Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Tak tos mě potěšil,protože ho jezdím od začátku a nikdy mě nenechalo ve štychu.(HL)Mimo došlý baterky. :lol:

Nejlepší volba je SCX + bouda,ale pokud nechceš laborovat tak HL a buď měkčí lisťáky nebo za jeden den spíchlej 4-link vzadu.Má to tak Deekay a funguje.Já ho mám i vpředu + servo na nápravě, ale chci ho přehodit na rám.

O TF už bylo řečeno vše. :NO:
RockKiller
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 28.10.2009 0:00

servo na napravu bych nechtel a kdyz rikas ze link staci jenom vzadu tak OK ale to tam nemuzu nechat ty listy co? nebo kdyz bych se rozhodl pro SCX vsemi tak vychvalovanej byl by nekdo schopnej mi vymyslet a udelat uchyceni kastle za mensi poplatek :lol:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

to si děláš pr.... že? když si to tady projdeš najdeš milion nápadů jak uchytit kastli... :?
RockKiller
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 28.10.2009 0:00

tak jeste jednou nejsem modelar
Uživatelský avatar
mocheek
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Neboj se toho, není to žádná věda :)
LR Defender 110 Hard Top MP
HPI Baja 5B SS
Spektrum DX3S

http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

RockKiller píše:tak jeste jednou nejsem modelar


Tak si nekupuj modely...
RockKiller
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 28.10.2009 0:00

proc mam rad modely aut mam jich spoustu od 1:24 do 1:5

jeste mi nekdo rikal ze kdyz si koupim ten zvukovej modul a mam radio 2.4ghz tak nejdou nejaky funkce nebo zeto nejak nefunguje nemate stimto zkusenost nebo nevite jaky funkce nejdou vyuzivat
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

RockKiller píše:proc mam rad modely aut mam jich spoustu od 1:24 do 1:5


Zklamu Tě, pak tedy jsi modelář!

RockKiller píše:jeste mi nekdo rikal ze kdyz si koupim ten zvukovej modul a mam radio 2.4ghz tak nejdou nejaky funkce nebo zeto nejak nefunguje nemate stimto zkusenost nebo nevite jaky funkce nejdou vyuzivat


Některé. Je to poměrně nevyzpytatelné. MFU je koncepčně stará řekněme 10 let, takže se dožaduje mechanických trimů a podobných parád, kterých se celý svět rád zbavil...
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

Pokud chceš investovat do mfu a máš 2,4g tak to prober se specou ten ho má a šlape mu dobře

Zpět na „Scale projekty“