Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

mocheek: Ty zvuky jsou parada, dodaji tomu na realnosti :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
letik
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele: WWW

No teda, ten zvuk je fakt neuveritelný na to co to stojí. Docela bych do toho šel, Neni problém si to postavit ale nahrát do toho ten soft :cry: . V programování jsem naprostej amater. Nehodlá si tu náhodou někdo objednat naprogramovaný picaxe? nebo klidne i celý modul? Přidal bych se. :lol:
Uživatelský avatar
gino
Uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: 04.10.2009 0:00
Bydliště: Poprad city SVK

letik píše:No teda, ten zvuk je fakt neuveritelný na to co to stojí. Docela bych do toho šel, Neni problém si to postavit ale nahrát do toho ten soft :cry: . V programování jsem naprostej amater. Nehodlá si tu náhodou někdo objednat naprogramovaný picaxe? nebo klidne i celý modul? Přidal bych se. :lol:

Neviem kedy sa prinutim a sadnem si k tomu aby som dokazal spojit aj zvuk aj svetla dokopy ale jedneho krasneho dna to urcite bude , momentalne pracujem na zmenseni plosneho spoja , lebo sa mi nepaci ake je to velke a hlavne urobene na rychlo
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

gino píše:
letik píše:No teda, ten zvuk je fakt neuveritelný na to co to stojí. Docela bych do toho šel, Neni problém si to postavit ale nahrát do toho ten soft :cry: . V programování jsem naprostej amater. Nehodlá si tu náhodou někdo objednat naprogramovaný picaxe? nebo klidne i celý modul? Přidal bych se. :lol:

Neviem kedy sa prinutim a sadnem si k tomu aby som dokazal spojit aj zvuk aj svetla dokopy ale jedneho krasneho dna to urcite bude , momentalne pracujem na zmenseni plosneho spoja , lebo sa mi nepaci ake je to velke a hlavne urobene na rychlo
Tak Gino prinut sa trochu popracovat lebo ja mam zaujem o cca 4ks mini verzie! :idea: :wink: :tleskam:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
gino
Uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: 04.10.2009 0:00
Bydliště: Poprad city SVK

Neboj ak budem mat cas tak sa do toho cez vikend pustim 8)
Uživatelský avatar
letik
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele: WWW

asi jsem zapomněl odbrzdit... :roll:
dle schematu, do picaxe U2 se nahraje program třeba PETROL ten teda dělá zvuk ale co picaxe U1 ten se neprogramuje? :oops:
Uživatelský avatar
Bobby
Nově příchozí
Příspěvky: 91
Registrován: 11.12.2009 0:00

do U1 se nahraje "speed demand.bas" :wink: , je to tam i napsaný. Do U2 se už nahrává ten samotný typ motoru.
Uživatelský avatar
letik
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele: WWW

Ale do té U1 se to musí nahrát ještě před osazením né? bo pin 2 je standartně ukostřenej.
Uživatelský avatar
Bobby
Nově příchozí
Příspěvky: 91
Registrován: 11.12.2009 0:00

Pokud to dobře chápu, tak tam píšou, ať dáš nejdřiv čip do U2, naprogramuješ ho (speed demand.bas), pak ho dáš do U1 a v U2 zase naprogramuješ ten druhý (sound generation (...).bas) a ten už tam necháš.

Ale nestavěl jsem to, takže bych možná radši počkal na někoho, kdo už to má za sebou a bude to vědět jistě :wink:, i když pokazit by se snad nic nemělo
Uživatelský avatar
letik
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky,zní to logicky...uvidíme...
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Nechci moc rejpat, jsem rád že vás zvukovej modul a můj projekt zajímá, ale detaily o zvuku už řešíte někde jinde... jinak je to přesně jak píše Bobby ;)
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
pumarider
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2009 0:00

tak to je naposto dokonaly, kolik by jsi za to chtel? kdybys to mel udelat nekomu? ja bych to udelal, ale nevyznam se v tom navodu a v programovani uz vebec
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

pumarider píše:tak to je naposto dokonaly, kolik by jsi za to chtel? kdybys to mel udelat nekomu? ja bych to udelal, ale nevyznam se v tom navodu a v programovani uz vebec
tak to nas tady bude vic.Minimalne dva. :mrgreen:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
pumarider
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2009 0:00

to jo, je to uzasny, hlavne to jak prida plyn a zvednou se otacky
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No, možná bych i nějakej čas na zbastlení pár kousků našel. Ale určitě bych nezvládl upravit zvuk motoru na míru. To už by si musel udělat každý sám. Náklady na výrobu ani přesně nevím, nejdražší jsou dva picaxe za cca 200, celkem max 400. Ještě o tom popřemýšlím...
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz

Zpět na „Scale projekty“