Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Mutant píše:Jak uz rikal muj tata. Penize jedou! Nadhera, proti tem hruzam, co sou tady kolikrat k videni je todle jak sen.


Kua, to je zase názor za všechny prachy. Třeba ten co si takovou "hrůzu" sám postaví z toho má velkou radost. A nemusí do toho cpát desetitisíce :(
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Také mne to nadzvedlo a přemýšlel jsem, jestli na to mám reagovat...
Zkritizovat něčí snažení je tak snadné... ale nakoupit za tisíce také, pokud na to člověk má... vytvořit něco vlastníma rukama je sakra těžké...
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Sem rád, že nejsem jedinej, koho ten příspěvek pana Mutanta jak řiká Milan nadzved...
Podle mně to je o tom, že prostě někdo je šikovnej, má čas, má vybavení a podobně a zvládne udělat věci srovnatelný s továrníma...pak sou další lidi, který nejsou až tak šikovný, nemaj až takový vybavení, ale maj čas a zápal a vyráběj a upravujou věci přiměřeně svejm schopnostem...pak sou taky lidi, který třeba nemaj čas, nemaj možnost něco vyrobit, nemaj talent, nebo třeba nemaj chuť, ale maj kačeny, tak nic nevyráběj a neupravujou, ale kupujou hotový věci, nebo věci který se jen přilepěj a podobně...nicméně všichni maj radost ze svýho auta

osobně se řadim mezi ty uprostřed...nemám vybavení a schopnosti, ale byví mě to a mám radost z každý volovinky, kterou na autech udělám...obdivuju lidi z první skupiny pro jejich schopnost a zároveň taky respektuju lidi ze třetí skupiny, protože chápu, že prostě někdo chce auto a nemá ať už místo, nebo čas dělat si na něm sám

proto mě dokáže nasrat, když někdo, kdo si na autě udělá a upraví většinu věcí sám kouká svrchu na lidi, co kupujou hotový auta, případně instatní scalery
a samozřejmě obráceně, sere mně, když někdo, kdo vrazí do auta x tisíc kačen a vpodstatně na něm nic neudělá, shazuje auta lidí, který si dělaj věci sami, protože maj někde třeba podteklou barvu, nebo jim neseděj součástky a podobně...

myslim, že označit něco za "hrůzu" je celkem hnusný...jasně že se mi některý auto nemusí líbit, ale potom teda myslim, že je lepší to napsat a říct co se mi na něm nelíbí, případně poradit, co by se dalo změnit a podobně...nebo se prostě nevyjadřovat a neshazovat něco, co si majitel piplá a tráví nad tim večery...

sorry za takovou slohovku, ale nedalo mi to...názory pana Mutanta mi příjdou poněkud zvláštní
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Docela by mě zajímalo co si vytvořil ty mutante ( možná jméno odpovídá osobě za počítačem ) - trochu se mi zdá že tu jen blbě kecáš :?
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

Přesně tak, kluci maj pravdu, takhle akorad nekomu zkazíš chut' něco stavět a vylepšovat. Ono je lehký něco zkrytyzovat ale poradit a dobře radit to už chce zkušenosti a ty se zízkavaj časem, človek muže bejt šikovnej ale nemusi se to vždy na poprve podařit ale hned o tom tvrdit že je to hruza neni na místě
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
sebanktm
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Beroun

Ten nárazník na F350 nemá chybu.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Mutant píše:Jak uz rikal muj tata. Penize jedou! Nadhera, proti tem hruzam, co sou tady kolikrat k videni je todle jak sen.


tak, protože to tady nabralo směr připomínající davové šílenství, pokusím se rozebrat, co vlastně mutant napsal, že si zasloužil tolik "odborných" reakcí.
"Jak uz rikal muj tata. Penize jedou!" - o tom snad nemůže být pochyb a je to ryzí pravda. Svědčí to jedině o tom, že mutantův táta ví kde je sever a že se snaží synka pravdivě informovat o realitě. Pochybovat může jedině zapštklý volič KSČM nebo ČSSD, proadlý této zvrhlé ideologii, což zde není snad ničí příklad.

"Nadhera, proti tem hruzam, co sou tady kolikrat k videni"- opět pravda, profesionálně vyrobené modely nejnověšími technologiemi jsou opravdu nádherné oproti některým spáchaným výtvorům co jsou někdy k vidění. Kdo si dovolí tvrdit opak, je pokrytec a nevidí si na špičku vlastního nosu. Malý test: Plně naložený Trailfinder a vedle stojící sbastlený samo domo výtvor. Když si můžete vybrat , 10 z deseti si vybere TF a to včetně hrdého autora bastlu, pokud má ovšem všech 5 pohromadě.

.....je todle jak sen- ano je to jak sen. Sám jsem snil o takovém provedení z kovu, o takvých doplňcích a jsem rád, že je to konečně k mání.
Jak je vidět, Mutant ani jednou nikomu nic nepomluvil, nenapsal, že je něco horší, nic a nikoho neponižoval. Nazval věci pravými jmény. Krásné věci jsou opravdu krásné a hrůza zůstane hrůza i kdyby to dotyčný stavěl 30let a zemřel při tom snažení vysílením.

Osobně nevidím rozdíl mezi perfektně postaveným modelem samo domo s celkovými náklady cca 1000,-kč (motor, servo, přijímač a baterky si nikdo nepostaví) a strávenými 300 hodinami usilovné práce a modelem koupeným za 20 000,- od Žíly na klíč klukem, co odpracoval těch 300 hodin na vykládce vagonů, na stavbě s úkáčkama nebo na různých brigádách za dnešních 120Kč/h (a ještě mu 16000,- zbyde:). Výsledek je, že oba mají perfektní a hezké auta svých snů a že si spolu s ostatními pěkně zajezdí.

Takže než někoho začnu moralizovat a napadat, přečtu si důkladně co napsal a nereaguji na svoji ublíženou ješitnost a nepravedlivý celý svět.

PS: žíla je lupič, dlužník, nepřiznává svoje chyby a falšuje výsledky závodů. Nevím proč to dělá, protože jezdit umí a auta má pěkné. Asi ho nemám rád.
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

dlouha a velmi zajimava rec :)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

dlouhá a zajímavá a nepochopená řeč.... všíchni mluví o něčem jiném...
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

milan008 píše:dlouhá a zajímavá a nepochopená řeč.... všíchni mluví o něčem jiném...

Právě, že téměř všichni píšou o něčem jiném, mne donutilo napsat o čem to je. A dlouhá proto aby skoro každý pochopil :wink:
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

ja tomu rozumim :wink:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

já tomu také rozumím... a je mi z toho smutno...
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Já jsem komentoval ty "hrůzy tady". Kdyby napsal "proti některým výtvorům" prosím, ale proč hned hrůzy? Co tu sám předvedl?

Myslím že nevydělávám málo, bohužel teď je to limitováno manželkou na mateřské a druhu dcerou + kroužky , škola, klavír té druhé, ale model za 17k bych si nekoupil. Už F350 ,v době kdy jsem ji kupoval za 10k, bylo max co jsem byl ochoten dát. Bohužel rodina má přednost a tak šlo vše pryč a zbyla mi jen ta "hrůza" za 1500

yanek píše:
"Nadhera, proti tem hruzam, co sou tady kolikrat k videni"- opět pravda, profesionálně vyrobené modely nejnověšími technologiemi jsou opravdu nádherné oproti některým spáchaným výtvorům co jsou někdy k vidění. Kdo si dovolí tvrdit opak, je pokrytec a nevidí si na špičku vlastního nosu. Malý test: Plně naložený Trailfinder a vedle stojící sbastlený samo domo výtvor. Když si můžete vybrat , 10 z deseti si vybere TF a to včetně hrdého autora bastlu, pokud má ovšem všech 5 pohromadě.


V tom případě jsem vyjímka a nemám všech pět pohromadě

Ano, popsal přesně co se dnes děje. Když jsem začli jezdit do Troje vystačili jsme si se základní F350, pak přišli první zbastlené kastle z hraček, upravené podvozky, lepší kola, tlumiče. Každý si auto upravil podle svého nejlepšího uvážení. Co kus to originál. To byli časy :)
Teď už to začíná být zase o penězích, jako ve všech odvětvích RC. A pokud to někdo řekne tím stylem jako Mutant, tak se to dotkne dost lidí. A taky dotklo. Nikomu neberu když si to auto koupí. Je to pěkně provedené, profesionálně vyrobené, pěkné. Ale když o tom mluví tak , že to vyzní jako by ostatní co není TF, MEX apod je povl? Sorry, ale to se musím ozvat.
Naposledy upravil(a) gema dne 15.06.2009 21:54, celkem upraveno 1 x.
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

gema píše:Já jsem komentoval ty "hrůzy tady". Kdyby napsal "proti některým výtvorům" prosím, ale proč hned hrůzy? Co tu sám předvedl?

Myslím že nevydělávám málo, bohužel teď je to limitováno manželkou na mateřské a druhu dcerou + kroužky , škola, klavír té druhé, ale model za 17k bych si nekoupil. Už F350 ,v době kdy jsem ji kupoval za 10k, bylo max co jsem byl ochoten dát. Bohužel rodina má přednost a tak šlo vše pryč a zbyla mi jen ta "hrůza" za 1500


Jestli sis to zbytečně nevztáhl na sebe. Nevím o tom, že by tvoje auto někdo nazval hrůzou. Každý má svoje limity a priority a je na každém jak si to rozdělí. To ale neznamená, že budu brojit proti každému kdo má auto dražší než jsou moje limity jenom proto, že on ho má a já si ho nemohu dovolit. Taky to neznamená, že když má dražšší a lepší auto, že je něco lepšího než já. To je to, z čeho je třeba vycházet,
jinak by to připomínalo staré české: soused má kozu, já nechci mít taky kozu, já chci aby sousedovi koza chcípla :D
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Nevztáhl a rozhodně nikomu z majitelů těch krásných kousků nepřeju aby jim skáply lipolky :D
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie

Zpět na „Galerie z akcí“