Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Řekl geri a šel si dál lepit na nedopilovaný rohy kastle nálepky :mrgreen:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Dave: :wink: :lol:

Jenom kluci, neřešte takový kraviny jako světla a pod. Od jara jsem jezdil s RC jenom jednou (nejel jsem sokolčí ani Ještěd) a věnoval jsem se jenom kolu, teď když začíná bejt zima budu mít zase čas a chuť na auta. Ale když nemám čas jezdit, ani se těma autama nějak zabejvat, tak neřešte jestli tam budu mít tuhle rampu nebo tamtu. A nazývat lemplem (Adam), no když se o to půl roku nezajímám, tak nepotřebuju mít honem honem zrovna rám v laku, když bych měl třeba nejdřív vyřešit nápravy. Ty taky nejsi lempl když neumíš bunny hop na MTB, protože se zajímáš "jenom" o auta a bunny hop prostě nepotřebuješ. Ať si každej jede to svý... jo kdybych se někde chlubil jak mám namakej model pak je čas řešit jesli mám stříklej rám nebo ne... POHODA CHLAPI ;)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Já bych to nechal černý a udělal bych ztoho Monster Defender :mrgreen: ale stou červenou je to taky hefký :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Aushausi jeslti se ti tohle povede dotáhnout do konce obě ty kastle tak si u mě machr. Jedeš auta jak se mi líběj to sme spolu, ale už řešily. A ten nedostatek času taky chápu. Jinak Geri nic proti tobě, ale ta rampa vůbec neni zlá fakt se radši zamysli nad svojí stavbou a s porminutím domršenou kastlí defíka.

Zpět na „Scale projekty“