Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Swiňákův hezkej Patrol

A co ti na jejich vzhledu nesedí? Já je v tom rozměru znám jen z fotek...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Swiňákův hezkej Patrol

No chtěl jsem tradičního středoevropského Patrola, mezi kterými jsem vyrostl v provedení, jak jich u nás jezdí stovky. Takže jsem chtěl jednobarevný lak, dvoubarevných tu jezdí dost málo. Budu dávat jen ty klasické úzké lemy, ne ty široké, jak na Islandu. A chtěl jsem gumy, co tu normálně jezdí. Tedy BF Goodrich (mud trashery), Goodyear wrangler (tomahawky, ne úplně ale jsou dost podobné), super swampery, pro truck 2000 (gmade) a tak no … pitbuly nebo dick cepeky fun country jsou sice taky scale a skutečně se vyrábí, ale jezdí v Americe, tady vůbec … a k tomu nemám citovej vztah :lol: možná to časem přehodnotím, teď mě zajímá víc vzhled než funkčnost, mašinek do těžkého terénu mám vice ...

Tu jsou pitbulky no, do 100 mm budou těžko hledat konkurenci

Obrázek


Já jsem nějakou náhodou naimplantoval introš z wrajta, čekám na origo patrolí palubku, dozadu hodím nějaké plato a vnitřek bude zas o něco koukatelnější, teď sháním figurku nebo i dvě, nějaké civilní, třeba borca a buchtu s velkýma kozama … nemá někdo? :lol:

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Swiňákův hezkej Patrol

Tak to chápu, když tam není citovej vztah... mě se naopak líběj (velikostí, proporcema i vzorkem), i když jsem se skutečnejma taky nepřišel do styku. Široké lemy mi už taky přijdou moc. S figurkama je problém, hodně jich má podivné kostýmy. Civilně vypadá Sam Fischer nebo Harrison Ford z Bladerunnera, některé figurky z filmů Divergent a Hunger Games...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo

Zpět na „Scale projekty“