Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

Jetson píše:
l3stat píše:... já makal jak negr ...


Já nevím, kdo tohle vymyslel. Copak už jste někdo viděl zmiňovaného makat? :wink:


víš co je to za fušku vykopávat nenápadně měděný kabely pod proudem :lol:
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

ještěd

Parádní poježdění až na ten můj zadní kardan,který nevydržel a adpadl.Z Ještědu jsem jel jen na předek a bylo to znát.Holt to pořádně prověřilo techniku.Ta naše vrchní trasa byla o dost lepší,zpátky jsme jeli tou cestou a nic moc. Napříště ji určitě vynechám. A pár foteček. http://berytoyota.rajce.idnes.cz/Jested_2009/
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Copak tvůj zadní kardan!!! :lol: Ale hlavně můj přední!! :lol: :lol:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

deekay píše:My zustali na chvostu v poctu peti aut (3x def, Gklasse a yota), vetsina celkem nakvaltila a my si jezdili spise mimo cestu, nez po ni.
Bohuzel yota chvili po startu zachroustala a bylo jasne, ze nebude pokracovat. Dalsi R2 prevodovka od RC4WD v modelarskem pekle :twisted: .
Takze nahoru jsme dojeli v poctu ctyr vozu. Na mergliku tesne pred koncem odeslo rizeni (servo), takze cestou zpet uz nejel s nami ale Honza sel s druhou skupinou.
No a my v sestave 3xDefender jsme se vydali na cestu zpet. Samozrejme ne po asfaltu ale komplet offroad odshora az dolu. Zkusili jsme cestou zpet trasu druhe skupiny a celkem me stvalo, ze sme ji nejeli nahoru, byla mnooohem zajimavejsi.
Takze tady par fotek nasi miniskupinky na chvostu.

http://deekay16v.rajce.idnes.cz/Expedic ... _31.10.09/

...tak ty převedovky bude asi noční můra...dnes jsme jeli expedici ,dvě TF a ani jedno nedojelo....rychloska kaput...
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

pánové. to mne tedy děsíte, víte v čem je problém? šlo by s tím něco dělat předem? ještě jsem ji nenamontoval ale počítám s ní :evil:
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 píše:pánové. to mne tedy děsíte, víte v čem je problém? šlo by s tím něco dělat předem? ještě jsem ji nenamontoval ale počítám s ní :evil:

.....někde udělali soudruzi z USA chybu.....zhruba 30hodin jízdy a je víš kde asi.....jako pořadatel dnešní akce jsem nesl TF v ruce ta ostuda jel jsem asi 70% tratě na rozdíl od biggiho ten už nesl po 10minutách smutné na tom že je to nejdražší podvozek v čechách a při tom to je .. ráč první třídy.... a záruka......to je asi scifi....
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

milan008 píše:pánové. to mne tedy děsíte, víte v čem je problém? šlo by s tím něco dělat předem? ještě jsem ji nenamontoval ale počítám s ní :evil:


No šlo! Naprosto bez problémů. Vyhodit převodovku z rc4wd oknem a dát třeba axíkovou... těch tam bylo jisto jistě víc než tady od soudruhů z jůesej a přežily to všechny.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

dobrá, dobrá, ale technicky to přece musí mít nějaké řešení, když už jsem do toho krámu narval tolik peněz, přece to nevyhodím...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Vyhazovat to nemusis, kdyz to nalestis a postavis do vytriny, tak to svuj ucel splni.... :mrgreen:
Obrázek
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Ta sci-fi zaruka,by me taky zajimala? :? Ale to je opravdu Sci-fi.Jsem vul,ze jsem pokracoval v nakupech bez dokladu a faktur. To je teda byznys. :tleskam:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

no moc jsem se toho tedy nedozvěděl... technický problém přece musí mít řešení...
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 píše:dobrá, dobrá, ale technicky to přece musí mít nějaké řešení, když už jsem do toho krámu narval tolik peněz, přece to nevyhodím...

kup si provázek....ono se to pronese....
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

ještěd

Já bych to neviděl tak černě.Koukněte na ten terén,kde se jezdí,to je prostě masakr. Myslím,že by stačilo trošku šetrnější zacházení při řazení a převodovka musí něco vydržet.Můj názor. Budu to řešit až se to pos.... 8) :idea:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Krásně jsem se zasmál. :lol:

Zcela upřímě,za ty prachy by se to nemělo posrat nikdy,natož za chvíli.

V CCčku odchází převody,HL se stává hlučnější ale axík jede pořád.To neumí amíci něco vyrobit pořádně?
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: ještěd

Naštěstí jsou po ruce při expedici vždy modely, které se jen tak nezastaví. Vydávají sice podivné zvuky, ale dokážou porouchaný model odtáhnout.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015

Zpět na „Galerie z akcí“