Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Tak že hex je ten unašeč na kolo...aha tak to nepude...je tam tezerva na matku tak 2až3mm...a to je málo..chtělo by to kola s mínusovim ET a to že s hodně mínusovím...
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Tak tohle je pecka. Na fotkách vypadá fakt úžasně a ty tenký nápravy tomu ještě přidaj na vzhedu. Držim palce.
A tak mě napadá, že s lexanovejma FJ40 už tu bude víc RC 40tkovejch land cruizerů jak velkejch :lol:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

No těhle dlouhejch v 1:1 je v čechách možná tak pět kousků...a vůbec po celí evropě jich je dost málo....Mě šlo hlavně o to že když už něco dělám tak to co nikdo nemá a RC Toy. HJ 47 sem ječtě nikde tady ani venku nenašel....tak třeba budu první kdo to postaví... 8)
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Přidány fotky s podvozkem a kolama...zatim jen na zkoušku ale docela se mi to líbí...
http://cendab.rajce.idnes.cz/Toyota_HJ45/
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Fakt pěkná kuriozitka :OK: Nádhernej kousek - jak předloha tak model :wink:
Jenom jsem zvědavej na výdrž komponentů z tohohle auta...
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

ty jo tomu bych nikdy neuveril ze to udelas tak hezky :tleskam:
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Jo synku já taky ne....jinak podvozek už se taky rýsuje....
http://cendab.rajce.idnes.cz/Toyota_HJ45/
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

pasuje ten motor co sem ti dal?
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Nepasuje...je moc velkej...musim pořešit větší pastorek...
Uživatelský avatar
NAMOR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 633
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice

Nebudou ty nápravy přece jen úzké?Když tam budou velký hexy tak pak budou kola "utíkat z podběhů ne?"Já bych si to taky koupil,ja na něco lepšího prachy neseženu.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

NAMOR píše:Nebudou ty nápravy přece jen úzké?Když tam budou velký hexy tak pak budou kola "utíkat z podběhů ne?"Já bych si to taky koupil,ja na něco lepšího prachy neseženu.


Musíš se sám rozmyslet , co od toho čekáš , tyhle nápravy jsou sice trošku na hraně , ale pokud se to nepřežene s váhou , tak na nějaký čas vydrží . Mně se zas líbí , že to konečně vypadá jako auto a ne jako naštvaná opice co dělá široký ramena jak jí kola lezou z blatníků :mrgreen:

Jinak "nemít na něco" je relativní pojem - koupíš něco za 2500,- a hned vyměníš rám , motor a regl a baterku a servo a za 2 měsíce převodovku ............
a vono je to najednou v ceně Axíka

:wink:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

No já než toho kulaka koupil tak sem prolez snad všechny světový RC fóra...někdo psal že to je krám...někdo že je to stejný jako MRC Losi...
Zatim sem s tim vyjel jednu baterku a fungovalo to bezvadně...má to hroznou sílu ale ,jak sem už ale psal tak je to pomalý...ikdyž když koukám na videa z RCexpedic tak by to mělo bejt v pohodě.... pak sem to komplet rozebral...Jedno je fakt že diferáky i převodovka byly naprosto suchý...Tak sem to máznul a holt budu čekat co to vydrží...Ale je pravda že nic jinýho za tyhle prachy nekoupíš...A to bylo pro mě hodně důležitý protože nevim jak dlouho mě tenhle koníček bude bavit....
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Jinak šířka náprav je přesně rozměr 1:10 oproti originálu Toyota...
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

To ale nebylo myšleno ve zlým :wink: Já mám taky jedno hopsátko na nápravách z LeoX a není problém
Jen člověk musí myslet na to , že na to nemůže naložit víc jak 2kg , tudíž musí brzdit s prasečinkama a dvakrát rozmyslet a volit materiály při výrobě kastle a podobně . Holt se s tím pak musí jezdit jako s opravdovým autem - opatrně a taky díky menší váze trošku chybí trakce .

cendab píše:Jinak šířka náprav je přesně rozměr 1:10 oproti originálu Toyota...


No dyk sem to říkal- mně se líbí , je to prostě jako opravdový auto , žádnej mastodont ke kterýmu je potřeba žebřík a doprovodná asistanc nadměrky pro jízdu po veřejnejch komunikacích :mrgreen:
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Jo tak do 2kg bych se měl asi vejít s celým autem...kylo kastle a kylo podvozek...ikdyž ten bude mít asi o něco víc... :?

Zpět na „Scale projekty“