Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Mini akce - tzn. akce, které si nezaslouží vlastní vlákno

Co dělat, když pracujete do šesti, už je potom tma, ale na druhou stranu se bojíte, že sníh by nemusel do neděle vydržet? No co, tak se domluvíte s kámošem od vedle z baráku a jde se holt večer no :-)

Obrázek

Obrázek

Bylo to super, tradičně překvapením byl perfektní výkon CC-01, které díky vhodné konfiguraci projede neuvěřitelné věci!

Jen jedna dobrá rada! Nabijte si baterky nejen do modelu, ale i do foťáku. Budete mít víc jak dvě fotky :oops: :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Já se picnu, fakt pacienti. Budesarmy teď měla noční hodinové sněhové cvičení. :lol: Je zajímavé, jak rychle se na vyhřáté kovové věci(takže všude) na autě nalepí a zmrzne tuna ledu. Pohled na světélka prosvěcující sníh-fascinující. Pohled sousedů na nepochopitelnou hodinovou činnost hračičky- k nezaplacení :P
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

ja ti dam pacienta :-) bylo to krasne vecerni pojezdeni dokonce sem jak vidno na fotce zbastlil svetla na haubnu ktery bez jakykoliv paraboly moc pekne svitej... Blizz
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Jo ty bludičky jsou světla? Já myslel podle barvy, že je to odlesk chladiče regulátoru, po jízdě, zahřátý na provozní teplotu 8O
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

asi to bylo hezký poježedění ve sněhu :D
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

já si taky vyrazil ale bohužel sám :(, ale taky to stálo za to ve sněhu je to úplně o něčem jinym
:lol:
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Musím přiznat, že ježdění na sněhu má svoje kouzlo. Moje vyježděná trasa na zahradě nemá chybu a večerní ježdění když se světla odráží od sněhu, no bomba. Akorát to vomrzlé auto, nepomáhá ani kompresor na ofoukání.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Motor_Home píše:Musím přiznat, že ježdění na sněhu má svoje kouzlo. Moje vyježděná trasa na zahradě nemá chybu a večerní ježdění když se světla odráží od sněhu, no bomba. Akorát to vomrzlé auto, nepomáhá ani kompresor na ofoukání.
přesně ja to musel sušit ručníkem :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Já jsem použil odmrazovač na okna v rosprašovači. Rozpustí, do půl hoďky je to suché a auto voní jako vinopalma :lol:
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

gyzmo777 píše:
Motor_Home píše:Musím přiznat, že ježdění na sněhu má svoje kouzlo. Moje vyježděná trasa na zahradě nemá chybu a večerní ježdění když se světla odráží od sněhu, no bomba. Akorát to vomrzlé auto, nepomáhá ani kompresor na ofoukání.
přesně ja to musel sušit ručníkem :lol:


Pak je třeba ale auto schovat pod peřinu. Přeci jenom pořád strašej se chřipkovou epidemií. :D :D :D
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

to jo a kdyžtak mu dát teploměr aby se nám nepřehřívalo :lol:
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

A proč mě sem nejde přidat obrázek? :evil:
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

samo že sem Mergla taky vytáh do bílý nadílky, bohužel dokumentace neproběhla, ale je to paráda...akorát je znát malá světlá vejška pod nápravama...každou chvíli si sám nahrnul hromádku, na který se zasek...ale v mělkym sněhu to vypdá parádně, obzvlášť vyjetý koleje sou stylový
a pak sem si chtěl zablbnout na čerstvě vyhrnutym ledě, ale nebylo to o ničem, auto je pomalý a nedá se utrhnout ani do malýho smyku, natož driftu:) tak sem večer poskládal TLko,elektroniku z Final Monstra zabalil do igeliťáků (věděl sem že se jednou bude na něco hodit:D), vrazil na něj do hladka vomydlený pneu ze stadium ridera, a kastli z touarega a odpo už se těšim na rybník:D
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Leprasol píše:samo že sem Mergla taky vytáh do bílý nadílky, bohužel dokumentace neproběhla, ale je to paráda...akorát je znát malá světlá vejška pod nápravama...každou chvíli si sám nahrnul hromádku, na který se zasek...ale v mělkym sněhu to vypdá parádně, obzvlášť vyjetý koleje sou stylový
a pak sem si chtěl zablbnout na čerstvě vyhrnutym ledě, ale nebylo to o ničem, auto je pomalý a nedá se utrhnout ani do malýho smyku, natož driftu:) tak sem večer poskládal TLko,elektroniku z Final Monstra zabalil do igeliťáků (věděl sem že se jednou bude na něco hodit:D), vrazil na něj do hladka vomydlený pneu ze stadium ridera, a kastli z touarega a odpo už se těšim na rybník:D


Jo to je tak když má někdo na zahradě rybník. Já si vyšlapal jenom cestičku ve sněhu a musím se s ní spokojit. Koleje jsou fakt bomba.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

taky sem si zablbnul - není toho moc, ale přece jenom pár fotek mám : http://gyzmo777.rajce.idnes.cz/rc_pajer ... _ve_snehu/ :lol:

Zpět na „Galerie z akcí“