Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Orange Def 90 by Patt

masakr :tleskam:
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Orange Def 90 by Patt

Lee93 píše:Proč mám pořád takovou vidinu, že se něco zlatýho bude kutálet z Ještědu? :BYE:

:-D A bude se to zbírat do igelitky po kouskách....

Je to fakt nádherný...
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Patt píše:To proto Kubčo že jsis to neříznul. Zkus to naředit a pak nebudeš mít tak divný halušky :-D


Nějak si hold musím zpestřit život :D Hlavně si nadávám, proč jsem ti vařil ten rám.. :/ Ono to totiž pak nepůjdu jen tak lehce zničit :D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Lee93 píše:
Patt píše:To proto Kubčo že jsis to neříznul. Zkus to naředit a pak nebudeš mít tak divný halušky :-D


Nějak si hold musím zpestřit život :D Hlavně si nadávám, proč jsem ti vařil ten rám.. :/ Ono to totiž pak nepůjdu jen tak lehce zničit :D

Nenadávej si Kubčo. Ten rám je na tom to nejfestovnější a ještě k tomu krásnej :OK:
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Už mě to elektro neba, ale musí to bejt :-(
Udělal jsem si vypínač na stropní lampičku kabiny. Napojený to je na BIN přijímače. Vypínač jsem našel v šuplíku. Myslím, že je z mého DSYSu jak jsem ho šmiknul při instalaci do Pája. Držák je z matroše od PALIho. Super lehký, lehce se řeže a barva na něm schne kosmickou rychlostí. Šroubky myslím z držáků parabol taky z Pája no prostě kde se co válelo jsem použil. :-p
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Držte mi dneska večer palce kluci. Včera jsem si nastavil jinak régl a světelnýmu modulu se to samozřejmě nelíbí a zlobí, tak je dneska zkusím spárovat. Doufám, že to bude jen v tomto :-p
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Orange Def 90 by Patt

Pokud dobře vidím, tak máš světelnej modul od Badgera. Tomu se dá nastavit nula. Je to v návodu...

Teda rozhodně nechci dělat chytrýho :-)
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

salvatore píše:Pokud dobře vidím, tak máš světelnej modul od Badgera. Tomu se dá nastavit nula. Je to v návodu...

Teda rozhodně nechci dělat chytrýho :-)

Neděláte maestro. :OK: Už jsem to konečně nastavil a vše je jako dřív, ale nechtělo se mu. Dával jsem oba kanály jak plyn, tak třetí na max a brzdovky se po zapnutí ne a ne rozblikat. Asi až na popátý se to chytlo a pak už to byla brnkačka. Zrovna jsem dokončil komplet elektroniku. Letoval jsem BEC a jelikož to mám z přijímače rozdvojený na servo řízení a na volant, tak jsem to musel rozvést přes y spojky, protože servo řízení mám HV a je napájený z BECu a mikroservo z přijímače. Ale popral jsem se s tím a ikdyž jsem na elektroniku tupej jak poleno, všechno šlape jak hodinky :HOPS:
Zítra, teda dneska až se vychrápu, hodím nějaký fotky, ale teď už jsem death :-[
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

A je doletováno :tleskam: Všchno fachá a můžu začít ladit jízdní vlastnosti. Budu muset přitížit předek, dofoukat gumy, přitvrdit tlumiče atd. atd.
Obrázek
HV servo dostalo externí UBEC 7.2V 4.5A s redukcí šumu napájené přímo z baterie. Zapojení jsem si musel nejdřív pořádně promyslet a nakreslit, protože jsem to musel sladit s mikroservem volantu které je napájeno z přijímače a má ze servem řízení společný vodič signálu. Nakonec i přes mé levé ruce se zadařilo a hlavně je vše rozpojitelné pro případnou výměnu.
Obrázek
Co říkáte na ty zmáčklý gumy. Že by to chtělo přifouknout? :-p
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Orange Def 90 by Patt

patte tohle je rozhodně nejvymazlenější defík co jsem kdy viděl :OK: jen nekaká tě ten fendr co ti zasahuje do výklenku víčka nádrže?
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Orange Def 90 by Patt

Tak tenhle defík....je snad ten nejlepší.....samozřejmě je stejně dobrej jako 110 Camelka
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1752
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Orange Def 90 by Patt

Tohle vlákno se normálně už bojím otevírat. Vždycky se hrozím co na mě zase vykoukne na vychytávku.
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Orange Def 90 by Patt

Moc pěkný a ty gumy bych možna tak nechal.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

No je to vážně fešák...a kdybys třeba už nevěděl coby, tak mě napadlo, že vzhledem k ostatním doplňkům, laku a kolum by mu sekla maska z novější generace...něco jako tohle:
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Tak jsem vzal defíka na Mrakáč ukázat klukům, zatím jen na kukačku a Jéňa mi udělal pár stacionárek. Musím uznat, že dokáže vykouzlit tím svým dělem nádherné fotky. Co Vy na to?
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zpět na „Scale projekty“