Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Tak jsem udělal kryt na kříž kardanu. Po ježdění v písku cvrlikal jak kanár, tak jsem ho pořádně vymyl, namazal a přetáhl gumovou hadicí :-)
Obrázek
Obrázek
Přední podběhy jsem nakonec pořešil gumovým obinadlem a vazelínou aby mi kola neházela bordel do elektroniky palubky :-p
Obrázek
Pak jsem si udělal nájezdovej plech i dozadu :YOP:
Obrázek
Obrázek
Pepa dostal brokovnici :-D
Obrázek
A na rezervě je nachystané lano s hákem z nefalšovaného nerezového ocelového lanka :OK:
Obrázek
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Orange Def 90 by Patt

Pozor ať Pepa neudělá díru do střechy s tou brokovnicí to by byla škoda. :YOP:
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Tak jsem doma a konečně jsem mohl dát video na YOUTUBE v plném rozlišení. Omlouvám se za kvalitu je to moje první a točený telefonem :-p

[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=3xraCeLSQXU[/youtube_url]
Uživatelský avatar
andrzej w
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 27.10.2012 12:20
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Re: Orange Def 90 by Patt

:tleskam:
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Protože se blíží sobota a tím Račická expedice, musel jsem konečně zprovoznit naviják. Bohužel kanál na něj už volnej nemám, dálkovej ovladač je podle Žíly poruchovej a tak jsem zakomponoval ruční ovladač do podvozku.
Obrázek
Vrtnul jsem do plechu podvozku dvě díry a všemocné stahovačky vyřešily pevné uchycení ovladače. :-)
Obrázek
Na spínač jsem nalepil kousek trubičky aby jsem ho nemusel lovit a lehce ho nahmatal a samozřejmě všechno utěsnil plastidipem :-p
Obrázek
Ták a tady je už nazbrojenej defík na sobotní expe :YOP: Kotva se krásně vlezla za pravé dveře :HI:
Obrázek
Na nárazník jsem šoupnul ještě jedno lano pro háky a na střechu zabalil síťovinu ;-)
Obrázek
Na rezervě je ocelové lano s hákem a v kufru přibylo trochu nákladu :YOP:
Obrázek
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Musel jsem si sem dát i pár zamazanejch a mokrejch fotek, který začínaj dávat defíkovi patinu :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Deny1988
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 29.09.2011 0:00
Bydliště: Brno city

Re: Orange Def 90 by Patt

Nádhernej kousek :tleskam:
Taky jsem uvažoval nad fenderama z Dinga a nakonec od nich upustil...teď mi to docela vrtá hlavou...
Každopádně celý auto je přesně podle mého gusta :tleskam:

EDIT: prosimtě, z čeho máš udělaný ty větvolamy? A jak jsi docílil té "našponovanosti" já pořád koukám co bych na to použil...
LR Defender D90, SCX 10
světla & regulace DSYS
Graupner Speed 600 8,4V
Spectrum DX5e
https://plus.google.com/photos/104933058381086850444/albums?banner=pwa
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Deny1988 píše:Nádhernej kousek :tleskam:
Taky jsem uvažoval nad fenderama z Dinga a nakonec od nich upustil...teď mi to docela vrtá hlavou...
Každopádně celý auto je přesně podle mého gusta :tleskam:

EDIT: prosimtě, z čeho máš udělaný ty větvolamy? A jak jsi docílil té "našponovanosti" já pořád koukám co bych na to použil...

Díky Deny za pochvalu :-)
Ty fendry se někomu líbí, někomu ne a to je právě to co dělá individualitu. Měl jsem z toho strach jak to dopadne, ale teď bych neměnil.
Ty větvolamy jsem udělal z obyčejné šňůry na žaluzie za 2Kč metr kterou jsem namočil do barvy co je stříknutá bouda a pak jen otřel a nechal vyschnout. Šňůra je přilepena vteřiňákem. Spoj je ještě omotanej nití a pak jsem to ještě nakonec přemázl lepidlem aby to drželo. No a ve finále je na spoji smšťovačka
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1753
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Orange Def 90 by Patt

Zdar Patte, hele řemeslně si myslím tomu není co vytknout, je to našperkovaný jak na výstavu a to je to co mi k tomuhle typu auta moc nesedí.
Já zastávám názor, že def by měl být pobouchanej, omlácenej, měl by vrzat ...atd.
Ale neber to pls jako kritiku. Jestli že takhle to chceš mí, pak je to v pořádku.
Jak jsem psal udělanej je nádherně.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

zax píše:Zdar Patte, hele řemeslně si myslím tomu není co vytknout, je to našperkovaný jak na výstavu a to je to co mi k tomuhle typu auta moc nesedí.
Já zastávám názor, že def by měl být pobouchanej, omlácenej, měl by vrzat ...atd.
Ale neber to pls jako kritiku. Jestli že takhle to chceš mí, pak je to v pořádku.
Jak jsem psal udělanej je nádherně.

Díky moc zaxi ;-)
Neboj ještě pár akcí a bude obouchanej až až. Je stavěnej jako leštěnka, ale příští defík bude čistě teréní drak a zkusím na něm i nějaké ty prolákliny, když už ten hliník nerezne :-)
Uživatelský avatar
Deny1988
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 29.09.2011 0:00
Bydliště: Brno city

Re: Orange Def 90 by Patt

Díky Deny za pochvalu
Ty fendry se někomu líbí, někomu ne a to je právě to co dělá individualitu. Měl jsem z toho strach jak to dopadne, ale teď bych neměnil.
Ty větvolamy jsem udělal z obyčejné šňůry na žaluzie za 2Kč metr kterou jsem namočil do barvy co je stříknutá bouda a pak jen otřel a nechal vyschnout. Šňůra je přilepena vteřiňákem. Spoj je ještě omotanej nití a pak jsem to ještě nakonec přemázl lepidlem aby to drželo. No a ve finále je na spoji smšťovačka


Díky za tip. Ta šňůra mě fakt nenapadla.Mrknu, kde bych ji mohl přítelkyni ufiknout, tak aby to nepoznala :-D
LR Defender D90, SCX 10
světla & regulace DSYS
Graupner Speed 600 8,4V
Spectrum DX5e
https://plus.google.com/photos/104933058381086850444/albums?banner=pwa
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Orange Def 90 by Patt

Parádní fotky, parádní káry :hura:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Orange Def 90 by Patt

Budu se opakovat ale teď jsem shlédnul video od Paliho a Patte velká poklona, ten defík je naprosto dokonalý a i těm fendrům už přicházím na chuť. :tleskam: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Re: Orange Def 90 by Patt

No né, ty jsi ho umazal :-D :-D :-D. A jak říká zax, ber si příklad z plísňáka (má novej kabátek) :-D :-D :-D :-D
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Deny1988 píše:
Díky Deny za pochvalu
Ty fendry se někomu líbí, někomu ne a to je právě to co dělá individualitu. Měl jsem z toho strach jak to dopadne, ale teď bych neměnil.
Ty větvolamy jsem udělal z obyčejné šňůry na žaluzie za 2Kč metr kterou jsem namočil do barvy co je stříknutá bouda a pak jen otřel a nechal vyschnout. Šňůra je přilepena vteřiňákem. Spoj je ještě omotanej nití a pak jsem to ještě nakonec přemázl lepidlem aby to drželo. No a ve finále je na spoji smšťovačka


Díky za tip. Ta šňůra mě fakt nenapadla.Mrknu, kde bych ji mohl přítelkyni ufiknout, tak aby to nepoznala :-D

Nikde ji nefikej nebo Tě mladá zaškrtí :-D
Vezmu Ti kousek na Ještěd ;-)

Zpět na „Scale projekty“