Milan_Nes
Nově příchozí
Příspěvky: 58
Registrován: 31.08.2010 0:00

pecka ... palec nahoru za snahu ....

jedine fakt zvaz to 4x4 i za cenu koupe predni napravy tovarni ...
bez toho fakt nejde nic moc projet v terenu

jiank leteckou obezku sem v autech taky zkousel, ma dost dobrej kroutak a je siroka paleta, bo sem leteckej modelar hlavne tak mi to nedalo, nejvetsi boj je najit kombinaci dobre kV + prumer osky :-d + rozmery otvoru pro uchyceni
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Prvni pojezdeni s kasli na aute...

Obrázek

Obrázek
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Tak jsem dodelal bok a kasle uz zacina byt "skoro" hotova. Mezitim jsem samozrejme si parkrat zajezdil venku... ale ne vic nez snad 10 minut v kuse. Vzdycky se neco rozbilo.

Naposledy se zase uvolnil kardanovy kloub od prevodovky - byl tam jenom jeden pod docela velikym uhlem a jak se tocil, tak mel tendenci se nepatrne posouvat po jedne ose; to neslo, tak hejbal s celou prevodovkou a motorem, dokud nepovolil cervik v kardanu.

Kdyz se to stalo potreti, tak mi to konecne zacalo vrtat hlavou co spatne; ze to neni nedotazeny cervik v kardanu. Koupil jsem druhy kardanovy kloub, dal je k sobe a je to v pohode :-) Takze jsem dneska dal opet testovaci jizdu a celkem to ujde... asi pul hodky jsem jezdil a domu jsem sel sam od sebe a ne protoze to zase nejede :-D

Moc fotek jsem neudelal, tak snad jen pro predstavu... snad se uz brzo dostanu na nejakou expedici...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Svetla sviti...
Obrázek

Jeden z nej napadu... kdo ma porad sundavat kasli (je na 4 sroubkach), kdyz si chci chvilku zajezdit...
Obrázek

Staci odklopit sklo z patych dveri, zapnout baterku (ten veliky cerny), regl (klasicky posuvny, ktery neni na fotce videt) a pak i dalkovy/potkavaci svetla (ten kovovy 3polohovy prepinac ;-) ) a jede se 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Už z toho je docela dost slušné auto, hezky to dotáhni do konce, bude to fajn raritka. Mě se líbí moc, jen se mi zdá že se střecha tak nějak zvláštně svažuje dolů
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

sWiNe píše:Už z toho je docela dost slušné auto, hezky to dotáhni do konce, bude to fajn raritka. Mě se líbí moc, jen se mi zdá že se střecha tak nějak zvláštně svažuje dolů


Bohuzel mas pravdu. A kdyz se podivas z boku, tak okna jsou v pomeru sirka:vyska nizsi nez original. Dalsi vec co se nezdarila je, ze vpredu je auto sirsi nez vzadu... proste jsem stavel odzadu, neprilepil boky kolmo... holt prvotina. Taky spousta kulatych hran je ostrych atp... No snad to priste bude lepsi.

Ale i presto se mi taky libi :-)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

No je ta střecha celá tak nějak nízká a připláclá, ale na první kastli i tak super. Furt je to jediné ZJčko tak tomu fandím.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo to prostě custom Jeep, ne? Když nekoukáš na proporce, není to vůbec špatný.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

To je moc pěkný a nějaká ta nepřesnost nevadí, moje kastle taky není ouplně rovná a to je co říct. Taky chci stavět druhou verzi. Tyhle JEEPy mě tak nějak přitahujou a to jsem spíš na ruskou tecniku. Podle mě by to chtělo trochu zúžit. Na první kastli moc dobrý. A podvozek: Zvaž to 4x4 nebo vyjedeš prdlajs jako já (a to mám 4x4), ale jinak super a mooooooc se mi to líbí tak ať to dotáhneš do konce
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

jj, uz se po nejake predni naprave zacinam koukat... :-)
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Tak jak to vypadá, dlouho to tu je mrtví.
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

No tak po trochu delsi dobe sem zase toho trochu hodim... moc toho ale neni. Prakticky jen hotovy lak a vzadu jsem dal aspon namalovany svetla... Lak mi trochu trval, zvlaste kdyz je delany dvakrat. Kdyz jsem mel prvni lak hotovy, tak jsem to chtel vylepsit jeste bezbarvym... tak jsem to "vylepsil", ze to kompletne zlikvidovalo ten hotovy lak pod tim (fotky toho radsi nemam), takze jsem jel komplet druhy lak znova pres to...

Bohuzel jeste by to chtelo nechat udelat nejake nalepky typu Jeep, Grand Cherokee na bok atd. a nejake zrcatka...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Škoda že je tak kastle tak křivá a malá. Protože jinak lak je super i tvary to má good.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
JGV
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 12.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Filip píše:Škoda že je tak kastle tak křivá a malá. Protože jinak lak je super i tvary to má good.


No mala ani neni.. je to vlastne 1:9 ... kola jsou proste veliky :-)
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Myslel jsem spíše šířku.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Grand Cherokee ZJ

Hele moooooc pěkný to máš a neposlouchej je většina z nich ti jen tiše závidí že jsi to dokázal.
Trochu křivý taky hezký až to bude venku a pujdou okolo lidi nebudou hledat chyby ale budou koukat jak je to hezký a vhledem k faktu že jsi zatím jediný nebudou mít s čím srovnávat :-D
Prostě je to krásný ja osobně zatím bojuju s tím jak pracovat s PSH aby to dělalo to co chci :-) holt není to papír chová se to jinak. ;-)
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Scale projekty“