Uživatelský avatar
GriffonCZ
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 29.05.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Hummer H1 (TA-01) Military

Zdravím
tohle je poslední projekt, který jsem právě dokončil. Podvozek je TA-01 s upraveným šasi vlastní výroby, gumy jsou kopie Tamiya od p.Pstružiny a kastle je nejspíš NewBright (nalezenec po úklidu ve sklepě u kamaráda). Taky trocha tunningu v duralu od YR. Rám je železo vařené mosazí (prvotina - překvapilo mě jak je to snadné). V tuto chvíli zbývá dodělat osvětlení, detaily na zadním nárazníku, natřít odrazky (mimochodem nevíte zda mají být oranžové nebo červené?) a nastříkat označení. Kamo je stříkaná barvami Tamiya - Airbrushem.
Obrázek

Zbytek fotek zde: http://griffoncz.rajce.idnes.cz/Hummer_TA-01
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

krásná prácička :-) moc se mi líbí..
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

Odrazky asi takový: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ignage.jpg

jinak je to parádní práce, hlavně ta karoserie tím brushem vypadá hodně realisticky :OK:

EDIT: tak mě napadá, že ten nápis v kombinaci s tím kulometem by byl docela vtipnej na expedice :mrgreen:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
GriffonCZ
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 29.05.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky za tip na odrazky. Taky jsem si všiml že budu muset opravit zadní světla - nejspíš jen vymaskuju a stříknu.
Jinak co se týká jízdních vlastností tak jsem z nich unešený. Jezdí to fakt super, v mnoha pasážích se to chová líp jak cc01 s kterou jezdím pravidelně. Toto je už třetí podvozek tohoto typu co jsem viděl na vlastní oči jezdit a všechny se chovají stejně dobře. Akorát u Milhausova Defu je vidět že je to skoro na hraně co se týká hmotnosti (myslím že má těsně pod 4kg. Můj Hummer má 2,4kg i s baterkou a jezdí jak čert.
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

nebo si tam dej keep 50 m or will you shot to death , když projedeš internet , tak těch cedulí najdeš mraky
Uživatelský avatar
Scorpion
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 09.11.2011 0:00

Parádní práce!
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

magor-no1 píše:nebo si tam dej keep 50 m or will you shot to death , když projedeš internet , tak těch cedulí najdeš mraky

Tohle už se v misích ISAF nějakou dobu nepoužívá
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

Asi nejhezčí Hummer ,neni moc vysokej ,nečuměj mu moc kola ven no prostě tak to má být :)
Uživatelský avatar
GriffonCZ
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 29.05.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky, snažil jsem se aby byl proporčně ok. Opravdu hodně tomu pomohly gumy od p.Pstružiny. Rozměrově jsem nenašel nic jiného co by se tam hodilo, a na tamiya pukách to moc dobře nejezdilo. Musím se taky dost přemlouvat abych na boudu neudělal nějaký rám. Je s tím radost jezdit a protože to umí jezdit i rychle (a občas to jde i do skoku) tak to svádí si občas zablbnout ve vyšší rychlosti. No a když zapomenu zapnout menší výchylky řízení a provedu ostřejší zatáčku tak to má tendenci jít přes budku. Ale rám se mi tam nechce dávat - nebylo by to už vzledově ono.
Ještě musím vymyslet jak na zrcátka. Mám jen jedno a jak na potvoru je to pravá strana. Zatím se mi nepodařilo najít "gumovou" náhradu která by aspoň trochu odpovídala.
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jako skutecnej hele ! A k tem zrcatkum.. Jirka nic vhodnyho nema ? A co ty zrcatka ze setu doplnku od Axialu ? :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
GriffonCZ
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 29.05.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Hummer je momentálně k prodeji - bohužel.
http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=151543#151543
Nějak na něj nemám tolik času a navíc musím investovat jinde. Jinak jezdí skvěle.

Zpět na „Scale projekty“