Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Martip píše:ja nevim co je za problem :) ..mozna ze sis asi nikdy jeste neprosel celou tu stranku abys videl ze cela auta tady predstavuji i jiny.rozhodne nejsem jedinej.. :)
ale jinak diky za pokyny co kam mam dat :) tak sorry a priste to dam do jine kategorie..akorat si myslim ze to neni zamerem zde rozebirat co kam patri :)


Souhlas. Nemám ten dojem že to je na kulku v obálce.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Martip píše:ja nevim co je za problem :) ..mozna ze sis asi nikdy jeste neprosel celou tu stranku abys videl ze cela auta tady predstavuji i jiny.rozhodne nejsem jedinej.. :)
ale jinak diky za pokyny co kam mam dat :) tak sorry a priste to dam do jine kategorie..akorat si myslim ze to neni zamerem zde rozebirat co kam patri :)


Prosím tě, v podstatě je úplně jedno kam to dáš, důležitý je když nám něco ukážeš a něco k tomu napíšeš, aby jsme se něco dozvěděli a něčím poučili, důležitá je informace... hlavně se nenech rozhodit nějakýma kecama, jde o auta, o ježdění... nejde o život :D :D :D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Hadat se kvuli tomu asi nemusime, ale take uprednostnuju, aby zde byly jen vozy, ktere maji podvozky delane od zakladu nebo pro ne neni kategorie.

Proto sem napriklad kopnul toho lunchboxe sem (nema ani vlastni kategorii pro tento typ tamiya podvozku a navic stejne zacnu od nuly)
Je fakt, ze se to dalo dat jeste pod losinu, ale vono to nakonec s tou losinou nebude mit moc spolecnyho. I kdyz osy jistym voditkem pro vyber kategorie jsou.

Pisu to jen proto, abych uved priklad, jak uvazuju pri volbe kategorie... :wink:
Co si z toho kazdej veme je jen na nem.
Obrázek
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

jéj ja se nehádám, nechci a ani jsem nechtěl, ani někoho buzerovat, jen jsem řekl co si o tom myslím, že se to zase začalo tak rozebírat je druhá věc, mě je to vpodstatě jedno, ale moderátorům(adminům) by asi nemělo, pokud tu nechcou mít bordel :lol: takže tímto končím tuhle debatu a nechci už nic slyšet :twisted: :lol:
bart
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 07.07.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Hele chlapi jaké má označení sprej lesk a mat černá. Já si objednal mat černou a poslali mi TS 14 a to myslím, že je lesklá. Tak nevím.
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

bart píše:Hele chlapi jaké má označení sprej lesk a mat černá. Já si objednal mat černou a poslali mi TS 14 a to myslím, že je lesklá. Tak nevím.


jo mas pravdu matova cerna je TS 6
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

Tak pro velky uspech sme si poridili wranglera cislo 2 :) je na podvozku
x-trail a zatim jeste nemame vybranou barvu.. :) Take pridavam fotky s jiz hotovym (gumovym) safari snorchlem :)

http://martip.rajce.net/wrangler
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Dost by mě lákalo mu fiknout střechu,když bych měl doma dvě stejný káči. :D
To máte místo tý lexanky,nebo komplít novej kousek?
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

Blazer zustal porad v kupe :) Tohle je cely novy auto :wink:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

To jsi asi chobotnice,když toho máš tolik :D
Zkoušel jsem jezdit se dvěma modelama najednou a je to strašnej mazec.
:D
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

cores píše:To jsi asi chobotnice,když toho máš tolik :D
Zkoušel jsem jezdit se dvěma modelama najednou a je to strašnej mazec.
:D


no ja jezdim normalne taky s jednim autem.. :) ale zkousel sem taky jezdit se dvema autama a mel sem co delat :D :wink:

ale jinak to uz spis je takovy sberatelstvi:)..a tenhle wrangler ten nenastrikanej je strejdovo kara..a na tom podvozku byla vlatne driv pozazena ta F-350 nez si pod nej poridil TF :)
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

moc hezký auta a jakej máš v jííípu regl díkes :?: :?: :?: :wink:
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

Tamiyadriver píše:moc hezký auta a jakej máš v jííípu regl díkes :?: :?: :?: :wink:



ve wranglerovi mam robitronic speed star prozatim :) a nyni setrime na regulator od nowaka, ktery mame na hiluxovi a na tundre :)
TheKudla21
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: Praha 5 Jinonice

Moc pěkný auta zvlášť ten Jeeb je povedenej. Oboje to jsou SCXka?
Martip
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 06.06.2009 0:00

jojo oboje jsou scx 10 akorat wrangler prošel zkrácením asi 5 cm :D

Zpět na „Scale projekty“