Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Tak,tak. Som spokojný s jazdnými vlastnosťami v teréne ak keď to nieje scale podvozok. Ale bolo vytvorené za celkom dobrý peniaz a hlavne nikto nemá taký podvozok ako ja(5mm oceľ), pretože mi ho vyrobil tato po spoločnom konštruovaní čo a ako. Už mám rozrobený snorchel, potom hodím foto keď bude na aute.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Defender D90 - independet suspension

No sice bych osobně Defíka na nezávislém asi nedal; neříkám, že jsem nějaký scaler, ale jsou věci, které bych nezkousnul a tohle mezi ně patří. Def na nezávislým a Tatra na pevnejch.

Nicméně ta zahrádka je parádnická!
Uživatelský avatar
LordMerlin
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Defender D90 - independet suspension

Tak jako majitel Defíka 90 mohu jen doporučit fendry od Axika tak jako jsem to řešil já v momentě kdy mne přišla karoserie a já ji posadil na podvozek Axíka s origo kolama. Hned mi došlo že mám dvě varianty řešení - buď pořídit menší kola a nebo přízpůsobit budku podle stávajících kol. Navíc uchycení karoserie byl také oříšek, ale díky jednomu videu jsem se inspiroval a vše dopadlo tak jak je vidět v galerce - http://lordmerlin.rajce.idnes.cz/Defik_NEW/ . Mne ty fendry z Axíka přijdou OK, ale to je věc názoru.
DCL-100. No-007 Defender 100 - 2,4 GHz
http://lordmerlin.rajce.net
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Aj mne je jasné, že viac by tam sadli tuhé nápravy, ale tak v rámci možností si myslím, že je to lepšie ako nič. Časom uvidíme...
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Zahrádka+rebrík nastriekaný základom, pôjde ešte matná čierna. Nalepená fólia na kapote a pridaná bedna na zahrádku, ale je tam len dočasne pokiaľ nezoženiem niečo lepšie. Ešte musím zohnať mosadz väčšieho priemeru, u nás majú maximálne 3mm.

http://img163.imageshack.us/img163/627/12022013744.jpg
Uživatelský avatar
mirovito
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 04.06.2012 0:00
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Defender D90 - independet suspension

Ten šnorchl vypadá dost drsně. Předpokládám, že budeš dávat ještě nějaký klobouček nahoru. Z čeho je ta trubka?
RC4WD TF2 BLAZER K5, MST CFX Holidajka, Traxxas TRX-4 Sport, WPL-B16, 3DSETS Rancher
http://mirovito.rajce.idnes.cz/
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Jasné, že pojde ešte klobúčik len neviem ešte z čoho ho vyrobím. Ja som to dostal ku káblom k autozosilovaču, na ochranu káblov. Ale ešte mám aj trubičku priemeru 10mm, tak uvidím či ešte nepoužijem tú.
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Dnes som začal pracovať na nárazníku. Zatiaľ je to len prototyp. Je to zvárané elektródou.
Obrázek
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Zdravím, po dlhšej dobe som sa k Defovi vrátil a kúpil mu novú prevodovku Mpjet a motor Lrp(asi 27 závitov). Konečne sa mi to neprehrieva a zvládne to hocijaký kopec. Ak by ste vedeli o niekom kto má interiér na Defa na predaj, tak dajte vedieť.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Defender D90 - independet suspension

Tak já budu za zlýho.. Promiň, ale na některých věcech se šetřit nedá, myslím že by stálo za zamyšlení koupit minimálně přední okno, přední světla s rámečkama a masku. Hned pak auto vypadá jinak, takhle to nemá s defem nic společného což si myslím že je škoda, když už jsi dal prachy za skelet. Do podvozku ti kecat nebudu, každý jezdí na tom, na co má finanční možnosti, ale nad tou kastlí bych se zamyslel. Když ji vypipláš, vyleze z toho celkem i pěkný auto :wink:
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Ok, prijímam kritiku, len kde kúpiť prednú masku a rámčeky okolo svetiel?
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Defender D90 - independet suspension

Napiš Jirkovi Pstružinovi - www.rc4x4-shop.cz
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

OK. Vďaka
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Defender D90 - independet suspension

Fandím ti, ale proč je to ve scale???? nemělo by to být v non-scale??
S tou maskou atd. to bude pěkný..
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Mihalik
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 09.04.2010 0:00
Bydliště: Chrudim

Re: Defender D90 - independet suspension

Tak podľa mňa to nieje non-scale, ale to podľa každého chuti... Ale čo je scale? naliftovaná toyota alebo def s neuveriteľným krížením? Je to trošku na zamyslenie sa...

Zpět na „Scale projekty“