Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Slick7 píše:
cendab píše:Udělat ANO...ale vymyslet NE...opět se vracíme k tomu že jsou tvoje práce kvalitně vyrobený ale co sem měl možnost ,mimo převodovek a zakázkových dílů které ti kdo nakreslí zatím co do funkce je ostatní jaksi k ničemu...

Od tebe to beru tak, že kdyby jsi to sem nenapsal, taky by jsi neměl hezký den :OK:


No třeba sem to myslel jako radu aby si se přestal vysilovat zbytečnostma jako jsou hnusný nárazníky na CCčko a naprosto zbytečnej tuning pro Axial(vyjma opravdu zajímavejch těhlic která jestly budou fungovat jak proklamuješ si velmi rád koupím i za plnou cenu) a dělal jen věci který lidi chtěj ale hlavně aby si třeba vyslech konstruktivní námitky a né si hned o myslel že tí chce každej ublížit jen pro to že ti tvou práci nepochválí....
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Hilux DoubleCab

No po pár několikahodinových telefonátech s černasem a spousty poslaných fotek v tom jedu od začátku s černasem a teda vážně,taky bych byl nasranej.
Martine určitě si pamatuješ jak jsem chtěl vyrobit nový matky k diskům,posílal jsem ti i fotku a přišly mi za pár stovek čtyři kovový válečky,který sice do disků pásly jak prdel na hrnec ale muj probém to neřešilo.A to jsem ti i poslal fotky s popisem co přesně chci...
je teda fakt že si mi po pár rozhádaných sz poslal ty matky zadáčo abych už dal pokoj ale to nemění nic na tom že nejenom zapomínáš po telefonu ale i ztrácíš fotky a to že si psal že ti denně chodí hodně sz a už se to někam ztrailo neni výmluva,když něco dělám za prachy tak by se tohle stávat nemělo.
Vim že to co jsem tady napsal sem nepatří ale je to přesně to samý co se ted děje s černasem,ikdyž mě to nestálo tolik.
A nevim proč ti vadí že se tohle řeší na foru,je to prostě druh kritiky a názorů který sem patří ne?
forum by se mohlo zrušit kdyby všichni,všechno řešily mejlama...
vim že ted tu dostanu pořádně přes prdel ale napsat jsem to musel.....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Hele Honzo, vysvětli mi, proč, když jsi mi volal poprvé, tak jsi byl unešený tím, co ti došlo, jak jsi řekl doslova" takhle si představuji dobře odvedenou práci, dokonalé zpracování"
Do prdele, proč jsi mi hned neřekl, "hele vole, takhle jsem to nechtěl! Mělo to být takhle, tohle takhle, posílám ti to zpět a předělat" Já jsem žil v tom, že jsi další spokojený zákazník v řadě dalších. Pak mi zavolá Patt, hele on Honza říkal tohle a tamhle, tak ti volám a ty no, já už se s tím nějak poperu.
Pak dostanu další hlášku, že tady píšeš o nespokojenosti, tak ti posílám email a zase nic, žádná odpověď, za to tady začínáš psát víc dalších negativních příspěvků, tak reaguji. Nechtěl jsem to tady řešit, veřejně, je to naše věc, ale na tom všem, kam to až zašlo máš dost lví podíl, stačilo zavolat.
Proč jsi proboha leštil bočnice, nechápu, přední nárazník v komaxu, převodovka v černém eloxu, není to vidět, zbytečná práce, ale mě je to jedno, ať si to každý udělá, jak chce, ale proč mě pak viníš z toho, že jsi chtěl jezdit a zatím ti stojí auto? Prvotně zprovozním auto a pak upravuji.
Tohle je hodně dobrý šásko, má mnoho možností úprav a předělávek, za tím si stojím, ale je jen tak dobrý, jak dobrý je jeho majitel. To, že ti jde kardan do plata se nedá řešit? Ale jde.
Já nevím, co dál, mám ti to spravit, když už máš objednaný druhý?
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Wendis píše:No po pár několikahodinových telefonátech s černasem a spousty poslaných fotek v tom jedu od začátku s černasem a teda vážně,taky bych byl nasranej.
Martine určitě si pamatuješ jak jsem chtěl vyrobit nový matky k diskům,posílal jsem ti i fotku a přišly mi za pár stovek čtyři kovový válečky,který sice do disků pásly jak prdel na hrnec ale muj probém to neřešilo.A to jsem ti i poslal fotky s popisem co přesně chci...
je teda fakt že si mi po pár rozhádaných sz poslal ty matky zadáčo abych už dal pokoj ale to nemění nic na tom že nejenom zapomínáš po telefonu ale i ztrácíš fotky a to že si psal že ti denně chodí hodně sz a už se to někam ztrailo neni výmluva,když něco dělám za prachy tak by se tohle stávat nemělo.
Vim že to co jsem tady napsal sem nepatří ale je to přesně to samý co se ted děje s černasem,ikdyž mě to nestálo tolik.
A nevim proč ti vadí že se tohle řeší na foru,je to prostě druh kritiky a názorů který sem patří ne?
forum by se mohlo zrušit kdyby všichni,všechno řešily mejlama...
vim že ted tu dostanu pořádně přes prdel ale napsat jsem to musel.....

A jseš si opravdu jistý, že víš všechny detaily a tak jak to bylo? Já sám tady nechci říkat vůbec nic, co není psaný, to není danný, co člověk, to názor. :-p
Nepamatuji si, že by jsme mezi sebou měly rozhádané sz, ale to, že ty jsi nebyl spokojený s dodaným zbožím, psal jsi něco o tom, že než zaplatit tolik, tak ty disky radši vezmeš a hodíš do koše a já, ok, dej mi vědět do kterého :-D ale nakonec jsem ti poslal matice a byla spokojenost, je tak, nebo ne? Ozval jsi se a řekl jsem ti snad " jdi do prdele" ?
A jestli se to tady řeší, neva, pojď do mě, prsama, já si za svým stojím ;-)
A prosím všechny, hoďte si taky kamenem, přidejte se všichni nespokojeni s mými produkty. :OK:
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Přečti si co sem napsal v tom článku.
Psal sem, že když přišel balík, tak sem byl nadšenej. Ano psal sem to. Potvrdí ti to i Alindur kterej se na to přijel podívat. Ano byl sem nadšenej, ze zpracování.Ano volal sem ti že to vpořádku došlo a že takhle si představuju kvalitní práci. Zpracování fakt perfektní, a taky sem za celou dobu na téma zpracování komponentů neřekl jediné křivé slovo. Je tu dost lidí co to můžou jen potvrdit. Ale bylo to v rozsypu a ještě sem nevěděl co mě čeká.

Budu se opakovat ale co.
Když sem narazil na první problém se zadníma tlumičema, tak jsem váhal, zda to poslat zpět, nebo se s tim poprat, upravit to. Chtěl sem prostě jezdit. Tak sem se do toho pustil. No a problémy se hromadili a já řešil víc a víc. No a když si mi pak volal, tak už bylo šásko značně poupravovaný, že už nemělo asi cenu dohadovat se o nějaký reklamaci.
Jak sem psal, zkuste reklamovat třeba ořezaný CCčko.

Otázku ohledně mejlu sem už řešil. Omluvil sem se za ní. Ale taky sem ti klidně mohl odpovědět, že když jde o něco důležitýho a někdo neodpovídá na mejl, tak zkusim zjistit proč. Já to alespn u zákazníků tak dělám. Někomu něco napíšu a když mi neodpoví, tak za den za dva prostě zavolám, nebo ho zkusim kontaktovat jinak.

A proč sem leštil bočnice ? Tak za prvé to je moje věc. Za druhé mám rád leštěné věci. A za třetí nesdílim stejný názor jako ty, že co není vidět, tak to je zbytečná věc.
A jinak co se týče leštění, tak na tom opravdu nestálo to že by auto nejezdilo. A máš pravdu, nejdřív zprovozním auto a pak upravuju. Ale já jsem se celou dobu snažil zprovoznit auto, protože ano jak ty řikáš, tohle šásko má mnoho předělávek a úprav, ale prostě to co sem chtěl, tak sem nedostal a proto sem se s tim musel poprat sám.

No podobnou narážku že auto je tak dobrý jako jeho majitel jsem čekal. Byl jsem na takovýhle narážky upozorněn. Takže nemusíš dělat vůbec nic. Nový šásko sice objednaný ještě nemám, ale brzo objednám. Jak sem psal, teď to nějak dodělám abych se s tim slespoň párkrát svezl, a zřejmě v zimě, až budu mít míň práce s autama a motorkama, tak to přestavim na Mexe a Yotama. Ty věci co zbydou se neztratěj, nápravy se hoděj na nějakýho axika a zbydou jen nepovedej rám.

A řešit to tu nemusíme. Já jsem sem dával pár informace jak postupuju, pár fotek a i moje názory. Nikdo tě nenutí tu reagovat.
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Tak pozitivní věc je, že výměna názorů probíhá řekl bych vcelku slušně. Jen si myslím, že by se to mělo řešit v Slickově marketu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Hilux DoubleCab

minotaur píše:Tak pozitivní věc je, že výměna názorů probíhá řekl bych vcelku slušně. Jen si myslím, že by se to mělo řešit v Slickově marketu.

Amen :arrow: topic4299-600.html
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Dneska přišel balík od Zaxe. Netušil sem, že Zax může bejt asi taky trochu narušenej, že má doma takovýhle poklady :mrgreen:

Každopádně přišel novej kolega k vrahům z Hiluxe. Řezník Krkovička , řezník, kupec a sedlák v jedné osobě 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Jo a taky je už připravený šásko MEX. Díkes Žíla.

Obrázek
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Krásnej řezník, bude stát na korbě Toyoty a za jízdy mávat sekerou? :-D
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Fakt luxusní humusák :-) :-) kde se to dá pořídit? :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Hele nevim. To měl doma ZAX
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux DoubleCab

Fešák! Je dost podobný našemu lokálnímu řezníkovi :lol: Akorát ty velký hřebíky v zádech mi k tomu moc neštimujou.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Scale projekty“