Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Project NSP1

Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
marloo27
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 01.02.2015 16:27

Re: Project NSP1

Ahoj perfektni prace a doufam ze to dokoncis protoze je to skvele project taky sem se do nej pustil ale zatim mam problemy se svarovanim a zadni napravou ale vidim ze ty si to vyresil salamonsky a vyrobil si vlastni zadni napravu docela by me zajimalo jestli to neni tajne jaky si pouzil diff aby si mel prevod na prevodovku. A taky by me zajimalo cim svarujes vidim ze pouzivas svarovaci draty jako ja a mosaz na spojeni to sem taky delal jeste jsem pozil Borax ale stale to je jak slepeny moc to nedrzi varil sem plamenem ale asi mam malo teplotu mohl bych te poprosit a rady ci tipy byl bych ti moc vdecny pac ja uz na tom travim hodne casu a navic nicim jeden drat za druhym. prikladam sve fotky zatim v me fazi stavby zatim mam vse nanecisto ale plechy na podvozek a spodni linky ktere drzi tlumice ty si taky vyrabim sam s bloku hliniku nebo nake slitiny hliniku.
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Re: Project NSP1

Je to letované mosazí a boraxem,asi nemáš správnou teplotu,jde to pohodově a líp než CO.
Jo a dif je Hobao,ono je jedno jaký dif použiješ,jen aby to přežil,bude tam život.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
marloo27
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 01.02.2015 16:27

Re: Project NSP1

aha a jakej horak pouzvias ja mam asi spatnej mam kartusi s horakem ale ty budes mit asi neco lebsiho mohl bys mi trochu poradit cim letovat? A diff hobao a 1\8? ja sem chtel nejdrive pouzit Wraith ale ta cena se mi moc nezamlouva ale toto reseni se mi libi ale zatim nevim moc jak na to.
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Re: Project NSP1

Normální autogen a nejmenší hořák co je na flašky.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Project NSP1

tak tomu držím palce, pokud ti bude fungovat tak jako origo projekt od Cycona, tak klobouk dolů.to je totiž parádička....mám v plánu něco podobnýho, ale v menším a s ABS kastlí, takže to zas nebude na takový divočiny, ale tak kdyžtak se sundá kastle a pofičí to taky :OK:
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"

Zpět na „Scale projekty“