Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

SirUp -> nene, nic v nich neni...sem zvědavej, jak odolaj kotrmelcum v kamení:)
carlos46 -> Herbie je vychytanej parádně...a tu černou mrchu bych si nechal líbit v reálu:)až se naučim svářet, zkusim ji aspoň malou...kastle od Kamtecu, nápravy z Wheely Kinga....
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Jen tiše závidím. Jsou věci, které prostě neumím :lol:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Ten Crawler je dost hustej.
K tvýmu broučanovi:Předek ti možná bude trochu vadit pži najíždění na překážku.Alespoň jsem to tak měl u defa a homemade jakoženavijáku.
Ale tvůj je asi o něco vyšší.
A ten zadek s gumou na držáku nemá chybu.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

:lol: to nejni špatný...ale za růžovou by mi asi zlomila ruku :lol:

jinak teda po Expedici E55 musim prohlásit, že Broučan pracuje výborně, projede snad všechno, soutěsku, kde velký auta rvou zrcátka a blatníky by projel i s otevřenejma dveřma:D
akorát budu muset zúžit nárazníky...stávalo se, že se mezi nárazník a boudu dostal klacek, stomek nebo tak něco a bylo hotovo...
jinak už asi podvozek zůstane bez úprav...možná časem olejový tlumiče když budou kačky navíc...
a z estetickejch doplňků bude následovat zahrádka s nějakejma těma drobnostma a asi osvětlení, který každýmu auto hrozně prospěje...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

po celkem dlouhý době malej update...Broučisko dostalo interiér, zatim je teda celej chromovanej, ale barva bude následovat:), do interiéru byl zabudován audiosystém a posazena řidička...trošku je to vidět na těhle fotkách, bez boudy nafotim po nabarvení interiéru...
Obrázek
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

...jelikož sem do přihlášky na Sokolčí sebevědomě zaškrt, že Broučan svítí, musel sem se konečně dokopat k realizaci dlouho slibovanýho osvětlení...nejjednodušší část byla montáž 3racing 4lampový 1rampy na střechu...dlouho sem přemejšlel co s předníma a zadíma světlama, protože zajedno ten odlitek nejni v týhle oblasti moc věrnej a za druhý byly světla zevnitř stříknutý barvou...je to vidět na fotkách ze začátku stavby...pozdějc sem je přelepil samolepkama pro trošku reálnější vzhled...
nechtěl sem jenom provrtat dírky pro diody, páč to by vypadalo divně, ale ani sem je nechtěl nechat slepý, tak sem přemejšlel a myslel a hledal a nakonec se mi do ruky dostal model zhruba 1/12-14 New Beetle, nefunkční, ale s osvětlením...po zjištění, že přední světla sou takřka stejně velký, jako přední světla na Broučanovi sem měl jasno a tak sem proved transplantaci:)
současnej stav je teda takovej, že mám na autě rampu a vlepený paraboly a světla vepředu a vzadu a zbejvá mý oblíbený tahání kabeláže a pájení diod...to zas budou spálený prsty :lol:
vzhledem k nedostatku fotoaparátů u nás doma dodám fotky jak jen to půjde:)

edit: našel sem foťák:D
Obrázek
Obrázek
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Světla dobrý, ale ta rampa, to je trochu úlet :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

:Dje tam zatim taková jako dost výrazná, ale až tam šoupnu zahrádku, bude to v oukeji:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Téda tady se postupuje .. pěkný Honzo ..
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

taková prosbička...kluci co máte Losinu...připadá mi, že couvá pomalejc, než jede dopředu...vzhledem k tomu, že si myslim, že to tak dřív nebylo, chtěl ybch to pořešit, ale nmůžu najít návod...moh byste to někdo vyzkoušet? teda jako jestli má jezdit stejně rychle dopředu i dozadu...a eventuelně poradit jak nastavit regl, jestli to může bejt tim...díky moc...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

jezdí mi stejně rychle vpřed i vzad, a nic jsem nenastavoval, tak jak to je od firmy tak jezdím...
Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

my taky couváme stejně rychle jako dopředu
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Chlape - k tomu nemám co napsat. Tohle jde úplně mimo mě. Moje chápání končí u CC-01 :oops:

Bych neřekl co je pod kapotou, když koukám na toho brouka ... dooost dobrý! Jo a svářet se nauč. Bude to stát za to! :wink:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
offik
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 30.08.2009 0:00

ahoj prosim vas kde sa da toto rc auto kupit? kamarat take chce[/u]

Zpět na „Scale projekty“