Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

Jako další přišel na řadu rám, a tady je výsledek. :YOP:

Obrázek

Obrázek

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Viťasův Defender 6x6

Krásná flotila ! Rám je také povedený! Ale proč jste nechali na tom oranžovým dvě víčka nádrže?? :-(
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Viťasův Defender 6x6

Už to tady psali - má velkou spotřebu!!! :-D :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

Tomhabmw píše:Krásná flotila ! Rám je také povedený! Ale proč jste nechali na tom oranžovým dvě víčka nádrže?? :-(


Jsem rád, že se líbí :-)

no uvědomili jsme si to až to bylo nalakované, jaksi nám to předtím nedošlo :-D
A taky to má velkou spotřebu, tak paliva není nikdy dost.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
DT-swiss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 31.12.2011 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Viťasův Defender 6x6

Super autobusy :-)
ten obytak se mi moc libi, jak designove tak provedenim. Slusi tomu ka svetla a tak vsechno. Ten oranzovy autobus si me ale neziskal.
Projekt MAZ 537A, Jeep WRANGLER RUBICON, In memoriam MAN KAT 6x6
http://dtswiss.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Viťasův Defender 6x6

U mě máš moc velkou pochvalu za zpracování. Se svýma rukama bych se k vašim výtvorům ani nepřiblížil. Rám jste si posvářeli moc pěkně. Ale trochu mi to přijde, jako auto ruského oligarchy. :-D
Tož dnes jsme potkal 3 defferdery, ale já chcu niečo jine. Vemu dva a posvářím je dokupy.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

DT-swiss píše:Super autobusy :-)
ten obytak se mi moc libi, jak designove tak provedenim. Slusi tomu ka svetla a tak vsechno. Ten oranzovy autobus si me ale neziskal.


Tak jsme rádi, že se líbí :-)
Ten obytnak je si myslím unikát. Zatím jsem něco takového nikde neviděl. No a ten autobus je taková rarita, něco co se jen tak nevidí, tak třeba se někomu líbí. Ale hlavně že se líbí mě :-D

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

plutoone84 píše:U mě máš moc velkou pochvalu za zpracování. Se svýma rukama bych se k vašim výtvorům ani nepřiblížil. Rám jste si posvářeli moc pěkně. Ale trochu mi to přijde, jako auto ruského oligarchy. :-D
Tož dnes jsme potkal 3 defferdery, ale já chcu niečo jine. Vemu dva a posvářím je dokupy.


Jsme rádi, že to někdo ocení a líbí se vám naše práce :-) rám letoval kámoš, tak pochvala patří hlavně jemu. :)
No a už v tom taky máme trochu praxi, je to už 4.rám :-D
Kazdy jsme dobří na něco, mi si třeba netroufneme na stavbu auta z PSH, a někomu je to zase dané,takze každý umí něco jiného. :)

Můžeš zkusit vytvořit něco originálního :-)

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Viťasův Defender 6x6

To je pravda. Ten umí to a ten zase tohle. Mně jde docela slušně skládat věci dohromady https://www.youtube.com/watch?v=jLd7DZk ... 507n5fgNqw ale, že bych se pustil do sochání kastle z PSH to opravdu ne. Proto máte ode mě jednoznačně :OK: Toho deffa bych si představoval nějak takhle
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

plutoone84 píše:To je pravda. Ten umí to a ten zase tohle. Mně jde docela slušně skládat věci dohromady https://www.youtube.com/watch?v=jLd7DZk ... 507n5fgNqw ale, že bych se pustil do sochání kastle z PSH to opravdu ne. Proto máte ode mě jednoznačně :OK: Toho deffa bych si představoval nějak takhle



Týý brďo, to video je super. Jestli to stavíš a vymýšlíš sám, tak klobouk dolů. To musí být něco. :FINE:

Popravdě nás také víc baví stavba, než samotná konstrukce. Obzvláště teď jsme toho měli až moc co na práci :roll: Nejprve karavan, def6x6 pak Tatra ,no strávili jsme nad tím hodně dní a nocí, tak snad už se bude jenom jezdit a pořádat expedice :-D
No a protože nás ta samotná stavba baví víc než co ostatní, tak jsme si dopřáli něco extra, o čem budu informovat za pár neděl, pokud vše klapne. To ale bude úplně poslední projekt, alespoň za rok 2015 8) , a doufám, že pak už se bude dlouhou dobu jenom jezdit. Stavění už bylo dost no a navíc už to není ani kam dávat :-D :YOP: Potom stojím před dilemem, který model vzít sebou na expedici, a je to velmi těžké rozhodování :roll:


Toho defendera jsem už viděl a taky jsem na něj měl trochu zálusk ale nakonec zvítězila jednodušší varianta :-D Pokud se do něj pustíš, tak ti budu držet palce :-)

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

Rám je na svém místě a přibyla rezerva :tleskam:

Ale to jak je ta karoserie špatně vyrobená snad ani nemá cenu komentovat :-( Malé podélné okna na střeše jsou úplně mimo pravý úhel, takže rám, který je rovný, na tom moc pěkně nevypadá :-(

A nehledě na to, že to snad ani není ABS ale kdoví jaká směska plastů, že se to tak blbě lakovalo, že to vytvořilo místama takovou zvláštní strukturu,a to i přes to, že to bylo v plniči a lakoval to profi lakýrník v boxu(byla na to použitá barva na klasická auta, přesněji na motorku). Zajímavé je to, že se to stalo u každého defa a pokaždé to bylo nejvíce vidět na dveřích a střeše. Ale naštěstí to není taková hrůza, střecha se něčím zakryje a pokud si dveře nikdo z blízka prohlížet nebude, ani si toho nevšimne. Je to věda, jak to v číně vyrábějí. :roll: Ale ten materiál, z čeho to je by mě opravdu zajímal :|

Obrázek

Obrázek

Obrázek

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Viťasův Defender 6x6

Víťo,lak odřeš,rám na expedici ohneš...vždyť je to offroad...to neřeš !!! Je to pěkné !!
Horší je ale to víčko.....to neokecáš......P.S - Já vím... :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

Tomhabmw píše:Víťo,lak odřeš,rám na expedici ohneš...vždyť je to offroad...to neřeš !!! Je to pěkné !!
Horší je ale to víčko.....to neokecáš......P.S - Já vím... :-D :-D



Lak se odřít nesmí, a rám se ohnout nemůže. Musí se jezdit s rozumem :NO: :-D :-D

To víčko fakt neokecám, jsme na to prostě jaksi zapomněli. Bylo to tak, že se to mělo udělat, ale neudělalo, a najednou se naskytla možnost lakovny, takže to tam šlo i s oběmi víčky :roll: :-D :-D
Berte to tak, že to hodně žere :-D

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Viťasův Defender 6x6

Je to prostě pěkné!!! :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Viťasův Defender 6x6

Díky :hura:

Ještě se pár věcí musí doladit a bude to hotové.

Jinak teď jsem si všiml, že mi skončila platnost dálniční známky na defu 4x4 :-D :-D :-D

Obrázek

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz

Zpět na „Scale projekty“