Rozřezat a zapustit naviják?

Anketa končí za 15.08.2010 16:02

Ano
67%
10
Určitě ne!
33%
5
 
Celkem hlasů: 15
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Lee93 píše:Prostě NEPOSPÍCHEJ A DĚLEJ VŠE POŘÁDNĚ. To je základ úspěchu.

Moje řeč, není kam spěchat, muhehehehe...
Chce to holt bohémskou náturu, mít díry tak křivě a plech vokousanej... možná to je podle plánku od Picassa... :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

nic si stoho nedelej KAZDEMU SE VSECHNO NA PRVNI POKUS NEPODARI ze hosi :lol:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

dnešní práce:

Od rána sedim za autem, tšch nejposr*nějších 5 hodin mýho života a to posr*ný auto nejezdí, kdybych vyděl toho debila kdo vymyslej CC, uřezal bych mu hnáty! už mám 4kloubky od žíly za 60,- v prd*li...
Ten 4link nejde dát dohromady.

Táta tam přišel a řekl ať se na to vyseru že je žalostný se na mě koukat když se mi to asi po 5 zase rozesr*lo, a když jsem mu řekl že teda nevim proč se na to kouká že to nehci tem mi znova řekl ať du dělat něco jinýho. tak sem vodešel řekl jsem že se na to teda vyseru když to chce a on šel hned za mnou že neni důležitý aby to auto jezdilo! tak jsem mu řek že je tejden nepojízdný že mě to stálo 350,- a stejně to nefunguje, tak ať mě nechá na pokoji že si to vyřešim, tak jsem se dozvěděl že dokuď tady bydlim, tak že se budu chovat slušně.

Jestli dostanu za tohle ban tak, tak kdo bude chtít to posr*ný auto je za
3000,- jeho.

Málem sem rozbil stůl, tak že mi teď z ruky teče krev a nemůžu skoro hejbat prstama


:cry:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Uklidni se a nahoď nějaký foto, v čem je problém. Jinak si zvykni, že když se v něčem rejpeš, tak pár ztracených hodin není žádná míra, je to holt daň "pokroku". Člověk se nejvíc naučí na neúspěších, tak to bylo, je a bude. Vztek je taky blbý rádce.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Hele co sis s těma prstama udělal.
PS:Za 3tis. to neprodávej.I kdyby to auto bylo po*raný ještě víc tak si do něj investoval přes 8 litrů(jak si psal v marketu).Za tohle ti to prodávat nestojí.
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Narval jsem to pěstí do stolu z dubovýho masivu, a nejvíc mě štve že sem se pohádal s tátou
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Stůl asi za nic nemohl:lol:,ale bolet to teda muselo. :?Pro tátu by možná omluva stačila a když ne tak se nedej.:twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Nic si z toho nedělej,kdybys viděl co já mám každou chvíli neúspěšných pokusů a omylů a to jsem starý chlap,co se modelařině věnuje přes 30 let,kolikrát jsem seděl u auta a ronil slzy,když jsem nevěděl kudy kam,nebo něco zkazil a dělal to znova,to k modelařině zkrátka patří a dělá jí to tím kouzelnou.Nejlepší je od toho odejít a vrátit se k problému třeba až druhý den,ono tě potom vždy něco napadne,tak nezoufej a tátovi se omluv a popros ho třeba o radu,společně třeba něco vykoumáte. :tleskam:
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Už je to dobrý a zase je na mě pyšnej :)
viz.: Rccars :)

no a já jsem si vrátil náladu alu dílama n a Mini inferno (zadní kameny kol)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

:-D Dobrý příběh :-D

V čem je probléma? Hoď sem foto a vymyslíme řešení :-D
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

Taky nápad dneska něco dělat... Vždyť je svátek práce!!!
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Koukej - až budeš příště vrtat, tak si udělej ROVNOU čáru pravítkem, dojdi si nalejt kolu, potom na tý čáře rozměř pravidelně dírky, tu kolu vypij - nadvakrát ať nekrkáš - potom si nabruš 100vku hřebík pěkně do špičky a do každýho křížku na tý čáře klepni aby se udělal důlek. Dojdi si nalejt druhou kolu, cestou se vyčůrej aby se ti nepotilo čelo. Do vrtačky dej 2mm vrták a myslím že je ta správná chvíle zavolat kamarádovi jak se má, co dělá, ... potom v každém důlku vyvrtej dírku. Je-li dírek víc než 5, dej si pauzu a lokni si koly - vyrovnáš tak tu vyčůranou tekutinu - no a jsi ve finále! Nyní vezmi do vrtačky vrták podle díry (4, 5, 6?) a ty díry vyvrtej v těch předvrtaných. Vrták ti už neuteče, a když budeš vrtat přes šmirglpapír, budou dírky i hezky kulaté i v tenkém plechu. Opět - po 5. dírce si lokni koly. Nyní vezmi DO RUKY (!) vrták 2x tak tlustý než jsi vrtal finále a hezky zlehka ho v každé díře protoč a to samé udělej z obou stran plechu. Odstraníš špony a groty po vrtání.
Teď to vezmi do ruky a běž to ukázat tatínkovi a řekni mu, co se ti povedlo, když jsi se uklidnil. Při té příležitosti se mu omluv a mamince můžeš vlepit i hubana. Až se domazlíš a pokocháš, tak ten šusplech vyfoť a ukaž nám ho tady.
VŠICHNI TI URČITĚ ZATLESKÁME.

Budeš sice jezdit za mnohem delší dobu, ale budeš jinochem, který kypí zdravím a nemá problémů.
Čus Franta
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Franta to zabil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Krásný návod na polykání koly!!! :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Franto,moc dobrý. :lol:

Zpět na „Scale projekty“