Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Už vím co se mi na těch ostříhanejch gumách líbí.Teď totiž vypadají úplně přesně jako to máš na obrázku 1:1.
Předtím byl ten špunt rozdělenej.
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Taky jsi přišel na to že offroad nemusí být zrovna vysokej :)

Já kdysi taky. Jsou prostě kastle kterým highlift nesluší :)
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Me se to s tema ostrihanyma libi taky moc :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

no tak ježura merglovi přines nový baterky Turnigy 3S1P 4000mAh a způsobil mi tim nečekanou starost...co teď s navijákem...po odpálení origo regulace sem úspěšně používal základní regl od Tamiye a všechno bylo v oukeji, ale teď myslim, že ten regl tříčlánek nezkousne a pude do kytek, tak hledám nějaký řešení...zatim mě napadly dvě věci...buď vozit v autě baterku spešl pro naviják, nebo vopatřit regl, kterej unese 11.1V a nebude stát moc korun, což je asi nepravděpodobný, navíc nevim, jak by se na to tvářil motor v navijáku, kdybych mu takhle naložil...
a jelikož víc hlav víc ví, očekávám že za mně někdo můj problém vyřeší...

(jak já mám rád internetový fora:D)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

někdo tady má že ten naviják má jako maketu a uvnitř auta vykuchané servo takže se točí buď vpřed nebo vzad a je to dost silné
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

já mám pod haubnou 15kg servo s vyvedeným káblem a servo jackem, v kapse potom nosím sedmičlánek s přepínačem....jednoduché a účinné, autí se teď samo vytáhne na futra :P
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

jenom aby nedošlo k mejlce...naviják mám 3racing a sem s nim celkem spokojenej, takže bych u něj chtěl zůstat...nicméně sem někde narazil na možnost využít pro ovládání elektroniku serva, takže to asi zkusim, tim se řeší problém s napájením, páč to bude papat přes přijímač...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

A napajet pres prijimac tu puvodni elektroniku by slo taky ne ?
Stejne to ma prd odber. Nebo uplne prasacky za ten prijimac naroubovat tu tamiyi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Použití elektroniky ze serva je podle mě nejlepší cesta páč pak navík můžeš ovládat proporcionálně. Teda né, že by to tak normálně navijáky měly, ale je to praktičtější jak +, stop,- :wink:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Napadá mě objednat nějaký regl z Chiny za pár korun. Druhá možnost je pro regl navijáku zmenšit napětí třeba stabilizátorem a nebo diodami. Úbytek na jedné je 0,7V. Jen vem nějaké "macatější" proudově by to měly zvládnout. Naviják neběží pořád.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak si asi mnozí všimli, co mám Bubáka, Mergl tak trochu zahálí, díly z podvozku sem nacpal částečně právě do Bubáka a částečně do Žebřiňáka a bouda ležela ve skříni opuštěná.
Nicméně sem dostal chuť na nějakej ten expediční projekt, páč sem se expedicím trochu vzdálil. Vytáh sem boudu a začal vymejšlet. Loni na Sokolčí sem urazil lem blatníku, kterej sem pak opakovaně lepil, až se mi ho povedlo ztratit. To mě tak jako oklikou přivedlo k myšlence, že místo opravy bych se zadku zbavil úplně. Pak sem si prohlížel Harryho obytnýho unimoga a Memphisovo camper Hiluxe a myšlenka se začala prosazovat a pak sem na netu narazil na tohodle krasavce od innovation campers a bylo vymalováno...
Obrázek
vzhledem k tomu, že to je můj první podobnej projekt, začal sem s přípravou ve sketchupu...po poměření rozměrů a proporcí sem splácal tohle
Obrázek
pak sem si to rozbalil do plochy a nechal vytisknout, abych zjistil, jak to bude zhruba vypadat (mimochodem už vim, proč sem si jako kluk nelepil modýlky, byl sem zapatlanej od lepidla až za ušima a skládačka jakbysmet)
tady jedna špionážní (rozumějte mizerná) fotečka z mobilu...skládanka nahrubo slepená a položená na boudě...
Obrázek
...rozměrově a proporcema to celkem sedí, takže zbejvá rozkreslit součásti na PSH, nařezat a slepit a takový ty další drobnosti :-D
Nebude to přesná replika, ale chtěl bych se předloze co nejvíc přiblížit, tak to snad klapne...
a při poměřování a koukání sem zjistil, že ta bouda je proporčně trochu mimo proti reálu...model je nižší, než by měl vzhledem k šířce bejt...a osobně teda musim říct, že mi proporce modelu připadaj hezčí...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Pěkné sice trochu škoda mercedesa ale pokud se to povede tak ani ne. Taky časem plánuju obytné auto už mám i fiklou lexanku tak alespoň posbírám další inspiraci.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ááááááááá u Leprasolovic se bude PSHáčkařit!

Předloha je fajná,jen doufám,že na závěr zvolíš jinou barvu,hlevně předního nárazníku. :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jo to je zajimavy a hlavne to nikdo nema... :mrgreen:
Taky uz tech aut mas cim dal tim vic...
Obrázek
Memphis
Uživatel
Příspěvky: 133
Registrován: 12.04.2010 0:00

hodne dobry jen do toho jen to poradne rozmyslet ja si na zacatku dost zavaril ale krasna predloha

Zpět na „Scale projekty“