Uživatelský avatar
Kamil Fulcrum
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: 10.02.2016 18:44
Bydliště: Děčín

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Petře musim se k tobě přidat amen :OK:
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

FB je zlo, jako všechno, co zneužívá "stádové syndromy", jakkoli s tím bude naprostá většina stáda nesouhlasit.
BTW, stáda jsou většinou určena k porážce.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

facebook me nezajima, stejne nejpozději za 5 let bude nahrazen necim novym, co je pro mlady vic sexy. To je proste realita. Kde skončilo takovy icq a další, dneska po tom nestekne ani pes. Nicméně nikomu to neberu.

Ovšem jsem překvapen že by se sem někdo bál napsat, co to je za nesmysl ?

Na druhou stranu jsou tu i tací, kteří píšou (pokud možno úplně fšude) i když nemají co říct, to mi rovněž vadí. A není to jeden člověk. Jaké by to bylo štěstí, kdyby šli raději na ten xichtbucher… tam budou mít patřičnou pozornost.. ;-)

Založíme nějakou kampaň s úderným názvem. Příspěvků honiči sejdou na faciči.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Nechapu, proc to povazujes za honeni prispevku. Nerozumim, co te k tomu vede. Polopaticky - nerozumim, proc by kdokoliv mel za cil 'honit prispevky'. Nevim k cemu to je. Presto to prisuzujes a neda se to vam zelenejm hochum vysvetlit.

Zivy forum je lepsi nez mrtvy forum
Tenhle pristup vede akorat k onem domnenkam o 'strachu' z vyjadreni, predstaveni modelu, 'pravidel'.....
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Ooooooo mam dva prispevky po sebou

Oooooo to sem to posral, mel sem kliknout na edit

Ban :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Nebo me rovnou oznacte za rozmetac hoven :-D

Jo vy uz ste to udelali :-D

Lepsi rozmetat hovna a snazit se podporit aktivitu v topicu, nez jednou za pul roku prispet odusevnelym 'jdi si plkat na fb'

:FINE:
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

"A další hlavní důvod proč sem a ne Facebook je: to,že zde je velmi lehce dohledatelná historie expedic, včetně fotek a hlavně hodnocení.
Proti ovšem hovoří, že na FC je vidět třeba pozvánka. Ale jen krátce po přidání příspěvku! Pak stejně jako zde, hledat.

Já jsem v obou skupinách na FC a vím, že již po týdnu se informace o minulé expedici včetně fotek velmi špatně hledají a po ještě delší době v podstatě neexistují."

Stačí kliknou na "Události" -> "Kalendář" a můžeš si listovat X let zpět po měsíci, kde jsou všechny expedice komplet zapsány a existují ! :)
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

to: Mike

Osobně ti mohu říci, že jsem někdy na vážkách, jestli něco napsat nebo nenapsat. U mě v tom hraje roli i to, že jsem tu několik let nebyl. Místní dinosauři si mě ještě možná pamatují, ale nově příchozí o mě nikdy neslyšeli. Nejde o to , že bych se bál něco napsat, aby mě následně někdo šikanoval, jde o to, že když chceš vypustit nějaké moudro, tak jestli jsou případní příjemci této informace ochotni jí vstřebal, jelikož všude jinde (myslím další vlákna - témata se prolínají) se píše úplně něco jiného. Takový případ jsou třeba tlumiče a odpružení obecně, někomu stačí pro potěchu plasťák z axiálu máznutý vazelínou a považuje to za dostatečné, jiný si zase pochvaluje přetlakové Gmade s regulací protitlaku a další nedá dopustit na podtlakové Gmade. Já měl tu čest se všemi výše jmenovanými setkat a mohu k tomu pouze napsat, že kdo nepřišel do styku s tlumiči Big Bore co se používají na závodních buginách (Xray, Asso, Yokomo, Durango atd.) tak neví co je funkční tlumič. A teď záleží jestli dotyčný chce tlumič nebo hezkou atrapu co se snaží tlumič napodobit. A to tě staví do dilema, jestli něco napsat nebo nenapsat. Další ti řekne, že na expediční auto netřeba závodních tlumičů, můžu souhlasit, jede to i na vyteklých, ale chová se to jinak. A můžu pokračovat dalšími tématy, jako je jedničková axiálská špajska a životnost převodů atd. A to si říkáš, jestli máš narušovat zaběhlý koloběh, když jim to fungovalo nějak do této chvíle, tak proč jim v tom dělat guláš.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Koukám, že se to to hezky rozjelo. :OK: Za tím jsem bohužel neslyšel pořádnou odpověď proč FC vše to je o tom, že FC je rychlý a toť vše! :-(
Já osobně bych to uzavřel s tím, ať si každý používá co chce. ale veřejné akce dává jak na FC tak i sem. :-I
Pro mne, i když se nepovažuji za počítačového analfabeta je FC pro specializovanou diskuzi jako je rc4x4 a podobně zatím nepoužitelný.

Já osobně jsem registrován na různých fórech které se věnují různým věcem ale zatím nikde jsem se nesetkal s tím, že by se někdo snažil
speciální diskuzi přesunout někam jinam!

Jen ještě malou poznámku z mých zkušeností. Pracoval jsem jako řidič autobusu. Kdysi jsem měl rozhovor s ředitelem společnosti u které jsem pracoval a řekl jsem mu toto:
"Pokud chcete zrušit nějaký spoj, začněte hýbat s časy, na 100% přijdete o část cestujících. Pokud se budete snažit nahradit ztrátu tímto způsobenou zdražením přijdete i o ten zbytek lidí!"

Zde je problém podobný! Již dnes je toto forum a dvě skupiny na FC!!
Co bude následovat dál????

:-p :-p :-p
Yeger
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 14.07.2018 17:19

Re: SMAZAT PROSÍM.

Zdravím všechny,
Mám trochu offtopic dotaz. Nepovedlo se mi na fóru dohledat datum na letošní expe v sedmihorkách. Pokud někdo víte, prosím napište třeba do soukromých zpráv. Děkuju moc....
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Smazat

Přemýšlím jestli napsat nebo ne, nakonec mě to aleč nedalo a napsat chci. Ačkoliv opužívám facebůček si myslím více než dost, at už na svůj profil cpu jednu píčovinu za druhou nebo právě ty expedice apod tak forum rc4x4 mám prostě v srdci. Je to tím že díky tomu jsem vlastně začal jezdit. Mrzí mě že díky fb tohle forum fakt upadlo do kómatu. Už kolikrát jsme se pokoušeli rozjet staré forum zase zpátky do nových kolejí ale marně. Přijde mi tohle fakt msutné. Ať už jsme na jakékoliv akci, ať se jedná o expedici, nebo závody Adventure Scale Trophy nebo třeba model hobby... všichni jsou pro to aby se všechno vrátilo zpátky sem... jenže všichni o tom mluví ale nikdo nic neudělá.

Je fakt že rychlost sociální sítě je neskutečná. Dám dotaz že něco potřebuju poradit a během minuty pročítám odpovědi. Pokud dotaz dám sem, tak kolikrát se čekalo na odpověd nekolik hodin nebo i dnů. Tohle je ale smutný protože to kazí samotní lidé... Pokud se většina lidí chce vrátit zpět tak proč stále používají fb...

Tady když vím kde se co jelo tak není problém během pár kliknutí najít expedici co se jela X měsíců zpět, není problém najít cokoli. Bohužel lidé zde přestali být aktivní a tím to všechno upadlo.
Respektive můj názor je, že to upadlo když tohle změnilo majitele, pustil to Salvatore který se o to slušně staral a že ho to muselo stát času a po změně majitele si pamatuji, že forum i určitou chvíli nešlo vůbec. Od té doby mě fórum blbne. Nejde mi v e-mailu rozkliknout poslední příspěvek v tématu které sleduji. Musím zbytečně kliknout na odkaz a zobrazit celé vlákno. Poté na poslední stránku. Je to blbost ale když to člověk děla furt a dokola tak to dokáže otrávit... To že tohle forum upadá je prostě smutný a bojím se dne kdy to tu bude stát za vyliž prdel úplně... to co tohle forum zabíjí je rychlost sociální sitě a líní lidé... :-[ :-(

Zpět na „Domlouvání a pozvánky na akce“