Uživatelský avatar
Tomas180
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 25.06.2009 0:00
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky nějaké inspirativní foto http://tomas180.rajce.idnes.cz/Defender_v_akci/
AXIAL SCX10 DINGO
TAMIYA CC-01 PAJERO
TRAXXAS REVO 3,3

http://tomas180.rajce.idnes.cz/moje_Pajero/#album
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

Diky za fotečky ale su dneska fakt naštvanej. Šel sem do řempa do brna a ptal sem na na tuhle položku, ale prodavačky nevěděli ani co to je a rikali ze to vubec nemaji tak sem ji rekl pod jakymi nazvy by se to mohlo ukryvat ale oni nemeli zadnou snahu nic hledat ani jedna... tak sem je slušně požádal aby se podivali na net do katalogu a když sem jim to tam našel tak mi řekli, že nemají čas.... takže sem to vubec nechapal to me tak vytocilo, ze sem vsecky prodavacky a prodavace poslal do pič*.... Takhle sem vytocenej hafo dlouho nebyl už mám položku v košíku a budu platit o kilčo víc kvůli poště....posran* řempo. Chtel sem na tom makat patek sobota nedela ale s takovou to pride tak v podndeli nebo v utery. FUCK
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Nechal bych si na místě zavolat vedoucího prodejny.... Ale to je OT :)
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

V mym vlakne mi ot neva snad aminum taky ne :), ale nakakalo me to kdyz tak 6 prodavacek sedi na prdeli a nemuzou se podivat kde to maj... a radsi si cetli casopisy... tak ted se divam na fotky pro inspiraci atd... aspon neco a co ty pajiku ty jeste jezdis expedice nebo uz mas jen reje?
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Jé, tos byl na Cejlu? Tam já bydlím :D
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

:D tak to se nekdy prindu mrknout na stavbu ja sem z Křenovic u Slavkova tak to mame kousek :D
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

A zetra tam budu znova :D
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
Jelen
Nově příchozí
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

pánové, v řempu v Brně na cejlu to nemají a nikdy neměli 8) byl sem tam asi před týdnem. prodavačka v pohodě, nebyl jsem první kdo se na to ptal a byla připravená. Tento sortiment nevedou, zato jsem tam objevil plno jinejch užitečnejch věciček.
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

Ahojky takže sem dneska zkoušel poprvý dělat s pshčkem a pro mě jako amatéra to byl další krok do neznáma.. :) mám to takový dá se říct okousaný proto mě čekají práce s tmelem a pilníčkama. Je to zatím takové jak vy rc expedičáci říkáte ''AUŠUSOVÉ'' :) . Zatím sem udělal jednu stranu dveří přední i zadních (základ) na to pridou vrstvy... to sem zvedevej co z toho vyleze zitra po škole to nafotim a hodim na rajce... nejspíš budu trénovat s psh tak že budu dělat spíš nějaké menší scale blbůstky a postupem času se dopracuju na boudičku... pro pshčko sem našel další využití : Stříška pro zvonek u baráku a spodní ochraný plato pro muj rally speciál :D . Prosimvás až to uvidíte tak s klidnou hlavou :D mě samotnýmu se to vůbec nelíbí :(
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Hele já z PSH zatím jako vrchol veškeré své lidové tvorby vytvořil spodní díl střešní taxi svítilny, kterej vůbec naštěstí není vidět :-)
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

Tak tu sou ty slíbené fotky to je zatim všecko vim je to strašné a křivé musim tmelit a hafo brousit... da se to zakrejt tema dalsima vrdtvama ale u srdce by me to nehřálo :D takže to udělám ještě jednou matrošu je dost kdyžtak přikupíme :)
3Pk 2,4Ghz
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

A kde jsou fotky? :-p
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Domee
Nově příchozí
Příspěvky: 97
Registrován: 18.01.2010 0:00
Bydliště: Křenovice u Slavkova

3Pk 2,4Ghz

Zpět na „Scale projekty“