Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

Re: jeep willys

Je to všechno tady. Vydražil jsem to na EBAY jako hračku. Vozík už je moje práce,celý v kovu. Řidič točí volantem a hýbe řadící pákou. Teď jsem opravdu spokojen.
https://www.youtube.com/watch?v=wLU1bLgkYIY
Jeep Willys 1:6 2.4 GHz
Toyota Hilux 1:10 2.4 GHz
SCX 10 Dingo 1:10 52 AM



http://berytoyota.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: jeep willys

Ahoj, vypadá to super, jen bych asi na vysílači nastavil, aby servo, co hybe rukou, chodilo neproporcionalne. Tedy jen ze střední do dvou krajních poloh. Takhle to vypadá, že přidává plyn rukou ;-)
Nebo místo serva dva elektromagnety
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: jeep willys

Bery...paráda.
Na tvého Willdu se vždy rád mrknu a pokochám. :OK:
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: jeep willys

... Nahodou, pajdulak se aspon hezky kymaci. Jakozto kolega s rizenim i razenim dim, ze ti to v terenu pri jizde spis lahodi oku, nez ze by to delalo dojem rucniho plynu :mrgreen: . ja mam teda 3 polohy ktery drzi, P, D, R - podle toho jak jedes, ale tohle je jednodussi a neni to vubec spatny. A hlavne dokolatocici volant... Ten se mi libi..




Jenom si rejpnu, takovej technickej detail, ten willis ma rizeni strasne rychly. Zatocis do pulky a uz jsi na doraze, takze takovyhle toceni s volantem jak na varinaku neni uplne dle predlohy... :-p
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

Re: jeep willys

Ježiši Bavorák sleduje forum. :-D Chybí Ti to co?
Ta řadící páka bohužel jinak nejde,mám dva kanály a řízení i řazení mám propojeno Y kabelem. V rámci možností to není špatný. Jestli tam přidám zvuk budu muset přejít na vícekanál a pak bude více možností nastavení. Asi tak. :YOP:
Jeep Willys 1:6 2.4 GHz
Toyota Hilux 1:10 2.4 GHz
SCX 10 Dingo 1:10 52 AM



http://berytoyota.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: jeep willys

Moc hezká práce.
Vždycky si přitom vzpomenu na pana Jiřího Trnku z Brna, jednoho z největších odborníků na Jeepy na světě. Vlastnil nejstaršího jezdícího Willyse na světě - s výrobním číslem 421 ( ještě ve verzi MA s maskou svařovanou z ocelových pásků ) a přitom měl 98% součástek původních. Existuje v Americe v muzeu ještě jeden starší Willys, ale má jen 60% původních dílů a je nepojízdný.
Byl to bezva chlap a je škoda, že už delší dobu není mezi námi.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: jeep willys

je nadherny. kedysi som zhanal take gumy, ale som presiel na ine. Totiz stare toyoty FJ mali s willysom vela spolocneho. Krasna praca :OK: :hura:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Scale projekty“