Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

presne :D
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

treba konecne vyuzijes ty baterky, co sem ti prines :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

tak už ji mám také doma Losinku roztomilou.... ale zatím nemá kastli, tak s úpravama počkám, jo prosím tě, kde jsi objednal ty náhradní kardany? a jsou stejně dlouhý a budeš je prodlužovat?
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

mám je objednaný od astry, když sem je objednával, byl to jedinej shop co sem našel, co je měl psaný...ale už na ně čekám celkem dlouho...naposledi mi napsali, že koncem tohodle tejdne jim má přijít dodávka náhradních dílů, tak snad už...a sou to ty samý...jako náhradní díl se daj koupit buď kompletní, nebo jenom ty plastový části bez kloubků...ty mám právě objednaný...a chci je prodloužit...dvě samice proti sobě a do jedný z nich vlepenej uříznutej samec
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Leprasol: To je chytré řešení! Asi by mě to nenapadlo... fakt dobrý!

milan008: A jaká bude kastlička?
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Ten Jeep mě nebývale oslovil! Ale bojím se jedné věci. Sice píšou celkem velmi zajímavou šířku 21cm - ale to se myslím se bude týkat kol a kastle jako taková bude strašně mrňavá... co?
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Ano, asi to bude přes kola, stejně tak délka je 35cm, ale bude to asi od ochraného rámu až po rezervu vzadu na kapotě, je to přece jen měřítko 1:15, lepší by bylo asi 1:12, nechci to objednávat bez možnosti vidět na vlastní oči a tak zatím obcházím hračkárny ale teď po vánocích mají všude prázdno, lepší by asi byl ten Pumpkin od Tamiye, skládá se ale z více dílů a nikde na netu nemají všechny pohromadě, zas by bylo šílený poštovný...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Pumpkina uz mam na ceste, az dorazi vse zdokumentuju. Puvodne sem chtel jen kastli, ale nejen, ze to nemaji nikde pohromade, nektery veci nemaji vubec nikde.

Akorat pod nej nechci dat losinu, ale cliffclimbera, podvozek projde velkejma zmenama a bude hodne fotek jako obvykle.
Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

takže jsi koupil celé auto? není to trochu drahé? co s tím zbytkem?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

zbytek se schova do krabice a pripadne pak pouzije pro recyklaci kastle zpet na tamiyackej podvozek. Je to drazsi varianta, ale mam vsechny dily a mam je hned. Navic ta kastle by mela bejt metalicka, takze nebude treba barvit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak včera Broučan vyrazil poprvý do terénu, a musim říct, že si neved vůbec špatně. Jel na seriovkách z Touarega a s neprodlouženejma kardanama (jeden byl vyztuženej hliníkovou trubkou aby nevypad) a myslim, že se se sněhem popral celkem statečně. Nicméně poznatky sou následující: chce to jiný, měkčí tlumiče...je to lehký auto, a na těch co tam sou skáče jak koza. Pak taky bude potřeba udělat nárazníky s místama pro chycení lana...při systému vzájemný asistence je to docela podstatnej nedostatek je nemít:) No a poslední věc, kterou asi nijak rozumně nepořešim sou ty pneu...všechny slušný pneumatiky z měkký směsi sou moc velký a kastle bude muset bejt posazena hodně vysoko. Vážně uvažuju o tom, že z Mergla sundám Slingery a nůžkama je trošku poupravim a uvidíme jak budou fungovat.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak já svoji Losinku zatím testoval jen doma na hromadě polštářů a jiného domácího vybavení a jsem unešen šplhavostí a průchodností, prostě nádhera....
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

po výměně pneu na origo Losi co byly na autě původně, a po prodloužení kardanů proběh ostrej test v sobotu v Tróji a Broučan se ukázal ve velmi dobrym světle...všechno drží, kola zabíraj...překonal bez obtíží celou expediční trasu...
jediná vada na kráse je, že má v současný podobě celkem vysoko těžiště...řešení se snad našlo...díky velkorysosti mikap, kterej zapůjčil šasi L-trail, teď doma káru předělávám právě na tohle šásko...pokud to dopadne, jak si představuju, mělo by se všechno v autě posunout cca o 40mm níž bez ztráty světlý vejšky, což bude myslim znatelnej rozdíl..
horší je, že musim udělat nový linky, neboť ty co sem dělal předtim sou dlouhý a škrtaj o šasi...
zároveň taky koketuju s myšlenkou hodit servo na pevno na šasi, protože mezi bočnicema je celkem málo místa a bude potřeba někam nacpat tlumiče
...a co se tlumičů týče, asi ste si povšimli, že sem se rozhod vyměnit ty co tam sou za trošku lepčí z Losi Mini-T
...a nakonec poznatek...baterka 1600 (nebo 1700, teď nevim, byla pučená) vydržela v autě cca 3 hodiny, což neni marný:)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

už mi z těch malejch šroubečků hrabe...a vůbec je to celý mrňavý...nic se nikam nevejde...ale snad už se to pomalu blíží ke konci...doufám...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**

Zpět na „Scale projekty“