Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

ta moje stala 6litru!!!!!!
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

No jo jenže já mam teď ze 3litrů už jenom 1500 a něco pude na přestavbu monstra na trial a poršátka na expedici. :roll:
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

wilda

To snad není možný. To jsem fakt jedinej v celé ČR co bude jezdit s wildou!!!!Taková legenda. Já vím,že vše se odvíjí od financí,taky mi to zatížilo rozpočet,ale když musíš tak musíš. Seberte se hoši!!!! :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Když jsem ji od žíly chtěl, tak dělal fóry a najednou je prodává a ani nekvákne. Mám volný podvozek, jak mi jí dá tak to sbouchám :lol:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

yanek píše:Když jsem ji od žíly chtěl, tak dělal fóry a najednou je prodává a ani nekvákne. Mám volný podvozek, jak mi jí dá tak to sbouchám :lol:

prosim te,ty vylezes z nory jednou za cas a hned prudis!svoji neprodam jsou tady ty co jsem jednu objednal pro tebe a so ma bery.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Pošli tu kastli a zbytečně mne nerozněžňuj brouku 8)
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

Bery... s tim kolik stojej ty 1/6 brouci u Bílka mě překvapuje že tu ještě nějaký nejezděj :?: Mohly by pak bejt souboje amík vs. fricek a v tomhle měřítku ty panáci...to je paráda. Hned bych do toho šel ale víš jak...zas ty prachy :?
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Beryna
Uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Lanškroun

wilda

Já vím. Taky musím šetřit. Ale ten u fricek je fantastickej.Byla by to výzva.Taj jsem zvědavej kdo bude další,ať si trošku pojezdíme.Taky plánuju udělat poježdění Suchý vrch směr dělostřelecká tvrz bouda,samozřejmě až bude pěkně a na celý den.Ještě to tam musím pořádně zmapovat a vybrat atraktivní cestu. Zdar. :MORE: :MORE: :MORE:
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

já si taky nestěžuju dodělal jsem ho jen díky tomu že mi jej jako základ pomohl získat Beryna. Je fakt že dnes bych ho asi už nesehnal,ach ty prachy.
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

ahoooj prochazím tento úžsnej topic.těšil jsem se na konec jak bude wilda vypadat a najednou ticho :-[ :-[ docela škoda tak malo vydaneho auta.

tak by mě zajímalo jak to sním dopadlo?jestli je někde schovanej ve sklepě pod tunou prachu.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

Jo dopadlo to přesně tak, leží v regále už v třetí garáži pod tunou prachu, nekompletní neb byl před 3 roky napaden kutilem žílou a nedokončen a navždy odložen. Ani nyní není prodej. Viděl jsem jej v listopadu minulého roku. Já to vyřešil nákupem jeepa 1:1. Ostatně žíla to vyřešil zrovna tak. :FINE:
Uživatelský avatar
lucky luky
Uživatel
Příspěvky: 279
Registrován: 30.09.2012 19:28
Bydliště: Niemes

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

yanek píše:Jo dopadlo to přesně tak, leží v regále už v třetí garáži pod tunou prachu, nekompletní neb byl před 3 roky napaden kutilem žílou a nedokončen a navždy odložen. Ani nyní není prodej. Viděl jsem jej v listopadu minulého roku. Já to vyřešil nákupem jeepa 1:1. Ostatně žíla to vyřešil zrovna tak. :FINE:


Škoda slintal jsem tady nad tím.......tak ať sloužej 1:1ky ;)
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

Obnovím to tady... :-D Co Jeep Willys...žije? Není po těch letech na prodej ????
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

Ahoj kluci, je někdo kdo má toho Jeepa 1/6 v provozu? Uvažuji že se do něj pustím, sháním jakékoli info.
Případně bych převzal nějaký nedokončený projekt. Mohu to třeba vyměnit za tohle http://libor66.rajce.idnes.cz/Jeepy/#IMG_1803.jpg
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: New Club RC 1/6 Jeep Willys

Rok utekl jako voda a já se konečně urval a koupil Willyse 1/6. Zatím se jen moc těším, nemohu se dočkat až přijde.
Dycky Jeep
axial
Rajče

Zpět na „Scale projekty“