Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No tak jsem to trochen přehnal :lol: ale prostě .. se to tu dost rozmáhá a bůh ví kolik jich tu brzo bude ... mám rád unikátní věci 8)
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Worlusho píše:Včera jsem se flákal, měl jsem důležitější starosti, jel jsem si pro miminko :wink:


Parada, jak ji chces udelat, klasika nebo nejaky experimenty ?

cores píše:Jsou tady 3 a z toho jedna nebude jezdit...


Je, ty ji mas jako polickovku ? :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak jsem se zase trochu pohnul, jde to sice pomalu, nejvíce mě štvou technologické prodlevy, ale zase se u toho můžu kochat :CHI:

Obrázek

a začal jsem implantovat středový sloupek

Obrázek
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak vzhledem k tomu, že je tu nějak mrtvo, asi okurková sezona, tak jsem se mohl věnovat dalším úpravám, pokračoval jsem středovým sloupkem a likvidací spojů, které vznikly při přesouvání bočních segmentů a zesílením boku.

Obrázek

Obrázek
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Sloupek vypadá dobře a ty spáry si vyplnil tim rozpuštěnym plastem?
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Spáry jsem zkoušel vylepit PSHčkem a zalít prahmotou, nebo rovnou zalévat prahmotou. Vzhledem k rozdílné tvrdosti se mi při dalším opracování lépe pracuje, pokud je spára zalita pouze prahmotou. PSHčko je měkčí a brusný papír ho více odebere. Jinak ta spára se musí cca zalévat tak na 4x a mezi jednotlivými cykly to musí cca 5 dní schnout, sice to je nelepivé a tuhé cca za 12 hodin, ale brousitelné je to až tak za 3-5dní podle tloušťky.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak na pokračování tohohle projektu jsem vážně moc zvědavej, mám totiž tuhle kastli doma (když něco zajímavýho v hračkárně objevím, musí to skončit doma) a čekám na tu správnou chvíli a nápad. Takže držím palce a budu sledovat. Co pod to chystáš za podvozek?
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Nápravy budou z axiála, dostane to x-trialový rám s rozvorem 42cm, o pohon se budou starat dvě převodovky z axíka propojené transmisí, motor 2x LRP 55T, kola 2,2 flat iron
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

to vypadá zajímavě. Já zvažoval nápravy z Venoma - seděj šířkou do kastle a navíc se daj na dálku zamknout diferáky. Podvozek spíš samodomo něco ve stylu jako jsem udělal pod hummera 1/6 - rám sešroubovaný z alu profilů.Až se do toho pustím tak založím vlákno.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Worlusho píše: o pohon se budou starat dvě převodovky z axíka propojené transmisí, motor 2x LRP 55T,
No jo lenze autaky co maju dva motory ako napr. Losi a pod maju otvoreny medzinapravak a taktiez aj diffy. :roll: Tomu systemu nedavam dlhu zivotnost ale keby to bolo nezavisle tak to je ine kafe! :idea: :FINE:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

pocekajlo píše:to vypadá zajímavě. Já zvažoval nápravy z Venoma - seděj šířkou do kastle a navíc se daj na dálku zamknout diferáky. Podvozek spíš samodomo něco ve stylu jako jsem udělal pod hummera 1/6 - rám sešroubovaný z alu profilů.Až se do toho pustím tak založím vlákno.


Vím o zamykatelných diffech u Venoma a i to že má širší nápravy, ale měl jsem doma z axíka a celkem dobře vyšly měřítkově na mojí úpravu :wink:
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

jerry-mouse píše:
Worlusho píše: o pohon se budou starat dvě převodovky z axíka propojené transmisí, motor 2x LRP 55T,
No jo lenze autaky co maju dva motory ako napr. Losi a pod maju otvoreny medzinapravak a taktiez aj diffy. :roll: Tomu systemu nedavam dlhu zivotnost ale keby to bolo nezavisle tak to je ine kafe! :idea: :FINE:


Nemusíš mít strach, že by to bylo nějak zvlášť namáhané , převodovky mají prokluzové spojky a i kdyby neměly tak u našich aut je to jedno, úhlová rychlost a s ní spojené rázy a namáhání je zanedbatelné s auty co uvádíš. ;-)

Pokud by to mělo být nezávislé, tak bych tam musel dát regl co umí obsluhovat dva motory, jinak se ti tam budou při nestejnoměrném zatížení motorů hádat proudy.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

kdyz sem nedavno koukal na net a narazil na video kde mel na upravenym scx 10 4motory, docela se auto kroutilo a vibrovalo jak to nebylo uplne sladeny, nechces pouzit dvojitej drzak na motor a dat to jen pres jednu prevodovku?
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0

Zpět na „Scale projekty“