Na kolik vás Defender vyšel celkově?

méně než 10 tis. Kč
9%
4
10 - 15 tis. Kč
30%
13
15 - 20 tis. Kč
23%
10
25 - 30 tis. Kč
23%
10
více, než 30 tis. Kč
14%
6
 
Celkem hlasů: 43
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Bohužel musím říct, že nejhezčí je ta červená 110, nechci se nikoho dotknout, ale díval ste se někdo na 1:1 Defa a na pevnotňáky? Takovejhle obrovskej bazmek je snad jen ARB a to tu má kopii jen někdo na zelený 90tce nemužu si pomoct, ale to je prostě nehezký, Na tom červeným 110 je to super. Eště tu má nebo spíš bude mít určitě Kangaroo ten utekl od nás z LR fora a dělá si kopii svýho defíka :D
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Knedlousi s cervenym souhlasim, libi se mi taky moc. Skoda ze me predbehl s barvou :mrgreen: taky se mi vali 110 kastle doma.
Ale ohledne narazniku se musim ohradit, svyho defa jsem tehde pred lety zacal delat podle tyhle predlohy, takze jsem samozrejme na 1:1 narazniky koukal.

Obrázek
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
mceza
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 11.08.2010 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak se tedy také podělím.
Snažím se o co nejvíce SCALE defíka české armády. Bohužel z finančních a jiných důvodů musí přijít sem tam nějaký kompromis (např. klima).
Protože mám axíkovskou převodovku a interiér by tak musel projít silnou neSCALE přestavbou, nechávám ho zatím být a časem pohon kompletně předělám.
Následujícím cílem je scale nárazník, dle origo AČR defíků.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Deekay: OK, chápu, ale to co vozí RCmodelex na autech je mco nabubřelý, i to co dáváš na fotce je decentější, sorry musel sem to říct, myslím, že to tak je. Prostě když scale tak ať to tak je. Ty máš nárazník hezkej, to jo, ten červenej super. Ale ste skoro vyjímka :-(
Uživatelský avatar
Lukas
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Brno-venkov

Mex 2 alu verze kola rock crusher

Obrázek
Moje galerie: http://defdrive.rajce.idnes.cz/
Moje auto:
Defender Brad 110 black

Zpět na „Scale projekty“