jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Hummer H2 SUT CC01

ahoj všichni,
abych se nenavážel do cizích témat, rozhodl sem se přidat zde vlastní.

Rozmýšlel jsem zda se odvážit umístit toto téma do "scale" projektů, a doufam že mě tu neukamenujete. Mým "projektem" je stavba Hummera H2 SUT. Podvozek byl záměrně vybrán Tamiya CC01, neboť i v reálu má H2-ka přední nápravu s nezávislým zavěšením. Karoserie pro tento projekt je původem z hračky na dálkové ovládání od firmy Nikko. Vím, že oproti ostatním odvážlivcům nebude moje přestavba tak náročná, protože půjde "pouze" o prodloužení šasi, uchycení kastle a nějaké dodělávky, přesto přivítám jakékoliv poznámky k této přestavbě.
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Ze stejného důvodu jsem i já Houmra dal na CC...

http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... opic&t=333
bflmpsvz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Jelikož upravuješ jen šasí tak bych to asi taky dal do cc-01 .. někdo kdo bude hledat jak tenhle podvozek upravit, to asi nebude hledat právě ve scale projektech ... :wink:
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

dobrý....
já se tomu nebránim, jestli můžu poprosit Admina, tak přesunout do CC01....


i když sem Milanovo příspěvek pochopil jinak....
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Tuhle boudu máme doma necháš jí tmavou?Je parádní a neokoukaná. http://strejd.rajce.idnes.cz/pokus_1/
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Ano, ano, zůstane černá tak, jak je se stříbrnými doplňky. Už mám hotové paraboly předních světel a i pozičky na střeše jsou osvětlené tak, jak se sluší a patří na "ameriku"...

PS: ty tvoje pásy jsou skvělý, jak se to chová na tom sněhu? dá se s tim jezdit i v prašanu?
Naposledy upravil(a) jardakt dne 02.03.2010 13:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

-Kage- píše:Jelikož upravuješ jen šasí tak bych to asi taky dal do cc-01 .. někdo kdo bude hledat jak tenhle podvozek upravit, to asi nebude hledat právě ve scale projektech ... :wink:


Nevidím důvod proč by to nemohlo být tady?
Je to sice podvozek cc, ale kastle je jiná, ne seriová a určitě budou i jiné úpavy ne?

CCčko je prostě univerzální podvozek :) Mám ho rád :D
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

jardakt píše:Ano, ano, zůstane černá tak, jak je se stříbrnými doplňky. Už mám hotové paraboly předních světel a i pizičky na střeše jsou osvětlené tak, jak se sluší a patří na "ameriku"...

PS: ty tvoje pásy jsou skvělý, ajk se to chová na tom sněhu? dá se s tim jezdit i v prašanu?


Ne nemakaj jenom hec ;-) Jsou na jinej model.
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Takže jsem se včera večer opět utrh a pustil sem se do zadní nápravy. hrozný měření, pokus - omyl, ale nakonec jsem byl s výsledkem spokojen. Následovat budou zkoušky v terénu, na doladění tlumičů a vyváženosti auta. Potom upravy předního nárazníku, instalace navijáku, kompletace osvětlení.

Pár fotek ze stavby...

http://jardakt.rajce.idnes.cz/projekt_Hummer_H2/


I Martin se pustil do stavby Wranglera. Jelikož se mu naskytla solidní koupě, půjde Wrangler opět na podvozek Ta02 ( Cayenne ), se kterým už máme dobré zkušenosti a proto mu stavby jde celkem rychle.

Několik fotek Wranglera...

http://martas51.rajce.idnes.cz/stavba_Wranglera/#album
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

Tak v uplynulém týdne jsem se dostal na dodělání světel, chybí mi jen zadní, dorazilo řízení od GPM, a v neposlední ředě dostal Hummer ručně dělaný neretový nárazník a přední skid plate. Proběhly první jízdy a musim říct, že se chová celkem poslušně. Podle mě na tom mají svou zásluhu přesnější řízení od GPM spolu se silným servem, a motor s ručně vinutou kotvou s 55 závity spolu s regulátorem Dsys, který umožňuje plynulou pomalou jízdu díky vysoké taktovací frekvenci.



více z fotek....

http://jardakt.rajce.idnes.cz/projekt_Hummer_H2/
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ten naraznik se mi libi.. :FINE: Mozna ses pri vyrobe toho skidu nemusel bat a do toho plastu riznout vic, mas to ale pekne, jen tak dale.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

díky za pochvalu, bylo to jako kdybych byl na noční.... Ten skid plate jsem nechal takhle úmyslně, protože je dole chycenej do té jedné díry pro uchycení předního rámu...
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

máš to pěkný, hlavně to osvětlení :tleskam: budeš nárazník nějak narvit nebo ho necháš tak jak je?
jardakt
Nově příchozí
Příspěvky: 24
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Klatovy

buď bude černej, nebo úprava kartáčováním...

Zpět na „Scale projekty“