Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Wrangler TJ UnO

Ji caknes cerne s bude zas opticky mensi. To bude dobry.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

No, ještě jsem ji trochu dotvaroval a když je jastle na podvozku, tak už se to tolik nezdá a abych to udělal menší, tak jedině 3mm diody, nebo smd...
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

pánové dnes se to stalo... :-( po pár letech bezchybného provozu(ani jsem ho nevykoupal chudáka, vždycky byl v suchu), pár letech pauzy a v poslední době po podílu na znovuoživení jeepky, se dnes asi definitivně se mnou rozloučil milý Rooster Crawler od Novaka....R.I.P...

p.s....ještě včera si spokojeně jezdil po bytě a dneska si chci jen proměřit odběry a milá jeepka jela pouze na zpátečku...říkám si dobře, bylo to rozpojený atd., kalibrace jasná volba.....no a ono nic...pápá sbohem....

tak jdeme vybírat a shánět novej pohon...
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Wrangler TJ UnO

Maximo píše:pánové dnes se to stalo... :-( po pár letech bezchybného provozu(ani jsem ho nevykoupal chudáka, vždycky byl v suchu), pár letech pauzy a v poslední době po podílu na znovuoživení jeepky, se dnes asi definitivně se mnou rozloučil milý Rooster Crawler od Novaka....R.I.P...

p.s....ještě včera si spokojeně jezdil po bytě a dneska si chci jen proměřit odběry a milá jeepka jela pouze na zpátečku...říkám si dobře, bylo to rozpojený atd., kalibrace jasná volba.....no a ono nic...pápá sbohem....

tak jdeme vybírat a shánět novej pohon...



Tak dej vědět co jsi vybral..těd také sháním každej názor ok..
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

nevímjestli tam nekopnu rovnou nějakej stříďáček...už jsem to chtěl realizovat tenkrát, když jsem jezdil ale už na to nedošlo, mám tu plonkovou leteckou oběžku 3542 1250kv, což by bylo naprosto ideální, co se týče převodovýho poměru axíka, ale nevím jestli by ho neroztrhla vejpůl....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

právě jsem v jeepce ozkoušel leteckou oběžku Turnigy SK 3542 1250kv, co si budem povídat je to oběžka, krouťák to má obrovskej, spotřeba je nádherná, při jízdě po rovině na půl plynu si vezme do 2,5A což je paráda a při zátěži kterou jsem si doma a s ohledem axíka troufnul nasimulovat si nevzal přes 10A.....do teď paráda, je tu jedno ale a to, že je to poměrně tupej bezsenzor a s tím souvisí dost tvrdej rozjezd a trošku cukatůra při malejch otáčkách, to ale půjde redukovat nastavením na reglu(na letadlovým na kterým jsem zkoušel je rozjezd na hard) a menším pastorkem, protože teď na půl plynu jede rychlostí rychlejší chůze a na plnej to je docela rychlík........nu jdem shánět regl
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: Wrangler TJ UnO

zkoušel jsi to na 3S?
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

zatím ne, když jsem viděl co to dělá na 2S tak je to už zbytečný, pokud tam zůstane, tak budu převodovat ještě do pomala....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

tak jsem se dnes zase pěkně nasral.....v neděli jsem objednal narychlo regl X-car 45A, v úterý ráno byl doma....potud všechno cajk, dneska jsem se k němu dostal, přepájel konektory zapojil a ejhle, nefunkční vypínač....no nic stejně jsem chtěl dát svůj, vyměním ho a stejný....regl na něj nereaguje, faaaajn holt budu vypínat pořád baterku. Auto jezdí pohoda. Jdu nastavit cut-off a climbing mode....nastaveno, reaguje jak má, po druhým zapojení ale nezazněla melodie od motoru a auto nereaguje, do vypínače nejde šťáva....mrtvej BEC.....to už je i na mě moc, no nic zejtra kontaktuju prodejce a uvidíme, ale čekám že nic nebude páč je všechno přepájený.... :evil:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Wrangler TJ UnO

Taky jsem ho měl. Asi 35min :-(
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

hmm.... to je taky fajn, teď něco narychlo vybrat, objednat a doufat, že to do víkendu dojde....
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Wrangler TJ UnO

Od žíly i z MZ-racingu to máš doma druhej den.
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Wrangler TJ UnO

jj to vím, ale na MZtku si nějak nemůžu vybrat a Žíla tam sice má Tio, to by šlo, ale má ho dost za draho lus ještě pošta.... :-(
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Wrangler TJ UnO

ked uz Zila ho ma za draho, tak asi nieco blbo robim. Ja vela veci kupujem od neho a aj s postou na SVK a stale sa mi to vyplati. Samozrejme, ze nekupujem 1 vec
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Wrangler TJ UnO

Ale zase ti vydrží. Já používám http://www.mz-racing.net/?page=product_detail&id=3847 + externí bec. A spokojenost. Je pravda, že si pak můžeš koupit ten od žíly a bude vodotěsnej.

Zpět na „Scale projekty“