Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Koukám,že máš vyndanej spur a nahozenou převodovku z WK.
Motor má kolik závitů?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

carlos46 píše:Že jsi tu boudu nechytnul na sucháč jako mám já. Nebyla to škoda do ní dělat díry? Mám to ozkoušené a drží to jako čert.


Skoda to nebyla, je to lexanka a ta ma narok.

cores píše:Koukám,že máš vyndanej spur a nahozenou převodovku z WK.
Motor má kolik závitů?


Jeste sem hodim nejaky foto podvozku, motor je klasickej Novak55. Tim, ze se vyhodil spur, se to trochu zrychli i s tou redukci.
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Aby rec nestala, tak nejaky info k podvozku.

Podvozek ma delsi linky, aby se zvetsil rozvor, ale jeste to budu ladit.
Prevodovka ma urizlou hridel, tam kde byl puvodne je spur gear. Primo na ni je pripevnenej kardan od motoru. Kardany jsou od Traxxasu.
Z druhy strany je L-profil, na kterej je pripevnena redukcni prevodovka z WK a motor Novak 55. Profil je prisroubovanej v miste, kde je prichyceny box na prijimac, akorat delsi srouby.

Pro lepsi orientaci par obrazku
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jouly
Uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Krkonoše

Pěkný děláš mi radost od kud si obědnal boudu přímo od pro-linu?nebo jinde?Už sem na ní právě koukal u nich na stránkách a tu musim prostě mít už kuli tomu že mam v garáži 1:1:-)
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

Ahoj, chtěl jsem se tě zeptat, co jsi použil na výstup z redukce? Pokud se nemýlím tak je tam 3.2. Potřebuji taky něco takového a nevím co mám použít abych přichytil kardan. :)
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

LordVerdox píše:Ahoj, chtěl jsem se tě zeptat, co jsi použil na výstup z redukce? Pokud se nemýlím tak je tam 3.2. Potřebuji taky něco takového a nevím co mám použít abych přichytil kardan. :)

Někdo tu soustružil redukce, nebo snad MPjet prodává už hotové.
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jouly píše:Pěkný děláš mi radost od kud si obědnal boudu přímo od pro-linu?nebo jinde?Už sem na ní právě koukal u nich na stránkách a tu musim prostě mít už kuli tomu že mam v garáži 1:1:-)


Budku mam z towerhobbies.

LordVerdox píše:Ahoj, chtěl jsem se tě zeptat, co jsi použil na výstup z redukce? Pokud se nemýlím tak je tam 3.2. Potřebuji taky něco takového a nevím co mám použít abych přichytil kardan. :)


Mam tam cca 10mm mosazny trubicky, prvni je 4-ka a pres ni jeste 5-ka.
Konecne sem nasel vyuziti pro to lepidlo na kov, co dava axial ke kitu a prilepil sem to tim k vystupni ose z prevodovky. No a na to rovnou kardan. Jednoduchy, levny a hlavne kratky.
Obrázek

Zpět na „Scale projekty“