Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Takže malá aktualizace. Jelikož dovolená se blíží tak jsem trochu mákl a auto vytmelil, vybrousil a nalakoval. Ještě mi chybí kapota.

Obrázek

Po konstatování že tohle auto nebude nikdy dokonalé jsem se rozhodl, že z něho udělám něco jako rock crawlera takže časem tam pujdou větší gumy a takovýhle rám :P

Tak jak se zatím líbí?
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

přesně tuhle fotku mám doma a taky chci podobný rám dělat... čím to chceš dělat?
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Asi se pak zkusím domluvit s Leem - já na takovéhle věci nemám ruce :D
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

ještě bych se chtěl zeptat, ten řidič je parádní, mohl bych se zeptat kde jsi ho sehnal, nebo co je to zač a za kolik? díky :)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Je plně pohyblivý a vypadá jak živý - i když je dost drahý http://www.supergamer.cz/fisher-clancys ... 03229.html
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

No vypadá, že do toho auta perfektně pasuje, což se mi hodí :-)
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Jo sedí. Na shopech je sice napsané že měří 17cm ale ve skutečnosti měří 18cm takže tak akorát.
Uživatelský avatar
Niky
Uživatel
Příspěvky: 283
Registrován: 20.04.2011 0:00
Bydliště: Zlin

Takže dneska dvě novinky. Konečně jsem se pustil do diod. Moc se mi do toho nechtěl, ale alespoň mi to dnes v práci rychle utíkalo :lol: . Netypicky jsem si na všechny diody naletoval 2mm konektory - přívodní kabely budou natvrdo vlepené do kastle, takže v případě kdy by mi odešla nějaká ledka tak ji lehce rozpojím a vyměním.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Další věc je odpružení zadní nápravy. S tím jsem se pěkně natrápil - potřeboval jsem malou světlou výšku, ale zároveň slušné křížení. Zkoušel jsem umístit tlumiče do různých úhlů, dělat různé nástavce, pak krátké tlumiče a pořád jsem se s tím nemohl domluvit. Pak mě napadlo použít Leeho řešení. Objednal jsem si tedy páky z Traxxasu. Celý večer jsem se snažil vymyslet jak to tam nacpat. Nasměrovat tlumiče směrem dozadu by bylo komplikované - takže jsem je nasměroval dopředu. A funguje to výborně - s malou světlou výškou mám dostatečné křížení. Tohle řešení je jenom dočasné na dovolenou - po ní budu dělat nové, pořádné šásko protože Axialácké se moc pod krátkého Jeepa nehodí a navíc je po mých pokusech trochu zkroucené a děravé jako ementál :?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „Scale projekty“