JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Tak o vikendu jsem zkusil nove tuzsi zadni pruziny... docela se osvedcily a auto uz konecne vzadu nesedi na zadku. Takze par fotek z pojezdeni.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Blato se opucuje snadno... staci se chvilku projet na plny plyn po asfaltu.
Obrázek

Bohuzel mi odesel levy zadni tlumic... ale vzhledem k nezavislemu uchyceni tlumicu a pruzin to moc nevadi :-)
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Tak co? Bude 4x4 ? Třeba axial? A bude jezdit expedičky?
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Ale tak vyhledove snad bude 4x4... a Axial snad taky... jen sehnat nejaky cas na upravy atd. Ale i tak to nebude jednoduchy. Hlavne bude problem vpredu... ten cely ram je dost siroky (to mi holt moc zkraje nedoslo) a kola pak pri zataceni by asi drhly...
No na nejakou expedici se snad taky dostanu, nejaky vikendovy pojezdeni... ale abych radsi pro jistotu zacal pripravovat snehovy retezy s tim tempem :-D
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

No tak zase pridam par fotek z testovaciho polygonu :-) Zvenku zadna zmena, ale pod kapotou namisto 8000 otackovyho motoru a prevodu 1:22 je tam 28K otacek a asi 1:50. Rozdil ve vykonu je teda silne znat a do kopecka uz nema problem se rozjet. Mozna by sel vymenit pastorek za jeste mensi (ted je 18 zubu), ale zatim neni duvod. Jinak prevodovka je planetovka z CR01.

Jinak je to stale jen zadokolka s otevrenym diferakem... ale po tom co to dneska vyjelo, tak zmena zadni napravy neni priorita.

Obrázek
jj ty koleje jsou moje...

Obrázek

Obrázek
Tohle se fotilo spatne... musel jsem drzet trochu plynu a hrabat na miste :-D

Obrázek
Taky nic moc fotka - mobilem a jeste trochu snezilo :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

čeče nevím, řešiš převodovky a pastorky ale furt je to zadohrab ... chápu, že máš z toho kopečku radost, ale s čtyřkolou v takovém ani nepoznáš že jedeš a budeš mít možnost se dostat do úplně jiného terénu, kde budeš moct překonávat teprve pořádné překážky .... ale jestli nemáš prachy, tak to chápu.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

sWiNe píše:čeče nevím, řešiš převodovky a pastorky ale furt je to zadohrab ... chápu, že máš z toho kopečku radost, ale s čtyřkolou v takovém ani nepoznáš že jedeš a budeš mít možnost se dostat do úplně jiného terénu, kde budeš moct překonávat teprve pořádné překážky .... ale jestli nemáš prachy, tak to chápu.

No pohon jsem musel resit driv... kdyz proste jenom v kopci stojis a i na plnej plyn motor jen knuci, tak ani 8 kol mi nepomuze. Pastorky nejak neresim... jen jsem akorat pro info napsal co tam je.

Tech par fotek je jen pro oziveni topicu, ze auto neni nahore na skrini... no a predni naprava neni otazka penez ale spis casu. Snad s tim trochu pres Vanoce pohnu. Popravde radsi delam na tom co neni videt, nez modelovat kasli do detailu; jinak ale vsechna cest lidem co tady predvadeji z PSH a jinych matrialu 8o

No a jinak zatim to celkove svuj ucel plni... pro radost ;-)
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

To auto skoro nikdo nemá tak ti fandím ať to uděláš 4x4.

Zpět na „Scale projekty“