomoc druhého obrátit při převrácení auto na kola, tudíž doporučuji jet minimálně ve dvou.

Bodování:

- 10b Dotek branky - je jedno zda bude přejetí, či sebemenší dotek pravé, nebo levé branky. Prostě každý dotek jakékoliv tyčky je za 10 bodů

- 10b Použití navijáku, lana, řetězu - pouze na vytáhnutí/vyproštění sám sebe. Pokud bude někdo svým navijákem či lanem tahat někoho jiného, tak si 30 bodů připisuje vlečené vozidlo.

- 70b Neprojetí branky - pokud vozidlo nebude schopné překonat může branku objet za 70 bodů

- 100b Dotek rukou, pokud se vozidlo nebude možné vyprostit jiným způsobem. Při závadě se na vozidlo může šáhnout a opravit, poté se umístí do polohy, kde skončilo bez připsání 100 bodů

Každý dostane list a bude si hodnotit sám. Jak jsem již zmínil, jde o zábavu a proto prosíme, aby nikdo nepodváděl :!:

Startovné tohoto závodu je 100,- Kdo bude chtít závodit, prosíme o přivezení vlastní propisky z důvodu úspory a ceny startovného.

Průběh celého RC Kempu

Sraz bude v pátek od 16:00 do noci, či můžete přijet jen v sobotu na hlavní závod. To je na každém. Kdo chce může přijet i dřív. Já tam budu někdy od oběda. Plán je jednoduchý. Přijet s jakýmkoliv modelem a užívat si s ostatními modeláři, podívat se po okolí, prostě taková víkendová dovolená s modelem. V pátek volná zábava, půjdeme se projet, něco ještě připravíme, dáme pivo, večer rozděláme gril, něco sníme a můžeme zase jezdit. Fakt veget.
Mám igelitku s tenisáky na rozřezání, tak z nich můžeme kdekoliv vytyčit nějakou dráhu a blbnout. Budou k dispozici branky a bodovací výkazy, tak se můžeme domluvit a zajezdit klasický trial a změřit síly. Vemte sebou manželky a děti. Hned u restaurace je venkovní dětský kout.

Mapa a plánek akce ZDE

Obrázek

Zváni jsou úplně všichni a věřím, že to nás čeká nádherně strávený víkend plný skvělé zábavy. Na všechny se moc těšíme :BYE:
PS: Bylo by od každého z Vás nahlásit přibližnou účast a počet členů z organizačních důvodů a připravenosti personálu restaurace a množství zásob jídla. DěkujiDesťák píše:

RC Off Road Trial Vimperk pořádá sraz všech příznivců RC modelů, na expedičku-Vodník,oficiální datum je Pá 14.8. - So 15.8. 2015!!!Jste všichni srdečně zváni na hlavní program expedice off roadů a ať už máte lodě,drony,letadla,helikoptéry,bugginy,rallye modely,drifťáky,motorky,tanky,bagry a bůh ví co ještě,přijeďte :-D :-D :-D Zázemí je víc než dosti připravené a domluvené,co se týče spaní,tak chatky pro pět lidí za cca 700kč,stany kolem 80kč a parkoviště,jak už dole u restauračky tak nahoře nad in-line dráhou.Večer je možnost grilování,ohně a letního kina,samozřejmě koupačky :OK: a za to děkujeme majiteli kempu Vodník, panu M.Paštikovi za jeho vstřícnost :tleskam: V tomto nádherném areálu Vodník se nachází,výborná restaurace se skvělým personálem,potok na výborné brodění,vodní nádrž, kolem dokola lesy s různorodým terénem a nad restaurací je krásná in-line dráha a spousty a spousty prostoru :OK: Fotky,mapy,program,přihlášky (kvůli jídlu,parkování,stanům,chatkám a aby vlastně věděli na co se mají-máme připravit) a zbytek věcí sem dodá náš rc-taťka PítaW,ten má teď momentálně válku na Boletkách a až se vrátí určitě vše pěkně doplní :hura: Musel jsem už napsat pár řádek,protože zájem je velký a všichni chtějí nějaké ty informace :HOPS: Jinak páteční program jak už mnoho lidí poznalo na Petrovo závodech je jasný :-D pokecat,popít,celkově se poznat a pobavit (teda ty co ještě neznáme) a samozřejmě i zajezdit v noci a obdivovat jak nám to krásně svítí :FINE: Jsem přesvědčený že se vám u nás bude líbit a jako pokaždé,uděláme všichni vše pro to aby to tak bylo!!! :-I Každopádně,kdo zná PítovoW zázemí na trial trati a lidi okolo,tak to snad jinak ani nejde :-D Jde nám především o zábavu a o to,aby jsme se zas po nějakém čase opět viděli a poznali pár nových lidí.Moc se tu na vás všechny těšíme a doufáme,že se tento projekt povede a bude se tato akce realizovat každý rok a stane se pro nás všechny kultovní!!!Snad jsem na nic nezapomněl a jestli jo tak je dosti času na to vše pěkně doplnit :OK: s pozdravem za RC OFF ROAD Trial Vimperk-Desťák :BYE:

Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 4282
Registrován: pon čer 20, 2011 11:00 pm
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od maztekk » pát čer 26, 2015 6:08 pm

Paráda, moc se na tu akci těším :OK:

Uživatelský avatar
Ruza
Častý přispěvatel
Příspěvky: 592
Registrován: úte črc 15, 2014 7:39 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Ruza » pát čer 26, 2015 6:15 pm

nejakej odkaz,web,mapa ?? diky

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Desťák » pát čer 26, 2015 6:32 pm

Ruza píše:nejakej odkaz,web,mapa ?? diky

Psal jsem až přijede náš rc-taťka Pítaw tak to doplní.Jinak je to oblast jižních čech,Vimperk 385 01,kemp Vodník,prostě nádherná šumava :OK: já jsem bohužel retard na počítačové odkazy a neumím to tam nacpat :-p za to se moc omlouvám..... Jináč Maztek :-D taky se na tebe a vlastně vás co sem jezdíte všichni moc těšíme a když to bude velkolepé :-D :-D :-D tak to protáhnem až do neděle.Je to tu super že když přijede rodina tak to spojí s výletem pod stanem či v chatce a vším co tu jde.Je tu opravdu mnoho možností a sám se moc těším!!!

Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2414
Registrován: ned srp 28, 2011 11:00 pm
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od PitaW » pát čer 26, 2015 7:04 pm

Jsem rád, že jsi to Michale uvedl. Já až do 3.7. válčím na mezinárodním cvičení na Boleticích a Tacomu vyměnil za Uaz a bohužel nemám čas zabývat se zábavou. Až se vrátím, tak to v prvním příspěvku upravím a doplním, tak prosím o trpělivost.

Každopádně nad tím přemýšlíme už od jara a tato akce by mohla být opravdu famózní. Hlavní náplní budou samozřejmě naše Offy s kterými proběhne závod. Pravidla atd. budou po 3.7. doplněny. Mapa je prozatím ve vlákně zde:http://www.rc4x4.cz/topic14803.html?
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Desťák » pát čer 26, 2015 9:45 pm

PitaW píše:Jsem rád, že jsi to Michale uvedl. Já až do 3.7. válčím na mezinárodním cvičení na Boleticích a Tacomu vyměnil za Uaz a bohužel nemám čas zabývat se zábavou. Až se vrátím, tak to v prvním příspěvku upravím a doplním, tak prosím o trpělivost.

Každopádně nad tím přemýšlíme už od jara a tato akce by mohla být opravdu famózní. Hlavní náplní budou samozřejmě naše Offy s kterými proběhne závod. Pravidla atd. budou po 3.7. doplněny. Mapa je prozatím ve vlákně zde:http://www.rc4x4.cz/topic14803.html?

Na tebe je vždycky spoleh Petře a děkuju :OK: Doufám že to tam máte v pohodě a už abys tu byl :HOPS:

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Desťák » ned čer 28, 2015 7:52 am

No tak to jsem čekal větší smršť po tich otázkách kdy to dáme na fórum :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4240
Registrován: pon kvě 20, 2013 2:31 pm
Bydliště: Rudolfov

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Mira » ned čer 28, 2015 10:10 am

:-D musis rozlisovat, jestli se ptalo vic lidi,nebo jen jeden a vickrat :-D :-D

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Desťák » ned čer 28, 2015 11:44 am

Mira píše::-D musis rozlisovat, jestli se ptalo vic lidi,nebo jen jeden a vickrat :-D :-D

No právě že se ptalo víc lidí ale jak říkám.......Když nás tam bude opět 30cet tak to bude super :OK: užijem si to jak vždy :OK:

Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1476
Registrován: pát črc 13, 2012 11:00 pm
Bydliště: kousek od ČK

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od poschlmartin » úte čer 30, 2015 7:35 am

Zdar. Tak my z Dubove na tuti neprijedem. Sice jsem se tesil, ale prace milion, nestihacka. A ted se to trochu posralo. Vcera jsem polozil maraudera. Odbocoval jsem na krizovatce a to hovado co jelo predemnou rovne to zaflekovalo na miste a ja to nedobrzdil, nevyhnul se a hlavou brinknul do korby nakladaku. Tak od vcera lezim v budejkach, cekam az si doktori udelaj cas a sesroubujou mi oblicej. Roztristenej nos, nadvakrat zlomena horni celist a rozlomene horni patro. To mi na nejakej cas zneprijemni zivot. A je po zabave...

1975stefi
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: čtv zář 18, 2014 2:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od 1975stefi » úte čer 30, 2015 8:28 am

.......držím palce a přeji hezké sestřičky. Začal jsem predelavat Unimoga - poslu foto.

Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 4282
Registrován: pon čer 20, 2011 11:00 pm
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od maztekk » úte čer 30, 2015 10:27 am

TVL Martine to je mazec, držím palce ať tě dají co nejdříve do kupy.

Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2414
Registrován: ned srp 28, 2011 11:00 pm
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od PitaW » úte čer 30, 2015 12:45 pm

Martine, to je mi tě opravdu moc líto a přeji brzké uzdravení. Hlavně že jsi živý.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 04, 2015 7:01 pm
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od RCpepa » čtv črc 02, 2015 6:47 pm

8o Ty krááávo Martine ten tvuj Anděl strážnej to muší bejt šichta :OK: hlavně at seš v cajku brzy se uzdrav :FINE:

Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 355
Registrován: ned bře 01, 2015 10:32 am

Re: Projekt VODNÍK 14.8-15.8.-2015

Příspěvek od Desťák » sob črc 04, 2015 6:08 am

No hlavně že to dopadlo Martine tak jak to dopadlo.....Motorku vem čert a hlavně že to dopadlo takhle a jsi živej.Tak se brzy uzdrav!!!! a měj se
Naposledy upravil(a) Desťák dne ned črc 05, 2015 12:19 pm, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Akce celá republika“