Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Tak mi to nedalo... Včera jsem si zkusil trochu hrát a výsledek ZDE

Ještě jsem na tím přemýšlel a pokud by to tady mělo zaniknout, tak určitě bude lepší mít náhradu co nejdříve. Nechtěl jsem úplně kopírovat 1:1 a myslím že i kategorie jsou trochu srozumitelněji poskládané. Prostě pokus, zatím to stálo pár stovek a den času, ale funguje registrace, upozornění emailem, vkládání obrázků a podobné srandy... Vzhled je výchozí phpBB, který je i tady i na tamiyaforu takže pro uživatele žádná změna.
Smazat se to dá vždy a koneckonců za pokus to stojí. Tak kdo chce.. :)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Skoro mrtvé fórum ?

:tleskam: Dobrý, už jsem tam, ale upřímně, jsem trochu pesimista.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Doba, kdy se tady točilo desítky příspěvků za den se už asi nevrátí, ale tady to jde do kopru úplně.
Majitel ignor, fórum nefunkční... Nečekám kdoví co, ale 200 za doménu a 500 za hosting mi za zkoušku stálo :YOP:
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Paráda :hura: takže přeživší šup registrace a nasypat nějaký obsah :FINE:
Klobouk dolů :HOPS:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Díky za snahu. Osobně jsem trochu skeptický, ale doufám, že se pletu. Jestli můžu jeden nápad. To co na starém fóru ale i na FC chybí je nějaký měsíční kalendář, kam by registrovaní uživatelé mohli zanášet plánované akce. Člověk by pak kouknul a viděl by všechny akce napříč všemi lokalitami v konkrétní den kdy by měl chuť někam cestovat za expedicí.
Pokud by to bylo realizovatelné, myslím, že by to bylo ku prospěchu věci.
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Mno.. za ten měsíc jsme zase trochu jinde a celé fórum se mi podařilo odkoupit. Ještě to není kompletně dotažené, ale je to na dobré cestě.

Kalendář je super nápad :tleskam: jen mě nenapadá jak to udělat... Nejjednodušší možnost by byla Veřejný sdílený Google kalendář, který by si každý mohl dát do telefonu a měl by přehled. Otázkou ale zůstává kdo by tam ty akce přidával.
Kdyby to mělo na starost pár lidí, tak by to fungovalo ale byl by problém s databází - každý by musel psát zprávu někomu kdo by to přidal (což je otrava), menší expedice by se tam asi ani nedostala...
Proto by bylo lepší kdyby tam ty události mohl přidávat každý uživatel, ale kdo pak bude kontrolovat obsah?

Teoreticky nejlepší možnost by byla, kdyby měl kalendář nějakého moderátora, který by události schvaloval. Tedy uživatel by mohl přidat jakoukoliv událost, ale ostatním by se nezobrazila dokud by ji někdo neschválil.

Tohle se mi fakt líbí. Zkusím pohledat na netu. Kdyby jste někdo věděl o nějakém kalendáři, který by to uměl tak sem s tím - nemusel by být nutně free, nějakou částku jsem ochotný ještě investovat. Přidat to pak sem někam do hlavičky už bude to nejmenší. :)
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Pochopil jsem správně, že se ti podařilo koupit fórum www.rc4x4.cz?
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Ano :tleskam:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Skoro mrtvé fórum ?

:tleskam: tvojí snaze zachránit to co mnozí už nejspíš odepsali.
Jsi na FC ve skupině, kam migrovala asi většina zdejších členů? Ptám se, prořože až se to podaří dotáhnout, možná by stálo za to to tam trochu zpropagovat. Nemyslím, že se všichni vrátí, ale někdo by možná mohl. Když vidím, že fórum má budoucnost, začnu sem zase přispívat.
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Díky, o skupině vím a jsem tam samozřejmě také, ale nechci nikde nic šířit dokud to není dotažené.

Mám nějaká přístupová hesla, přeregistrovanou doménu, teď se řeší změna majitele domény a hlavně přesun databáze - srdce celého fóra.

Zatím to tady jede řekněme stejně jako posledních pár let, ale s tím rozdílem, že mám možnost potvrzovat registrace a podobné srandy. Takže aspoň nějaký posun dopředu. Po přihlášení do administrace jsem tu objevil cca 3000 nevyřízených registrací za poslední 3 roky 8o :-(
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Skoro mrtvé fórum ?

tý jo hústýýý :FINE:
Naposledy upravil(a) xbs dne 27.04.2022 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

Mirda : Paráda :hura:
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skoro mrtvé fórum ?

ad kalendář
kdysi to tu fungovalo a myslím tak, že kdo chtěl, tak do jednoho vlákna hlásil akci a správce kalendáře ji podle svého času zadával do přehledu a příspěvek s hlášením odmáznul
Mirda píše: 26.04.2022 9:22 Mno.. za ten měsíc jsme zase trochu jinde a celé fórum se mi podařilo odkoupit. Ještě to není kompletně dotažené, ale je to na dobré cestě.
dobrá práce :FINE:
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: Skoro mrtvé fórum ?

:OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Skoro mrtvé fórum ?

:FINE:
To nějak dotahni a nebude problém se složit nebo aspon přispět a kazdej rok nějakou tu stovku na provoz... Nedělej z toho vědu, číslo účtu a ono se něco nasbírá, kór jestli to dopadne nad očekávání a bude celý fórum i s obsahem.... :HOPS:

Zpět na „Pravidla a informace“