Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Pěkně jsi ho doprasil :-D
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

no dal jsi mu co proto ale u tebe se není čemu divit :-D :-D
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

taky mi přijde , že vypada jak po sezoně.... ale hold náročnej víkend.... a to ho to hlavni jestě čeká.... ani ne za dva týdny AST , tyden na to Vodník , 14dní potom sedmihorky , tyden na to RECON Rakousko.. a kdyz panbuh da tak tyden po RECON italia... docela se o něj bojim :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

když to čtu rovnou objednej desky na novou kastlu :-D
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

mam tuhle hodim pak na policku a pres zimu neco zas poladim:D
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

snad bude co dát na poličku ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Co to poudate, dyt to ma pekny, to slepi vterinak a zamaskuje stetka.

Takovy pekny auto mas. Vem cernou a nakou sedou a vojed drobet tu palubku, prostor pod Stigovejma nohama, naznac naky spary na kastli.... Dyt je to lak ala Nivak (nanasime macenim po celem povrchu modelu).

A ja jsem zasadne pro odstraneni ty hnus svitilny v masce!! Fuj! To radsi svitit baterkou na auto nez autem.


Koukej z toho cervenyho pole barvickama vytahnout nakej zivot. Vojebany je to minimalne, to nic nejni. Takova pekna netradicni kara.
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Tyvoe Stiifii ty jedeš, kurva doprasenej pěkně, ale holt když se s tim jezdí tak aby bavilo a stálo to za to tak občas nějakej ten šrám je no. Se nedá nic dělat. Jeepka pěkná, dovolil bych si říct že jedna z nejhezčích. Vypadá na můj vkus tak akorát drsňácky :-D

No k výhře na Reconu gratuleeree.


Ať to frčí :-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Kára pěkná,jen ten liliputin ja fak malej a s formulovým blembákem zvlášť.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Dobrá zpráva.... čenda mi prej pořídil řidiče... ještě sem ho neviděl ale věřim jeho vkusu a usudku , máme k sobě blízko...

normální zpráva.... když sem stavěl tohle auto tak sem si řikal že baterka se musí dát jednoduše vyměnit, protože sem nesnášel jak sem se stim vždycky sral...

takže další auto až budu stavět se budu soustředit na to aby šel motor vyměnit nějak lidsky... hodinu sem měnil motor! sem to tam nemohl pořád naštouchat zpátky ty kabely... a když už sem si řekl hotovo... tak mi tam nešla karoserie... ale po pul hodině bádání sem chybu objevil takže už sedí...

tad to jdu vyzkouset a jestli ten motor bude nahovno tak proste na AST jedu CMXkem a tohle auto jebu :x
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

to dáš!! bych to svoje mohl vyndat a taky projet jak na tom je nejelo od astu v děkanskejch
Dumaz
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.05.2011 0:00
Bydliště: Košice- Slovakia

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Jeden z mojich synov mal dobry napad na panaka. Telo je tamiya vodic a hlava nejaka figurka z MC donaldu. Velkostou by pasoval, myslim.
http://dumaz.rajce.idnes.cz/Vodic/
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

sakra že by sám velký SuperMario? No tak to by Staníkovi do auta vyloženě pasovalo .. :lol:

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

Dobrý, ty jo, výsledky se dostavily a to jistě zahřeje.

Ale co mě zajímá - čím letuješ ten hliník??? Sháněl jsem něco o Castolinu, ale nikdo to tu na jihočesku nemá skladem a než něco objednám, raděj si poslechnu tip a radu.

http://www.svarshop.cz/sortiment/pajeni ... -na-hlinik

nebo tohle, je to levnější a rozdíl já žádnej nepoznám

http://www.svarshop.cz/sortiment/pajeni ... jka-alzn78


Hliník ti samozřejmě neteče, nehoří, nejseš hovado, abys to přehnal a spálil, stejně hoď nějaký info, prosím - malou recenzičku na to letování AL
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: Jeep Kaiser #Stiifii

jak jako neteče? už se mi povadlo , že mi ukapnul.... čím to letuju to já nevim je to takovej drát se švem... co koupil čenda... a bude to znít jako , že nechci aby si to někdo koupil taky , ale v tom krámě taky nevěděli co to je... tata to tam koupil pak se to válelo dloouho doma až sem to vyzkoušel a fungovalo to... tak říkam at toho koupí vic a kdyz to chtěl znova tak vubec nevěděli co chce... nakonec to tam tata někde našel v regalu a ten prodavač řikal , že neví kde se to tam vzalo ani nevěděl kolik za to má chtít:D

jinak jako recenze to nejsem ten pravej asi :D chvilku mi to trvalo něco dobře slepit .. když sem to zkoušel na kousku tak to bylo vždycky v pohodě a krasně sem to spájel... ale když sem si to naohýbal a chtěl něco už co bude jezdit tak mi to dělalo kuličky... málo sem to ohřejval no.... jinak mi nejde něco pripájet do spoje kde už je spájeno... než sletuju to nový tak to stary se mi odletuje... ale to je asi o šikovnosti jenom... já moc nejsem.... když to ohřeješ moc uděla ten hliník puchýřky pak to sletuješ , když to ohřejes ještě víc tak to ukápne... ideálně je to těsně předtim než se udělaj puchýřky , ale to prostě nvm jak se trefuje:D

to je ta pájka v tom dratu je nejakej něco... dělá to předpokladam atmosferu ochranou
Obrázek

a ohen mam tohle 650kč myslim to stalo i s lahví... v baumarktu nebo co to je od toho globusu

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „Scale projekty“