Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Akorát když jsem pižlal novej rám přišel brácha se zprávou co jsem dlouho očekával. Disco jde za tejden z domu :cry: Její místo zaujme něco co jsem bráchu dopředu varoval, že podle něj mu model neudělám(že už je jich moc). Ano, Defík 90 "300" a bílej(a kecal jsem, udělám ho, ale pšššt). Takže nestihnu dodělat model na fotky s předlohou což mě pěkně sejří :evil: Rozhodl jsem se teda udělat disco do podoby jak bych jí chtěl v 1:1...protože se k discu v budoucnu plánuju vrátit, ale novjější Td5. Ale tou dobou už nebude ani D90...kvůli...jasněé D110 :P
Teď mě teda čeká vzít metr a přeměřit všechno čeho rozměry bych mohl potřebovat a udělat kupu fotek na porovnání.
Jo a já jsem prodal tu druhou kastli. Komu a co z ní bude je překvápko co prozradí novej majitel. Ale je v dobrých rukou a tímto přeju hodně štěstí do stavby :wink:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

koukam plno zvratu, ale to nic nemeni na tom, ze z tohodle urcite bude moc pekna diskoteka :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Jsem teď pár dní dělal na lanďáku..vlastně na lanďácích. Disko šla v neděli pryč a v podvečer už jsme krosili s defíkem :P
Obrázek
Včera jsme přehazovali z 33" na 31" ATčka...nějak mi to přijde jako víc jak 5cenťáků
Obrázek
A trocha práce na autí:
Ještě na starym rámu, kulák zapuštěnej v rámu. Spojený jsou závitovkou a tu budu muset trochu prohnout kvůli kardanu
Obrázek
Radius arms mi nedaj spát. Nějak to budu muset vykoumat, i kdyby to pak moc nechodilo. Laboroval jsem s RC chanelovejma držákama výčnělkem dolu viz foto
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ale asi to bude slepá ulička a budu muset dělat vlastní. Aspoň jsem našel vzor jak udělat to rameno
Obrázek
Jo a rám verze 2..ještě nehotovej
Obrázek
Kurňa, prácežádná a 1/2 stránky zas***fotkama :roll: :oops:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Krásnej Defík :tleskam: :SUPER:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
gorila
Častý přispěvatel
Příspěvky: 584
Registrován: 31.08.2009 0:00

Moc se mi líbí nápad kuláku zapuštěnýho v rámu.
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

To je ten defík z marketu na landroverforu :P Hezkej!

A disko dobrý :wink: 8)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta 90tka je moc pekna :) Co to vyslo? Kdyztak klido do PM :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

aushaus píše:To je ten defík z marketu na landroverforu :P Hezkej!

A disko dobrý :wink: 8)

Asi si tě tim znepřátelim ale fakt to neni auto podle mýho gusta. Je tam takovejch šíleností co můžou napadnout jen anglána, že by z toho jednomu vypadly oči z důlků. Bejt v tom trochu víc pohodlí, víc útulno, rozvor jako Disko/Range tak je to supr. Ale na 90tku to prostě chce chlapa s gulama. Pro změkčilce jak já spíš Disko Td5...a tim tě taky nechci urazit..jen je to prostě kompromis mezi projede + přežije a civilizovaností vevnitř a na silnici
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

a to s tim nekteri jezdi jako s jedinym autem kazdodenne :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Trewor píše:
aushaus píše:To je ten defík z marketu na landroverforu :P Hezkej!

A disko dobrý :wink: 8)

Asi si tě tim znepřátelim ale fakt to neni auto podle mýho gusta. Je tam takovejch šíleností co můžou napadnout jen anglána, že by z toho jednomu vypadly oči z důlků. Bejt v tom trochu víc pohodlí, víc útulno, rozvor jako Disko/Range tak je to supr. Ale na 90tku to prostě chce chlapa s gulama. Pro změkčilce jak já spíš Disko Td5...a tim tě taky nechci urazit..jen je to prostě kompromis mezi projede + přežije a civilizovaností vevnitř a na silnici


Ale to všechno vím, def je auto který si ale nekupuješ kvůli bezpečnosti, pohodlnosti a pod.., ale protože to má zelenej oválek na masce a je to hlavně životní styl. Už jenom to že ve předu musíš sedět bokem, protože se di nevejde rameno do auta jak je tam málo místa mezi sedačkou a dveřma, poruchovost, nebo palubka jak z traktoru r.v. 1950, a tak... :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Dane, tohle je ale taky na dení ježdění do práce. Proto tam šly ty 31"ATčka.
Aushausi, však jó...pro chlapa s gulama :wink:
Ale nebudu z toho tady dělat diskuzi o autu co mi neříká pane a radši něco udělám na autí. Toho 5.3. bych chtěl bejt pojízdnej
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat

Zpět na „Scale projekty“