Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže pánové, kdo dnes viděl, viděl, kdo neviděl určo uvidí na nějaké další akci. Protože ONO TO ŽIJE! :lol:

Jezdí moc krásně, axíkovské nápravy, DirtGrabber gumy a takový úžasný řidič jako jsem já a vyjede to opravdu hodně. Moc mile mě překvapil. Nahoru jsem dojel bez většich škrábanců, dolů jsem se nechal překecat k trochu ostřejší jízdě, což mi vyneslo 16 ošklivých škrábanců (ano, každý jsem jednotlivě oplakal), ale to k tomu hold patří a nevyhnu se jim...
:wink:

Jezdí moc pěkně, vzhled docela také ujde a jsem po dnešku (zejména po nočním stavění) pěkně unaven, takže jsem jen narychlo uploadnul takové malé shrnutí na FB (nedělal sem to rád, ale je to nejrychlejší) a časem napíšu podrobný článek o stavbě na svůj web :)

Takže zatím http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 27eacca0ca
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Skoda, ze jsem nevidel nazivo :( snad priste.
Musel sis poradne maknout a vysledek vypada na foto super :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ano máknul jsem si. Lituju ale, že jsem neměl pořádné vybavení a víc zkušeností, jsem hroznej detailista, takže až budu stavět další auto, tak přesně vím, čeho se vyvarovat a co na co použít :)

Lanďák byl na akci všeobecně hodně chválen, což mě moc potěšilo a dodalo síly k další práci :) Děkuji za podporu
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Minulý týden jsem vzal defíka na malou projížďku za účelem pořízení nějakých fotek, bohužel jsem se zakecal a pak jsem si špatně nastavil foťák a nevyšly jak jsem si představoval, ale i tak se podělím.

Momentálně je autíčko zase na šroubky po celém pokoji a dle zkušeností z Liberce se bude upravovat a dodělávat :)

Teď jsem umyl kastli, obrečel každej škrábanec a musím do Brna, příští týden začnu předělávat linky :)

Pár fotek zde: http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 64c139359b
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Tak tohle je taky pěkná práce. Móóóc se mo to líbí :wink:
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Fotky jsou dost pěkný :wink:
Ještě poladit elox na linkách,aby oranžová zmizela a bude to skoro supr.
Jen rada.Moc často auto nerozebírej do šroubku,plast to nemá rád.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

jirkacbx píše:Fotky jsou dost pěkný :wink:
Ještě poladit elox na linkách,aby oranžová zmizela a bude to skoro supr.
Jen rada.Moc často auto nerozebírej do šroubku,plast to nemá rád.


Jééééé :roll: to jako kdyby ostatní měli auta dokonalé!!!! :roll: :roll:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Je potřeba stále vylepšovat a ti druzí to vždy vidí lépe než majitel, znám to podle sebe, takže: PRYČ S ORANŽOVOU :wink: :wink: :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

LRD 90 CZECH ARMY

na linky dej smšťovačky
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, můžu se zeptat, kde jsi nechal dělat ty samolepky? V Brně, nebo v Boleslavi? Posílal jsem v Brně dotaz do jedné reklamky a vůbec se neozvali- pitomci. Dík
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak po dlouhé době mám opět čas na defíkovi pokročit. Vrhnul jsem se na palubku, rozřezal a předělal na levostranné řízení. Teď schne plnič, večer sem dám nějaké fotky.

Také jsem si koupil lakový fix na ty kovové SPZ, ale bohužel dává moc barvy, takže to přetejká z písmen a z výsledku se mi chce blejt. Takže musím přijít na nějaký způsob, jak to dostat dolů a vymyslet jiné řešení :-(
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

tak slíbená fota nedodám, poslední nástřik přístrojovky se nepovedl dle mých představ, a oboustrannou lepící pásku na připevnění SPZ budu mít k dispozici až zítra...
Takže zítra přilepím.
Teď du přebrousit přístrojovku a zítra stříknout ještě jednou...
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Původně jsem nechtěl dávat fota ani dnes, protože nebyl čas, tak jsem nepokročil a se stávajícím stavem se moc chlubit nedá. Nicméně abych jen nesliboval, dám sem pár obrázků nově vznikající přístrojovky. Je téměř finální, jsen jsem zmršil nástřik, tak to musí pod smirek.

Fotky nejsou moc kvalitní, chtělo by to stativ. Fotím ve tmě a ruce už nejsou tak pevné, jak bývaly...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Býval bych si s tím rád vyhrál víc, ale tenhle tuhej plast se hrozně blbě opracovává a odlamovákem jsem to zoufale celý den pižlal... :( Já se opravdu jednou naštvu a tu frézku si pořídím...
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

"a se stávajícím stavem se moc chlubit nedá" ty si blázen já mít tvoje ruky a trpělivost tak si pískám. hlasitě ti tleskám mě se líbí :tleskam:

Zpět na „Scale projekty“