Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Uprimnou soustrast, me ty curacci z CP poslali v zime zpet balik z Ebay zpet do Spanelska, opet bez oznameni, upominky nic. Az kdyz mi prodavajici psal, co se deje, ze se to vratilo jsem sel na postu a tam mi rekli, ze jim to tam tri tydny lezelo, tak ze to poslali zpet, kdyz jsem si pro to neprisel.
Kdyz jsem jim rekl, ze mi zadny oznameni neprislo, tak rekli, ze to neni mozny. Tak jsem si byl stezovat u vedouciho posty a sepsal jsem stiznost. Nicmene, kdyz jsem naznacil, ze by bylo fer nejak uhradit znovuplaceni posty ze spanelska (25 euro) tak se mi neprijemne vysmal.. Fakt jsem mu chtel dat pesti.. :-I

Dobry ovsem je, ze po sepsani stiznosti a naslednem stezovani si jeste na jednu drobnost ohledne dorucovani uz mi nasledujici tri baliky prisly vcas, do domu a dokonce i VOLAL kdy prijede!!!

Takze.. Stezovat si, buzerovat, otravovat, nedat jim pokoj.. Pak se mozna vsichni budem mit lip.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Přesně to samé se mi se zásilkou ze Španěl stalo také, naštěstí mi to znovu poslali "zadarmo", od té doby, vždy když si něco objednám ze zahraničí, chodím obden na poštu se ptát jestli tam nemám zásilku.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Trvalo to ale nápravy jsem si konečně vyzvednul na poště.
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

:OK: že by? Tak hlavně že to dopadlo :FINE:
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Vím že je to rok a půl mrtvý, ale zajímalo by mě jak se postoupilo dál..? Ted pokud se postoupilo :-) :-D nebo jsi od toho upustil? Nějak mě to láká postavit něco takovýho jenže jsem hrozný packal tak aspoň tady se snažím kochat :-) tak dej vědět jak jsi dopadl :-)
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Ohledně té pošty : Chce si trvat na svém a nekompromisně si stěžovat.Měl jsem podobnou zkušenost a tak jsem si sehnal číslo na menežerku do Brna a ejhle ... vše se začalo hýbat.Dokonce mi specialně jel z Brna náklaďák s balíkem.Jiné auto k dispozici neměli.
Od té doby mě pošťáci sami nahánějí,abych si od nich převzal balík.Jsou to většinou balíky do ruky a ten má být do druhého dne u mě.Trvám na tom,že když si službu musím zaplatit,tak mi ji mají poskytnout.Pravdou je ,že když mi na balíku záleží a pošťák mi jej včas a v pořádku dopraví ,dostane 10 až 20 Kč a hned se na mě usmívá.
Tak se nebojte a když to nejde s vedoucí provozovny,tak má jistě nadřízenýho.
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Re: Toyota Land Cruiser FJ40

Obávám se že to nepostoupilo ani o kousek..... na modelaření není už delší dobu nálada. Zázrak když mě Zax jednou dvakrát do roka vytáhne někam zajezdit. Snad mě to zas někdy chytne, třeba přes zimu.
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz

Zpět na „Scale projekty“