Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Jezdí to. Na zprovoznění jsem měl jedno odpoledne v dílně, takže prostě rychlovka, žádný vyměřování a pilování na čisto. Bum prásk vrtání od oka a pilník to nevidělo ani z rychlíku, tak se nesmějte. Ale musel jsem udělat aspoň první prototyp, bo do vánoc se doma zas neukážu, tak ať se to aspoň nějak hýbe po koberci. Kluci mi vnukli myšlenku, abych dal servo někam k převodovce a nějak to přepákoval bo na nápravě fakt jako je málo místa a musel bych minimálně jednu příčku uřezat a stejně by to bylo na hovno. Inu místo sedačky spolujezdce je momentálně servíčko od kterého vede tři a půl metru dlouhé táhlo do hliníkového L-ka, které se honosně tyčí zvrchu přední nápravy a odtud je šťouchačka do těhlice. Nic sofistikovanějšího mě zatím nenapadlo. Bylo by asi fajn to mít v ložisku to L-ko, ale takové malé nemám. Takže zatím prasácky M3 díra a chodí to na šroubu a jako ... není to ono no ... docela se to v tom kroutí a nechodí to prostě čistě jen v té ose, v které by mělo. Na každou stranu to má trochu jiný rejd .... ale zatím na testování to může posloužit. Když nebylo táhlo od serva v hliníku, tak ta M3 závitovka šla do luku asi po minutě. Nicméně je to opět servo v rámu, takže při řízení chodí částečně i rám, ale není to tak markantní, aby mě to sralo a nějaké panhardka by v tomhle případě asi stějně nějak moc nepomohla, takže jebat. Každopádně částečně se teda i přizvedává celý rám což klade kurevské nároky na servo. Zatím se mi nechce utrácet, ale bude zřejmě nutností aspoň ta třicetikilová čína, co mám v trialce, bo osadit to MG946 je opravdu výsměch a nejede to ani na kobercu. Kardánek mezi převodovkama toho má taky plné ruce práce a ten půjde do hoven taky velice rychle. Asi ho nahradím plasťákem z CR01, který si Balu vždy chválil. Hmm ale plošky nejsou provrtané ani jedna a plast v tom neutáhnu .. pff. Ořezal jsem hexy, udělal hliníkovou spojovačku, bo ta plastová byla tež hodně směšná ... celé auto má momentálně 3,8 kg což je na můj vkus dost. Je to těžký, bude to dostávat na prdel a všechno půjde srát ... krásné vyhlídky do budoucna. Nicméně to bude dobrej šplhount se zdá ... už dva dny si jezdím po nohách, batohu a pekařské bedýnce a dobrý kurva. Dozadu jsem hodil pružiny z scx, krátkou a dlouhou bez toho distančního kroužku který se tam nevlezl a asi tež dobrý. Jestli má někdo nějaký tip nebo radu ohledně přepákování řízení, tak rád uvítám. Takový bazmek jsem vymýšlel poprvé ... a dobrý to jako moc zatím není, takže pokud máte zkušenosti, rád si je vyslechnu.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: SpiderWepř

Tak bohužel musím oznámit, že jsem neunesl situaci a nějak se rozhodl to prodat, ač mě to dost mrzí. Rozhodl jsem se, že se pustím do ortodoxního rock crawlingu a jednak jsem z toho chtěl použít díly a jednak jsem potřeboval i peníze, tak šlo do světa. Omlouvám se fandům, kteří mi věřili, že to ztrestám do kurev. Bohužel swiňák je sráč. Posílám pár fotek od nového majitele, který se do toho pustil s nadšením a asi se to konečně pořádně projede.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dost zamačkávám slzu, když to vidím, ten rám byl prostě boží. Na velkých ripsawech, co maj okolo 140mm to proti mým 125mm taky zas vypadá jinak. Ale má kratší rozvor o 15mm a přední nápravu posunutou dozadu, mi se to moc nelíbí, ale aspoň mu tam už zas nevadí ten rám a může mít servo na nápravě.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „Ostatní crawlery“