Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Myslim si ze je jen jeho vec co s tim dela (i kdyz to nedopada podle toho jak vetsinou chce)
Ja osobne vim ze jsem levej jak savle,tak bych se do niceho takovyho nikdy nepoustel
U me ma Geri muj obdiv ze se neboji do toho riznout a jit do toho po hlave i kdyz ho
to musi stat ranec !!! Jak jsem ale jiz rikal je to jeho vec a pro skarohlidy : nekdo holt nema
ten dar zrucnosti jako vetsina z vas,tak ho nechte at si kluk zablbne je to porad lepsi
nez mackat automaty nebo vysedavat v hospode
A ted me ukamenujte !!! :wink:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

A já jsem zas názoru, že bez kritiky to taky nejde! Vždy pomůže komentář zkušenějšího i když je třeba negativní. Samozřejmě bez vulgarit a takový aby pomohl, ne aby zesměšnil nebo urazil. Obzvlášť když někdo dělá neco poprvé a je začátečník, tak každá kritika dobrá. Já taky fandím, aby výsledek dopadl podle představ a vím, že bych tohle nikdy nedokázal.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Tááák.... kritika samozřejmě ano, ale bez nadávek, zesměšňování autora atd. Jestli se to někomu nelíbí, že se tady nějaké pravidla chování dodržují je to bohužel jeho smůla. Tohle fórum od samotného začátku bylo o modelaření v té nejpohodovější formě bez prestiže závodů. A tak to prostě zůstane.
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Gluck píše:Myslim si ze je jen jeho vec co s tim dela (i kdyz to nedopada podle toho jak vetsinou chce)
Ja osobne vim ze jsem levej jak savle,tak bych se do niceho takovyho nikdy nepoustel
U me ma Geri muj obdiv ze se neboji do toho riznout a jit do toho po hlave i kdyz ho
to musi stat ranec !!! Jak jsem ale jiz rikal je to jeho vec a pro skarohlidy : nekdo holt nema
ten dar zrucnosti jako vetsina z vas,tak ho nechte at si kluk zablbne je to porad lepsi
nez mackat automaty nebo vysedavat v hospode
A ted me ukamenujte !!! :wink:


Asi tak...Nám to může bejt úplně buřt co s tim dělá..Hlavně že ho to baví..Ne každy má určité možnosti...Jo a hlavně to asi ještě není hotový(doufám :lol: ) takže se může stát že nám ještě vytře zrak..
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

chlapy,kritizoval sem Geriho chvání a psaní zcestnejch rad,ne jeho práci ale prezentaci třeba to jak popisuje co všechno už upravil a pak fotky který dodal ukázaly že jen mlel pantem, a to vše bez urážek ,nadávek a podobně, není v mém zájmu někoho urážet nebo jakkoliv napadat jen už sem včéra psichicky neunes ten Geriho projev,

pak to někdo smažte
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

mraku to nebylo nic proti tobe osobniho, proste sem to smazal odshora az dolu, protoze nic z toho se netykalo vlastni stavby a 2 stranky tu byly uplne o nicem a minimalne pulka z toho nadavky a pod. samozrejme, ze druha vec je, ze s tebou z valne vetsiny souhlasim.

Jestli ma nekdo potrebu i nadale se k necemu vyjadrovat mimo tema je tu od toho freekec, zalozte si treba vlakno "mistni sikulove" a tam to proberte odshora az dolu.

ja to pak vycistim a doufam, ze uz naposledy.
Obrázek
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

jsem z tohodle projektu trochu v rozpacich ale treba bude diky dotazeni mit pekne finale drzim palce predlohy jsou pekne
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Tak co už to máš hotový.
Uživatelský avatar
geri
Častý přispěvatel
Příspěvky: 600
Registrován: 15.09.2010 0:00

ani z ďaleka ,.... riešim podvozok ,...
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
Pajero Wagon ´93 - výstavba
DCC 006_Defender 90
Sakura Zero S

Zpět na „Scale projekty“