Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Expedice Karlovy Vary

Zde je několik foto z expedice Karlovy Vary.Bohužel chyběl kameraman, takže bohužel video chybí.
http://vimeo.com/4337989
Naposledy upravil(a) reddevil dne 27.04.2009 11:44, celkem upraveno 1 x.
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Moc pěkné. Nejhezčí je samo CRko :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ta toyota je fakt hezky striknuta a polepena, dobra kombinace.

Koukam, ze tam nekdo vytahnul hamra na scx10. Na tom je krasne videt, jak je axial sirokej. Ackoliv mam vyber z nekolika abs budek, pude na my scx10 lexanka, stejne jako na cr-01, protoze to proste lip sedne.
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, lip to sedne je velice relativni pojem, popravde bych nechtel Hummera se zalezlejma kolama a delal jsem to tak cilene abych vybral neco co bude vypadat dost drave na tom podvozku a nebude to moc okoukane. Vsak Toyoty a F350 od Tamiye taky nemaji kola zalezle do podbehu stejne jako skutecny auta. No a kdyz porovnam skutecnej model a 1/10, tak desetina vzhledem u me vyhrava :D Je to proste o tom jak se komu co libi :wink:
P.S. jo a rozhodl jsem se pro takovyhle rozmery protoze jsem to nejdriv videl na netu u skutecnejch predloh, takze az tak nerealisticky to neni :wink:
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Me taky cucej z toyoty ven, holt s danejma osama to lepsi nebude. Akorat ja preferuju zalezly pod blatniky. Ovsem kazdymu se jak rikas libi neco jinyho a tak to ma byt.... :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Presne moje slova :D Jeste ze mame kazdej trosku jinej vkus... by to byla jinak nuuuuda na tech expedicich :wink:

Zpět na „Galerie z akcí“