Uživatelský avatar
RedneCk
Uživatel
Příspěvky: 431
Registrován: 14.11.2009 0:00
Bydliště: Praha

KLR píše:nadnárodní úspěch :-)


Velice zasloužený :!:
Creeper bugg, Playa Blitzer, Micro Ford
SCX10 Chevy Truck/Ford F-100
Uživatelský avatar
KLR
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 10.11.2010 0:00
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem namontoval listové péra. Je to zatím jen na zadní nápravě, abych vědel, co to s autem udělá, jak se to bude chovat a tak.

Z výsledku jsem tak nějak zklamaný - je to dost měkké , auto sedlo o dost níž a už to nemá kam pérovat. Asi tomu budu muset pomoc přidáním původního pérovaní (tentokrát bez dorazu, ať to není zas moc tvrdé). Na druhou stranu je lepší, že výkyv nápravy není až tak moc velký a auto se na rovince samo nenaklání tak jako doteď.

Uvidíme v neděli na Pradědu, tam se to prověří v praxi. Pro jistotu ale zatím nechávám původní linky namontované na autě, ať to popřípadě můžu rychle předělat zpět rovnou na trati.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

To je tak úžasný auto, že to ani není možný :o Já se pořád na těch posledních fotkách dívám na tu kastli, jak máš spadlé ty dveře :lol: Jsem z toho pořád nějakej, já nevim, prostě se mě to strašně líbí, že toto jde udělat :wink: :oops:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tohle auto samozřejmě tak nějak sleduju tady na foru, ale když jsem ho viděl v reálu na Ještědu, tak mě to úplně poslalo do kolen. Fakt pecka!

Zpět na „Scale projekty“