Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Měl bys ještě nastříkat pejska, aby odpovídal malýmu dvojníkovi :lol: Tohle bude zajímavý vlákno, taky držím palce.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Tak se mi povedl lepidlový objev :P Našel jsem lepidlo, které dobře spojuje i tenhle mastný plast.

Je to Loctite Super Attak "Ultra Plastic" Je to sekundové lepidlo a součástí balení je i tuba s aktivátorem. A v tom je ta pointa. Aktivátor se natře na obě lepené plochy, nechá 1-2 min působit a pak se klasicky slepí druhou složkou, což je sekundové lepidlo pro použití s aktivátorem.

Lepidlo jsem ozkoušel a příjemně mne překvapilo, takže tím považuji problém za vyřešený. Jinak jsem zkoušel dalších 7 druhů lepidel různých výrobců a něco dopadlo mizerně, něco přímo katastrofálně :lol:

Co se stavby TJ týká, tak kromě testů lepidel jsem na to ani nesáhnul... Měl jsem dost práce s TF.

Nicméně, díky zkoušení různých věcí na TF už mám trochu lepší představu co s tímto autíčkem budu všechno provádět... A zatraceně mne začala lákat myšlenka na to, že karoserii udělám částečně z kovu (plechu). Karoserii mimo kapoty, masky a dílu nad topením. A samozřejmě palubky a sedadel. Kapotu otevírací a motor i elektroniku pod ní a v palubce. Blatníky Bushwacker z gumy, podobně jako SDI blatníky. Podvozek z oceli, stejně jako pevnostní nárazníky.

Zhruba takouvou mám zatím představu, tak na tom pomalu začnu pracovat a ono se uvidí co půjde a co ne...
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Blatníky z gumy ... to mě zajímá. :!:
To vyřeší dost práce s pilníkem nebo (někdy i nehezkým) zvedáním kastle. Budu si tě hlídat Harry! Dokumentuj ... :P
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Harry se nám nějak rozjel,to se mi líbí.Jen testuj,testuj ať máme inspiraci a hlavně na co koukat. :-D
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Jaký má ta kastle rozvor.

Zpět na „Scale projekty“