Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

Deff maniak - Nevím co tím sleduješ, ale já tam prostě žádnej rozdíl nevidím. :OK:
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Defender 130 Rhino

Mě to prostě přijde zpláclý ....Kdybys viděl D130 doopravdy tak bys to hned poznal :mrgreen:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

Deff maniak píše:Mě to prostě přijde zpláclý ....Kdybys viděl D130 doopravdy tak bys to hned poznal :mrgreen:


Jak můžeš vědět, že jsem D130 nikdy neviděl? :) Hned jedna je u nás na Vesnici kde máme chatu, další dvě o kterých vím jsou v Praze :) D130 jsem jel asi 5x a né každá má stejnou korbu. Taky jde hlavně o rok výroby. Tohle je dělaný podle modelu z roku 2008.
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Defender 130 Rhino

DeffManiaku nevím co tím sleduješ.. Je to model, nemusí být úplně přesná kopie. A pokud se jedná o tu karoserii tak je hezká a povedená.
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

Další postup. :FINE:
Tohle už se nedá popsat slovy.. :YOP:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Defender 130 Rhino

Jestli mě oči neklamou tak to Jurda trochu roztáhnul :tleskam:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: Defender 130 Rhino

Tak nejdřív je to krátký, pak zase dlouhý... :-D Jinak práce pěkná.
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Defender 130 Rhino

Myslíš rolety,roztažený???Jelikož mám doma čerstvou karoserii defendra 90,tak zatím jsem nic neroztáhl.Je pravda že jedu z blueprint jedinný plánek který jsem zde našel.Dělat model dle fotografie se mně zdá trochu zkreslená (čočka seřízne hrany,zkreslí pohled).Kódovaný nákres a fotka je nebe a dudy,samozřejmě že práce skalpelu,pravítka a kružítka nikdy nebude konkurovat pc řezání, ale zase se člověk snaží to vykompenzovat detaily a hraní s tím....Tak že modelařina je jako sochání,člověk se s tím materiálem taky mazlí.....a vždy tam zanecháš svou vizitku.
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

Deff maniak píše:Jestli mě oči neklamou tak to Jurda trochu roztáhnul :tleskam:

Oči tě klamou :OK: :-D
A nechcete si to vyříkat jinde? :-[ :-p
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Defender 130 Rhino

ja som sa tiez stratil v tom, ci je to dlhsie, ci kratsie. Deffmaniak predava svoju D130, cize si tam mozte porovnat. Ja v tom nejake rozdiely nevidim. Podla mna je Rhino nejak custom verzia, cize mi vobec nevadi, ak nieco nebude presne sediet podla vykresu, podstatny je celok. cize pokial su tu len fotky jednotlivych dielov, tak by som sa vyjadroval k nim a potom, ked to bude pokope, tak sa da polemizovat, ze to ci ono vyzera divne.
Stale bude stavebnica bez menej takych komentarov typu "toto by malo byt ine" ako nieco, co clovek stavia cele. Je celkom aj problem dopasovat podla blueprintu nieco na vylisovanu/odliatu kasnu od vyrobcu, lebo tie su tiez modifikovane aby sedeli na podvozky, cize nie su 1:10 alebo 1:9 presne.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

pera2008 píše:ja som sa tiez stratil v tom, ci je to dlhsie, ci kratsie. Deffmaniak predava svoju D130, cize si tam mozte porovnat. Ja v tom nejake rozdiely nevidim. Podla mna je Rhino nejak custom verzia, cize mi vobec nevadi, ak nieco nebude presne sediet podla vykresu, podstatny je celok. cize pokial su tu len fotky jednotlivych dielov, tak by som sa vyjadroval k nim a potom, ked to bude pokope, tak sa da polemizovat, ze to ci ono vyzera divne.
Stale bude stavebnica bez menej takych komentarov typu "toto by malo byt ine" ako nieco, co clovek stavia cele. Je celkom aj problem dopasovat podla blueprintu nieco na vylisovanu/odliatu kasnu od vyrobcu, lebo tie su tiez modifikovane aby sedeli na podvozky, cize nie su 1:10 alebo 1:9 presne.

Líp bych to nenapsal :OK: :CIAO:

Tohle je staveny uplne od zacatku, je to uspusobeny na napravy Yota 2. :OK:
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Defender 130 Rhino

pera2008 píše:ja som sa tiez stratil v tom, ci je to dlhsie, ci kratsie. Deffmaniak predava svoju D130, cize si tam mozte porovnat. Ja v tom nejake rozdiely nevidim. Podla mna je Rhino nejak custom verzia, cize mi vobec nevadi, ak nieco nebude presne sediet podla vykresu, podstatny je celok. cize pokial su tu len fotky jednotlivych dielov, tak by som sa vyjadroval k nim a potom, ked to bude pokope, tak sa da polemizovat, ze to ci ono vyzera divne.
Stale bude stavebnica bez menej takych komentarov typu "toto by malo byt ine" ako nieco, co clovek stavia cele. Je celkom aj problem dopasovat podla blueprintu nieco na vylisovanu/odliatu kasnu od vyrobcu, lebo tie su tiez modifikovane aby sedeli na podvozky, cize nie su 1:10 alebo 1:9 presne.

Jojo máš pravdu :OK:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Defender 130 Rhino

ja sa tesim na finalnu verziu a drzim Jurdovi palce, nech mu to ide ako pomasle. Potom samozrejme budem zvedavy na skusobnu jazdu.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Wlczak
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 27.06.2014 22:15

Re: Defender 130 Rhino

pera2008 píše:ja sa tesim na finalnu verziu a drzim Jurdovi palce, nech mu to ide ako pomasle. Potom samozrejme budem zvedavy na skusobnu jazdu.


Zkušební a zároveň první jízdu zvideodokumentuju :)
tragyx@seznam.cz
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 12.08.2013 19:02

Re: Defender 130 Rhino

no dobrá práce ;-)

Zpět na „Scale projekty“