Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

držím palce, určo to bude krasavec :-) jsem zvědavý jak se s tím popereš
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

a mimochodem, kdyby se někomu doma válel krátký kardan(pajero) na CCčko tak ho od něj za nějakou rozumnou cenu koupím, chi si ten svůj dlouhý z touarega pro případ potřeby nechat, našel by se někdo ? :)
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Táák dneska dalších pár hodin strávených v dílně ... trochu jsem pokuchal předek, k tomu stačí asi fotky .... a zadek je přebroušený a stříklý tmelem ve spreji, zbylé jemné nerovnosti se znovu přebrousí a už ho asi nechám tak, leda že mě zase něco popadne :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další foto klasicky zde: http://kage.rajce.idnes.cz/Ford_Ranger/
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Zatím si vedeš dobře.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

zatím :lol:
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Tááák a mám další novinky, dělám co můžů a zatím si myslím že to jde :) Takže ... trochu jsem si pohrál se světlama, trochu přepilovaná kastel, posadil jsem tam paraboly a sklicka nechal puvodni...

Obrázek
Obrázek
Obrázek

pak se kastle pořádně přebrousila a stříkla kytem ve spreji a začal posadil jsem obě části na pomocný rám, aby mi držely přesně u sebe, zezadu jsem lepil plastove proužky ať to má nějakou oporu a začal jsem kydat kyt :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek

No a pak jsem brousil a brousil a brousil ........

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A takové přirovnání jak by to mohlo vypadat, samozdřejmě bude sedět níže, ale je na tom pomocném rámu tak to jinak něšlo :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

vypadá to moc dobře :) už se těším až tu na moravě pojezdíme a předvedeš nám to :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Nevím jestli jsi udělal dobře s těma proužkama.Chtělo by to v kuse,aby to festově drželo.
Ale už to vypadá slibně.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

LordVerdox píše:vypadá to moc dobře :) už se těším až tu na moravě pojezdíme a předvedeš nám to :)


Díky, taky se těším až to pojede :)

cores píše:Nevím jestli jsi udělal dobře s těma proužkama.Chtělo by to v kuse,aby to festově drželo.
Ale už to vypadá slibně.


Kdyby ta kastle byla rovná tak to v kuse udělam, ale kdybych to tam dal v kuse takhle tak to bude držet jen na třech kousíčkách v místech přehybu .... a ohnout to podle toho bych schopný nebyl, jediná možnost kterou v dílně zvládnu udělat mě napadla tahle ...... :?
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Dělal jsem 4Runnera z PSH a ten se dá za studena ohýbat,ale i za tepla.
A drží to fakt dobře.
Možná to vyztužit nějakou pryskyřicí.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

cores píše:Dělal jsem 4Runnera z PSH a ten se dá za studena ohýbat,ale i za tepla.
A drží to fakt dobře.
Možná to vyztužit nějakou pryskyřicí.


No jo hold tvořím z toho co je doma :?
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no tyjo pěkně se to rýsuje......myslim že by tomu ukrutně slušel podvozek na bázi malý Losiny...ale i CCčko bude fajnový...držim pěstě a těšim se co bude dál:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Je to proste cim dal tim lepsi. 8O

to leprasol: Nejak sem ohledne stavby klasicky desetiny na bazi mini losiny cim dal tim vic skeptickej. Tak maximalne neco malyho a lehkyho jako ten tvuj brouk. :?
Obrázek
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Vypada to zatim moc pekne, akorat bych byt tebou prehodnotil to mnozstvi kitu na boku, rek bych ze ti to tak z 99,9% popraska. Chtelo by to fakt naohybat bocnici z PSH a vlepit ji tam aby byla zaroven s kastli, pak brousit a zakitovat jen drobne spary.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Kdybych to doma měl tak bych to asi udělal, leda když to popraská což si taky myslím že se stane, tak to předělám znovu ... :? ja se hlavně už těším až si budu jen hrát s těma drobnostma jako interier okna, svetla, mozna bude i homemade navijak hh ale to jeste nevim, uvidime co bude ... :wink:

Zpět na „Scale projekty“