Jirka
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 04.01.2009 0:00
Bydliště: Jarkovice u Benešova

Losi rock crawler race roller 1:10

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímto modelem :lol:
Já jeden mám, je super, že má šnekové převody, ale chovají se jako šrouby :sad: přesněji se do sebe zařezávají a motor je neutáhne. Výrobce sice doporučuje střídavý pohon, ale když cítím velký odpor při otáčení rukou, přijde mi, že to stříďák nevyřeší :?: Kdyby někdo věděl, jak to poladit, byl bych mu vděčný :lol:
avalanche8
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Podkrkonosi

Setup a osazeni race roller 1/10

Zdravim poradi nekdo vhodne osazeni,bude to ma pprvni masinka na skalky.
Jak to vidim tak stridak urcite,nejakej chytrej regl co necuka pri rozjezdu,tedy sensorove provedeni,aktivni brzda se urcite sikne take.Zatim jsem ve fazy obednavky stavebnice tedy skoro hotoveho auta.Jeste jsem ho neosahal zatim nasavam info.Zkusenosti s modelarinou nejake jsou.Hpi firestorm,Ezrun 9t.Diky za postrehy :wink:
lukasbiker
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 01.08.2011 0:00

Já mám losi night crawler, taky jsou tam šnekové převody, ale že by šly nějak ztuha to bych neřekl. Ale spíš teď řeším nový motor, starý už odešel a zatím jsem tam dal starou 540tku z crosstigera.
losík
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 26.10.2012 20:08

Re: Losi rock crawler race roller 1:10

Losi rock crawler race roller byl pro mě po vybalení zklamáním. Sloupky karosérie vypadají jako ustřižené štípačkami a jedna pneumatika hází a nejde srovnat. Ze zadní nápravy po první jízdě vytéká vazelína, silně se ohřívá a zadní výstup z dig převodovky hází. Zjistil jsem, že v obalu nápravy chybí všechny čtyři šrouby SH 4-40x3/8" LOSA6206. Po rozebrání digu jsem zjistil, že v ní chybí jedno ložisko 8x4x3 LOSB1430.
Jinak tam mám motor Robitronic Platinum Brushless 21T, pastorek 16 z, regulátor Robitronic Speedstar Brushless Crawler, servo řízení Savox SC1256tg, servo digu Savox SH1250mg, pro aku Lipo Turnigy 5600 jsem udělal držák nad rám.
Jinak k provozu :
- nápravy se točí krásně volně, musí se točit od kardanu
- otočit pneumatikou nejde - výhoda auto se po zastavení v kopci ani nepohne
- přední náprava má veliký rejd

Zpět na „Team Losi“