Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Losi Mini Rock Crawler (JM)

Jedna z prvních Losinek v ČR se dočkala pár úprav... v současné době vypadá takto:

Obrázek

Obrázek

Má trošku přeházený vnitřek, pár ALU blbinek (spíš na parádu), zahnuté linky (dobrá věc), jiné pne (Proline Flat Iron 1.9 - fungujou líp jak ty co jsou na Losině z výroby), ráfky HPI + kvůli nim adaptéry na osách pro rozšíření o 19 mm. Motor aktuálně nějaký XRay Micro Motor, což bude pravděpodobně něco jako Speed 300 7,2V - celkem rychlé to pak je a šplhat se s tím ještě jakž takž dá.

Nachystané tu jsou ještě tuningové LOSI tlumiče, vypadaj pěkně, ale ještě jsem se nedostal k tomu je naplnit a nová kastle - Proline Descender. Tam mám problém s výběrem barvičky :) A trošku se bojim, že bez ufiknutí světel se dost omezí křížení náprav, ale uvidíme, zas to pak aspoň vypadá jako auto a né traktor.
Naposledy upravil(a) JM dne 19.11.2010 12:21, celkem upraveno 2 x.
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Novou kastli to chce urcite, me ta puvodni sama od sebe rupla, kdyz sem ji nandaval. Mam uz Baja Bug od proline, jako ma Bode. Akorat by ty auta byly stejny, takze mozna jeste zauvazuju o 1/18 broncu. Vypada moc pekne.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Chválím, pěkně to vylepšuješ :D
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Losinka už jezdí s novou kastlí, vypadá teďka trošku víc jak auto :-) Ještě tam musím dodělat pár drobností, SPZky, doma jsem našel plastovou palubku co tam pěkně vleze... Scale kára z toho sice nikdy nebude, ale aspoň trošku jako auto to vypadat bude :wink:

Obrázek

...jinak pokud někdo máte světelný modul od DSYS, tak hlavně nepoužívejte dodané konektory, jsou uplně na prd... jsem na ně pěkně napájel světla a při prvním ježdění toho půlka zhasla, nebo blikala... Chce to nějaké lepší, takové co mají dutinky jak servokonektory...
Naposledy upravil(a) JM dne 19.11.2010 12:19, celkem upraveno 2 x.
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

To máš recht.Kupuju servo kabely po 20ti kačkách.
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Losinu jsem původně chtěl prodat, ale jak jsem tu viděl majusakovy výtvory, tak jsem si řekl, že si s ní ještě pohraju :wink:

Zpátky jsem vyhrabal crawler karoserii, vzal starší LiIon pack, ten fiknul na půlky a přidělal ho na boky šasi, pak šla i celá karoserie o pár cm posunout dolů a je z toho hned zajímavější a hlavně lépe jezdící auto 8) To těžiště o pár čísel dolů je dost znát a teď to převrátit je zas o kus složitější, stejně jako stoupání zvládne o něco větší bez převrácení na krovky.

Obrázek
Obrázek
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
majusak
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 15.11.2010 0:00

Zdravim ty baterie si dobre udelal :wink:

Zpět na „Team Losi“