Maxel
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 01.09.2015 22:33

Smazat

Smazat Prosim.
Naposledy upravil(a) Maxel dne 28.03.2017 17:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Patrol y61

Nie je to o tom, ci niekto to kresli, alebo stiahne, ide o vysledok. Viem, co to obnasa vyrobit karoseriu a nakreslit ju, prekreslit a tak. Ale proste azda tu nebudem tvrdi, ze je nieco super, ked nie je. Ako vravim, skusat co dokaze 3D tlac a tlacit karoserie, co tu nie su je urcite cesta vpred, ale zase si povedzme upromne, je dost sebecke to robit len pre seba atak ci onack to nesplna predlohu. keby to bol model cely navrhnuty , tak budis, ale toto ma byt kopia realneho auta
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Maxel
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 01.09.2015 22:33

Re: Patrol y61

pera2008 píše:Nie je to o tom, ci niekto to kresli, alebo stiahne, ide o vysledok. Viem, co to obnasa vyrobit karoseriu a nakreslit ju, prekreslit a tak. Ale proste azda tu nebudem tvrdi, ze je nieco super, ked nie je. Ako vravim, skusat co dokaze 3D tlac a tlacit karoserie, co tu nie su je urcite cesta vpred, ale zase si povedzme upromne, je dost sebecke to robit len pre seba atak ci onack to nesplna predlohu. keby to bol model cely navrhnuty , tak budis, ale toto ma byt kopia realneho auta


Sory všem,že sem vás tím vůbec zatězoval.Smažte to prosím a zapomenme na to.Už sem to hodil do koše.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Patrol y61

Maxel píše:
pera2008 píše:Nie je to o tom, ci niekto to kresli, alebo stiahne, ide o vysledok. Viem, co to obnasa vyrobit karoseriu a nakreslit ju, prekreslit a tak. Ale proste azda tu nebudem tvrdi, ze je nieco super, ked nie je. Ako vravim, skusat co dokaze 3D tlac a tlacit karoserie, co tu nie su je urcite cesta vpred, ale zase si povedzme upromne, je dost sebecke to robit len pre seba atak ci onack to nesplna predlohu. keby to bol model cely navrhnuty , tak budis, ale toto ma byt kopia realneho auta


Sory všem,že sem vás tím vůbec zatězoval.Smažte to prosím a zapomenme na to.Už sem to hodil do koše.


zaco sa ospravedlnujes, proste si to skusil. nic to nemeni na tom, ci sa to tebe paci a niekomu zase nie. proste toto by ta nemalo odradit. keby mne niektori nekritizovali modely, tak by nevizerali tak ako vizeraju. Z toho si nic nerob. Je to forum, kde sa veci diskutuju. nie je dovod nieco mazat alebo len tak hadzat do kosa. Ale vyhovarat sa po prvom pokuse, ze nie je jednoduche nieco nakreslit, to nie je cesta k pokroku. ak si dosiahol vysledok aky si chcel, tak je to uplne ok. Niekedy nie je naskodu nechat vlastny otisk na tom a vzdat to po prvom pokuse. jak som napisal, vidim tam cestu, ktorou ist. to ci sa vysledok mne paci, je v podstate moj problem.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Patrol y61

Mas to prekrasny. Fakt se mi to libi, hezci jsem snad nevidel a kdyz, tak ti to nepovim. Opravdu se ti to moc moc povedlo. Predloha ma blbe ty zbytecne dlouhy dvere, krasne jsi je zkratil. Ma to aspon smrnc. Taky ten tisk je bozi, luxusne vyvedeny detaily masky atp. Libi se mi jak to ma ten hrubej rastr :FINE: poradnej ofrout pro drsnaky



Lepsi?
Maxel
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 01.09.2015 22:33

Re: Patrol y61

Mira píše:Mas to prekrasny. Fakt se mi to libi, hezci jsem snad nevidel a kdyz, tak ti to nepovim. Opravdu se ti to moc moc povedlo. Predloha ma blbe ty zbytecne dlouhy dvere, krasne jsi je zkratil. Ma to aspon smrnc. Taky ten tisk je bozi, luxusne vyvedeny detaily masky atp. Libi se mi jak to ma ten hrubej rastr :FINE: poradnej ofrout pro drsnaky



Lepsi?


Kurva smazte to a vyserte se na me kokoti
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Patrol y61

:-D ty ses trouba.


Nam se tvoje snaha libi. Jsme radi, ze ukazujes, jak na to jdes - ale figl je v tom, ze uneses kritiku. Bud se poucis nebo si to budes dal kudlat po svym - ale at tak ci onak, opet jsme radi, ze nam to ukazujes. Kdyz tomu principu nerozumis, to je tezky. Dyt na tebe nikdo nenasazuje. Jen par konstruktivnich nazoru, slusne poukazani na to, ze tam nekdo (a treba zkusenejsi) vidi neco, co ty evidentne ne.

Proc by se to melo mazat?? Radsi si nalad tiskarnu, at ti to nedela tlusty radky, v tom svym powerpointu nebo kde to malujes protahni ty dvere at to vypada jak ma (neumis si spocitat pomerem treba z fotky predlohy kolik to ma merit?? Tady to umi asi 500 uzivatelu a 150 ti to i rado poradi, kdyz se nebudes chovat jako debil :mrgreen: ) a vytiskni to poradne. Muzes i prohloubit ty prolisy kolem svetel atd at to drobet vyleze... :YOP:

A neser. To je ti deset??
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Patrol y61

Maxel píše:
Mira píše:Mas to prekrasny. Fakt se mi to libi, hezci jsem snad nevidel a kdyz, tak ti to nepovim. Opravdu se ti to moc moc povedlo. Predloha ma blbe ty zbytecne dlouhy dvere, krasne jsi je zkratil. Ma to aspon smrnc. Taky ten tisk je bozi, luxusne vyvedeny detaily masky atp. Libi se mi jak to ma ten hrubej rastr :FINE: poradnej ofrout pro drsnaky



Lepsi?


Kurva smazte to a vyserte se na me kokoti


Chlape

Tvoř dál, ale počítej s kritikou. Dals to na forum ke konzultaci. Tak se nediv. Další kastle bude lepší a lepší. Spousta lidi vůbec neumí dělat s 3D (třeba já) ty ano, tak makej na tom dál.

Jasný?

Pepa
P.S nemluv sprostě.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Patrol y61

to slovo na K, ked sa tituluje, tak nema byt Y na konci, akoze, tak pre vaznost? lebo s tym "i" to znie tan zzenscelo. Vies, s "Y"to je take silnejsie, ja bukacha alebo restecpa. Ale inac beriem, no, ak to musi byt, tak budem ten onen, ked ti to pomoze tvorit. mne nerobi problem prijat nieci nazor. :BYE: ;-)

ale spat k Y61, to cervene je finalna verzia, alebo jaky je vlastne progress?
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Scale projekty“